Спорт-Депо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12

Спорт-Депо АД

Защо търсите мнение, кога не разрешавате проблемите? И точно по тази причина служители се сменят и ще продължават да се сменят! Ужасно слаба организация вие фирмата. Ще говоря конкретно за Пловдив -Асеновградско шосе. Безкрайно се радвам ,че напуснах работа в екип НЯМА има интриги и пълен хаос и разбира се наши и ваши.За бонуси не ставайте смешни НЯМА ТАКИВА и ако търсите проблеми в персонала ами сменете си лидера. Който бута едни и същи защо ли?
Когато започнах работа си мислех ,че говорим за сериозна и отговорна работа е да ама не както се казва. Тази верига магазини е загуба на време и нерви.Не си заслужава.Работа има за всеки на този принцип работят хората от ” голямата верига магазини”. Сменете по скоро ” управителите” от колкото да сменяте работниците! Защото без свестни и отговорни работници. Сте абсолютна нула ще търсите всеки ден хора и обявите ще ви висят.Нулево заплащане за часовете,нулево отношение. Радвам се,че не съм в този змиарник!!!!

Заплатата е ниска, отговорностите повече, бонуси от време на време, никакви шансове за развитие!

Нещата във фирмата стоят по следния начин, ако не си роднина на шефа забрави за хубава позиция. Повечето колеги са доста разбрани и готови да ти помогнат, но маймуните (team leader-те) си нямат грам представа от работния процес, нулеви организационни умения, единственото в което са добри е да заформят интриги и да клюкарстват.Работната среда е под абсолютно всякаква критика, мизерията е на всякъде.Заплатите са под всякаква критика,3 месечните бонуи се взимат 1-2 пъти в годината, увеличение на заплатите...(такова нещо няма), служители с 4-5-6 годишен стаж във фирмата взимат колкото новопостъпилите. Но ако все пак си мразите живота и нямате нужда от пари, пускайте CV-та, постоянно се търсят нови служители(защо ли ?!?).

Здравейте на всички! Искам да споделя какво ми се случи през месец ноември 2018 г. когато бях поканен на интервю във фирма "Спорт Депо".
Първо ще започна с обаждането от HR-ката за насрочване на ден и час. Още по време на самия разговор ми стана ясно, че единственото което HR-ката е прочела и разбрала от CV-то ми е името и номера ми - до там. Изобщо не беше на ясно за каква длъжност кандидатствам.
Насрочихме деня - следващия в 13:30 ч.
Отивам на интервю и какво се случва - аз отивам в 13:25 и чакам до 13:40, защото още не са приключили с предходния кандидат. В 13:40 сядаме един с/у друг - аз и интервюиращите и първо ми дават да попълня един формуляр, в които трябваше да избера за какво кандидатствам, прави ми впечатление, че длъжността за която съм кандидатствал не фигурира - обръщам се към тях - и те за първи път чуват, че кандидатствам за въпросната длъжност (длъжността "Заместник-управител"). След това първия им въпрос беше "Разкажи ми за себе си" - общ въпрос, а не конкретен който до някъде ги издаде, че изобщо не са чели CV-то ми преди това. А и по-късно се издадоха, че в момента съчетават първо четене със слушане на отговорите ми.
Но това не е всичко, понеже преди да кандидатствам тук, съм работил в две конкурентни на тях фирми, като в последната съм бил на подобна-ръководна длъжност - те през по-голямата част от интервюто ми задаваха някакви чисто клюкарски въпроси, свързани с предишната ми фирма-работодател - наблягаха предимно на това.
Очевидно целта им не беше - интервю за заместник-управител, а просто да си съберат необходимата информация за конкуренцията. И даже накрая те сами се издадоха, като на финала на т. нар. интервю казаха "Достатъчно информация си събрахме!".
Така че ако кандидатствате в Спорт Депо, но преди това имате опит в някоя конкурентна на тях фирма - имайте едно на ум!
Накратко - това е от мен.

На интервюто ти казват едно а при започване на работа е съвсем друго.....

За мен лично работа в магазин Спорт Депо е много вълнуваща. Работи се на график, съобразен винаги с колегите. Обученията, които се провеждат са интересни. Схемите за бонуси са добре разработени в полза на служителите. Колегите с които работя са СУПЕР :) :) :) и не на последно място ЗАПЛАТАТА (винаги навреме) Работата е специфична и не всеки може и умее да продава, за това и има доста коментари за недостижими таргети. Реално работата е доста приятна ако сте човек, който обича да комуникира с хора.

