Спорт-Депо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12&markers=София,Район р-н Лозенец, ул.Никола Козлев, 8, ет. 5, ап. 12

Спорт-Депо АД

За първа работа става, коректни са в заплащането и те осигуряват реално на това което взимаш, заплатата не е кой знае какво(поне не е минималната) , таргетите са направени така че ако едната година се изпълнят то другата да не се, шанс за развитие уж има ама на приказки, работата не е кой знае какво просто ти трябват здрави нерви за пациентите...

Здравейте ! Всичко написано е вярно , а аз искам да добавя и новото положение - 2020 (пандемия ).
За моя радост вече не съм в тази фирма , чувството е страхотно , връщаш си живота обратно .
1. Условията на трид са ужасни , мръсно , вече няма чистачка , стана страшно . Често няма консимативи , а кухнята е нещо отвратително , може дори и болести да лепнеш . Аз чистех постоянно , но не може само един на 11 човека .
2 . Повечето колеги са готини , но интригите и гадните неща си остават. Има ужасни скатавки , но не ги махат , защото нямало кой да работи , демек ги влачиш на гърба , но взимаш една заплата .... (спят в склада )
3. бонуси и заплата е една и съща 5 години , взеха ни ваучерите за храна , без предупреждение , без конпенсация
4. Натоварването е ужасно , понякога се прибираш пребит , а разбере ли се , че разбираш повече неща...... става страшно
Все пак научих много ,както в работата , така и за хората .

Не препоръчвам фирмата . Почваш уш на една длъжност , а след това си две , или повече .

последно , в период на пандемия , вместо да ни изолират , те ни събираха навсякъде от различни магазини , събрания и обучния .За мен това е недупостимо .

Защо търсите мнение, кога не разрешавате проблемите? И точно по тази причина служители се сменят и ще продължават да се сменят! Ужасно слаба организация вие фирмата. Ще говоря конкретно за Пловдив -Асеновградско шосе. Безкрайно се радвам ,че напуснах работа в екип НЯМА има интриги и пълен хаос и разбира се наши и ваши.За бонуси не ставайте смешни НЯМА ТАКИВА и ако търсите проблеми в персонала ами сменете си лидера. Който бута едни и същи защо ли?
Когато започнах работа си мислех ,че говорим за сериозна и отговорна работа е да ама не както се казва. Тази верига магазини е загуба на време и нерви.Не си заслужава.Работа има за всеки на този принцип работят хората от ” голямата верига магазини”. Сменете по скоро ” управителите” от колкото да сменяте работниците! Защото без свестни и отговорни работници. Сте абсолютна нула ще търсите всеки ден хора и обявите ще ви висят.Нулево заплащане за часовете,нулево отношение. Радвам се,че не съм в този змиарник!!!!

Заплатата е ниска, отговорностите повече, бонуси от време на време, никакви шансове за развитие!

Нещата във фирмата стоят по следния начин, ако не си роднина на шефа забрави за хубава позиция. Повечето колеги са доста разбрани и готови да ти помогнат, но маймуните (team leader-те) си нямат грам представа от работния процес, нулеви организационни умения, единственото в което са добри е да заформят интриги и да клюкарстват.Работната среда е под абсолютно всякаква критика, мизерията е на всякъде.Заплатите са под всякаква критика,3 месечните бонуи се взимат 1-2 пъти в годината, увеличение на заплатите...(такова нещо няма), служители с 4-5-6 годишен стаж във фирмата взимат колкото новопостъпилите. Но ако все пак си мразите живота и нямате нужда от пари, пускайте CV-та, постоянно се търсят нови служители(защо ли ?!?).

