АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

така си е пенсионерите ги назначават на 4 часа за да не им се плаща осигуровка за 8 даже бяха назначили и на 2 часа но не като охрана защото закона не го позволява а като портиер и разликата си ги прибират в джоба (джоб на руски означава гъз)като играят търгове дават ниска цена а след това пращат адвокати да кажат че цената е била ниска плащат заплатите със закъснение дават ги на 2 карти и не знаеш какво получаваш за часовете си ако може и да не ти платят отпуска е добре дошло за тях удържат ти за дрехи но призовавам всички на които са им удържали за дрехи да си ги вземат и както са така с емблемите на асо-пирели да облеюкат с тях някой клошар за реклама на фирмата ефекта ще е невероятен

Уважаеми Колеги, всички мнения пуснати от името на ръководството на АСО-ПИРЕЛИ са манипулирани чрез пускането им под чуждо име.Обръщам се към извършителите,че подобни действия са противозаконни и наказуеми.

за съжаление е така г-н МИЛАНОВ защо си затваряте очите и позволявате фирмата да бъде управлявана от бездарници

мисля че получавате добри заплати е при нас е обратното новите взимат повече на час от старите без да знаят обекти те това не е ли цирк ми кажи колко обекта охранявате в сф

Уважаеми колега, тук в София заплатите на патрула са на час 2.38 за новобранци и 3.93 за стари служители, плюс процент за всяка прослужена година, има и допълнителна работа стига да желаеш да работиш. По въпроса с ваучерите/купоните/ в другите фирми се прави от години / в Пирели сега откриха,че има и топла вода/ просто Държавата ти дава право да не плащаш данъци и такси върху тези пари стига да е сигурна, че са дадени за храна, забележете не за пиене и цигари.Мисля, че 60 лева ,всеки ги дава за храна за месеца.

Да, наистина г-н Митов преди всичко бе човек и разговаряше със служителите си, жалко, че хората, които ТОЙ направи дадени началници, го оплюват, че бил еди какъв си и еди какъв си, но същност ако не е бил той.. Хората нямат уважение, просто ги пере яко лицемерието.
И да наистина трябва хората да са единни в една фирма.

имам въпрос към колегата ПЕЧЕНИЯ драги колега били ми казал от колко време си в фирмата и каква е часовата ставка в сф ако не го пазиш в тайна разбира се и колко пъти ти е вдигана заплатата до сега защото плоския данък ни яде заплатата здраво а сега и тия копони взе да става бая несправедливо аз не желая да ми комадват други хора заплатата а вдигане на заплатите ПО---СКОРО ПАПАТА ЩЕ СТАНЕ ФУТБОЛИСТ ОТ КОЛКОТО ПИРЕЛИ ДА ВДИГА ЗАПЛАТИТЕ

Виж какво Аполоне, виждам, че си интелигентно момче и сигурно имаш идея как? да стане така,че да се повиши възнаграждетието, ще бъда благодарен ако споделиш някоя идея. Предупреждавам не бъди много краен, защото историята показва,че при крайности се стига до големи съкращения....

Здравейте! Дълго не писах във форума, защото нямаше смисъл само да си хабя времето. Само четях мненията и установих, че ние, колегите нищо друго не правим във форума, освен да се заяждаме и да си говорим глупости един на друг /от тези наши заяждания и глупости заплатите ни не станаха по-високи/. Искам да споделя с всички колеги, че откакто се смени Специалиста за Биллите от офиса - г-н Митов, нещата не вървят на добре. Той поне ни уважаваше като хора, разговаряше с нас по човешки. Този новия Орлин изглежда лети някъде високо с орлите - обаче не му е ясна историята като как се охраняват хипермаркети и как един Специалист трябва да се държи със своите охранители за да му върви работата. Аз лично мога да кажа, че г-н Митов беше супер и като човек и като шеф. Мога само да го поздравя и да изкажа съжалението си, че вече не ни е той шеф. А на вас колеги искам да кажа, не се яжте помежду си, това няма да ни донесе по-високи заплати.

колега ПЕЧЕН вместо да учиш колегата на правопис дай да мислим за наще заплати защото недоволството е голямо ако трябва с МИЛАНОВ ДА СЕ ОПИТАМЕ ДА СЕ ВИДИМ.....или каузата е изгубена аааааааааа...