Здравейте, работих в тази фирма известно време и беше една огромна грешка . Условията на труд са под всякаква критика , зимата е супер студено , а лятото супер топло. Навсякъде е огромна кочина и мръсотия , всеки хвърля , където му падне , цяло чудо е ако намериш нещо .Натоварването е много , но не в това е целия проблем . Проблема е , че хората които заемат по-високи постове са явно плиткоумни , тъй като си нямат никаква представа как да си вършат работата. Приоритет за тях е клюкарстването и плетенето на интриги , а пък работата е на заден план . За уважение пък да не говорим всеки се чуди как да си измие ръцете с друг за несвършената работа . После идва и момента на големите обещания за бонуси и издигана във фирмата , което е от продавач в работник в склада, страшно израстване . Не си мислете , че по- далеч може да стигнете , това че в по горните слоеве на фирмата работят 80% от познати и роднини на шефа, е достатъчен факт затова как се случват нещата . Комуникация и екипност не съществуват в тази фирма . Препоръчвам на всеки уважаващ се човек да не си губи времето .

Фирмата е крайно неорганизирана. Няма никаква комуникация между различните слоеве на йерархията. В магазина главна цел е клюкарстването, а за персонала съществуват само забрани и нелепи правила, който се появяват всеки ден. През зимата се работи в нечовешки студ, а през лятото в нетъпима жега. При въпрос към висшепоставени лице във фирмата : "Тази зима няма ли да има някакво отопление?", последва отговор: "Вижте колко момчета сте! Един сектор ли не можете да стоплите!!?" Икономията прераства в циганене (с извинение). Обещанията за бонуси при достигнат таргет в даден момент остават просто блян. Системата е така изградена, че бонусът е мисия невъзможна. Нехайството в офисите се стоварва изцяло на главите на персонала в магазините. Налага се вето на свободният изказ. Непрекъснато се бръщолеви нещо за екип, за единност, за усмивки и прочие, а истината е, че никой не се интересува от това, как се чувствате. Обратната връзка (уж ежемесечна) представлява нещо като разписване на прекъснала химикалка. Като обобщение бих дал за пример главоломното сменяне на персинала, неспособнистта на работодателя да изгради и задържи постоянен (до колкото е възможно) екип. Поздрави и пожелания за адекватни промени!

Здравейте,искам да задам няколко въпроса на всички негативно коментиращи.
Вие осъзнавате ли за какво се оплаквате? Че са ви заболяли краката да стоите прави? Че са ви карали да продавате? А по принцип какво очаквате да правите като започнете работа в магазин?
Оплаквате се, че не са ви уведомили,че не сте избрани,а вие предупреждавате ли, когато не отидете на интервю?
Относно парите,след като са ви казали заплащане, защо започвате като не ви допада?
Хора,започвате РАБОТА за да РАБОТИТЕ. Никъде няма да ви дават по 1000лв за да си стоите на приказка с колегите колкото да се запише присъствие.
Не съм служител, но проверявам коментарите за приятел,и това което чета е супер незряло. Започнете да мислите по-реално над нещата. Влезте в реалността.

НИКОГА ПОВЕЧЕ ТАМ !!!
Нещата стоят така:
1.Работи се по 10 часа с 40 мин почивка и две малки почивки по 10мин.
2.Заплатата е 500 лв. и 60 лева под ваучери за храна.
3.Постоянно ти се правят забележки от хора работещи в офиса на фирмата които си нямат ни най-малка представа за процеса на работа .
4.Таргет има ,но няма как да го достигнете ,а и да го стигнете веднъж за 5 год. той е 30 лева .
5.За последните 3 месеца персонала се смени напълно като останаха 2-3 стари продавачи от 35 човека.
6.Най-хубавото,е че не може да сядате ,камоли да се подпрете някъде за 2 мин(гвардейска стража)
7.Не може да разговаряте по между си дори да сте само продавачи в магазина.
Като заключение ще кажа ,че ако ви се работи много и смятате че 500 лева са парите за които сте мечтали ,ТОВА Е ВАШЕТО МЯСТО!!!