Здравейте на всички! Искам да споделя какво ми се случи през месец ноември 2018 г. когато бях поканен на интервю във фирма "Спорт Депо".
Първо ще започна с обаждането от HR-ката за насрочване на ден и час. Още по време на самия разговор ми стана ясно, че единственото което HR-ката е прочела и разбрала от CV-то ми е името и номера ми - до там. Изобщо не беше на ясно за каква длъжност кандидатствам.
Насрочихме деня - следващия в 13:30 ч.
Отивам на интервю и какво се случва - аз отивам в 13:25 и чакам до 13:40, защото още не са приключили с предходния кандидат. В 13:40 сядаме един с/у друг - аз и интервюиращите и първо ми дават да попълня един формуляр, в които трябваше да избера за какво кандидатствам, прави ми впечатление, че длъжността за която съм кандидатствал не фигурира - обръщам се към тях - и те за първи път чуват, че кандидатствам за въпросната длъжност (длъжността "Заместник-управител"). След това първия им въпрос беше "Разкажи ми за себе си" - общ въпрос, а не конкретен който до някъде ги издаде, че изобщо не са чели CV-то ми преди това. А и по-късно се издадоха, че в момента съчетават първо четене със слушане на отговорите ми.
Но това не е всичко, понеже преди да кандидатствам тук, съм работил в две конкурентни на тях фирми, като в последната съм бил на подобна-ръководна длъжност - те през по-голямата част от интервюто ми задаваха някакви чисто клюкарски въпроси, свързани с предишната ми фирма-работодател - наблягаха предимно на това.
Очевидно целта им не беше - интервю за заместник-управител, а просто да си съберат необходимата информация за конкуренцията. И даже накрая те сами се издадоха, като на финала на т. нар. интервю казаха "Достатъчно информация си събрахме!".
Така че ако кандидатствате в Спорт Депо, но преди това имате опит в някоя конкурентна на тях фирма - имайте едно на ум!
Накратко - това е от мен.

На интервюто ти казват едно а при започване на работа е съвсем друго.....

За мен лично работа в магазин Спорт Депо е много вълнуваща. Работи се на график, съобразен винаги с колегите. Обученията, които се провеждат са интересни. Схемите за бонуси са добре разработени в полза на служителите. Колегите с които работя са СУПЕР :) :) :) и не на последно място ЗАПЛАТАТА (винаги навреме) Работата е специфична и не всеки може и умее да продава, за това и има доста коментари за недостижими таргети. Реално работата е доста приятна ако сте човек, който обича да комуникира с хора.

Здравейте, работих в тази фирма известно време и беше една огромна грешка . Условията на труд са под всякаква критика , зимата е супер студено , а лятото супер топло. Навсякъде е огромна кочина и мръсотия , всеки хвърля , където му падне , цяло чудо е ако намериш нещо .Натоварването е много , но не в това е целия проблем . Проблема е , че хората които заемат по-високи постове са явно плиткоумни , тъй като си нямат никаква представа как да си вършат работата. Приоритет за тях е клюкарстването и плетенето на интриги , а пък работата е на заден план . За уважение пък да не говорим всеки се чуди как да си измие ръцете с друг за несвършената работа . После идва и момента на големите обещания за бонуси и издигана във фирмата , което е от продавач в работник в склада, страшно израстване . Не си мислете , че по- далеч може да стигнете , това че в по горните слоеве на фирмата работят 80% от познати и роднини на шефа, е достатъчен факт затова как се случват нещата . Комуникация и екипност не съществуват в тази фирма . Препоръчвам на всеки уважаващ се човек да не си губи времето .

Фирмата е крайно неорганизирана. Няма никаква комуникация между различните слоеве на йерархията. В магазина главна цел е клюкарстването, а за персонала съществуват само забрани и нелепи правила, който се появяват всеки ден. През зимата се работи в нечовешки студ, а през лятото в нетъпима жега. При въпрос към висшепоставени лице във фирмата : "Тази зима няма ли да има някакво отопление?", последва отговор: "Вижте колко момчета сте! Един сектор ли не можете да стоплите!!?" Икономията прераства в циганене (с извинение). Обещанията за бонуси при достигнат таргет в даден момент остават просто блян. Системата е така изградена, че бонусът е мисия невъзможна. Нехайството в офисите се стоварва изцяло на главите на персонала в магазините. Налага се вето на свободният изказ. Непрекъснато се бръщолеви нещо за екип, за единност, за усмивки и прочие, а истината е, че никой не се интересува от това, как се чувствате. Обратната връзка (уж ежемесечна) представлява нещо като разписване на прекъснала химикалка. Като обобщение бих дал за пример главоломното сменяне на персинала, неспособнистта на работодателя да изгради и задържи постоянен (до колкото е възможно) екип. Поздрави и пожелания за адекватни промени!