АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

пак добре ви плащат ние в баумакс ст. загора едва вземаме 400 все уж ще ги увеличават ама не се знае откога  а пък в била още по малко и от нас че и на 2 пъти ги дават не може да се разбере какво звемаме

Браво на тоя Захариев...,а ние по клоновете в другите градове се занимаваме със абсолютно всякаква работа (патрул,обекти,документи,графици,поемане на обекти и какволи не още) за чисти пари 600 лв.ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ ПРИЯТЕЛЮ.Не знаех че СОФИЯ трупат заплати на гърба на регионите клонове и после казват че те всичко правели.Добрече им пращаме всички справки на готово..то така всеки може ве лекета СОФИИСКИ

КАК ТАЗИ ФИРМА ТРЪГНА НАЗАД.КАЗВАТ ЧЕ  ЩЕЛИ СМЕ Д ИЗЛИЗАМЕ НА СВЕТЛО...ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ-\"ИЗЛИЗАМЕ\" НА ТЪМНО ТАКА ДА СЕ КАЖЕ.ПОЧНАХ С ГОЛЯМО ЖЕЛАНИЕ И ПОЕХ ГОЛЕМИ ОБЕЩАНИЯ...НО ЯВНО ДОКАТО В СОФИЯ КАЗВАТ КАК ДА СЕ РАБОТИ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМЕ РЕГИОНИТЕ ДА КУЦАМЕ!!!ТИЯ КУПОНИ СА ВЪРХА НА ТЪПОТИЯТА , ЧВНО СЕ ВРЪЩАМЕ ВЪВ ВРЕМЕТО НА БАБАМИ И ДЯДОМИ ДЕТО БЯХА И ТЕ С КУПОНИ.С ДВЕ ДУМИ-ВЪРВИМ НАЗАД И КЪМ ПО ТЪМНИ ДЪЛБИНИ..., А ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ЗАПЛАТИТЕ ДЕТО ВСЕ ОЩЕ НЕ СА ПРЕВЕДЕНИ.НЕ СМЕ ПРОСТИ СОФИЯНЦИ-СКРИХТЕ ОТ ДАНЪЦИ МЕСЕЦ АВГУСТ.ДОБРЕ ЧЕ Е ТАЗИ ФИНАНСОВА КРИЗА , ЧЕ ДА ИМА С КАКВО ДА СЕ ОПРАВДАВАТЕ, АМИ ПОСЛЕ?ВСИЧКО Е ДО ВРЕМЕ...

А какво става със купоните, защо още не ги дават?
В момента ли ги печатат ?

Точно така колега, има хора дето гладуват като не си вземат заплатите, но има и такива дето с една заплата изкарват биля и до Коледа та може и до Ново година. Сития не вярва на гладния това го запомни.

А бе вие за ко спорите вообще тъпи ли сте кви сте ние още заплати не сме взели и мълчим и аз незнам защо ходим кат някви МАЛОУМНИЦИ ВСЕКИ ДЕН В БАНКАТА И ВСЕ НЯМА И НЯМА вече ни се смеят като ни видят в  АЛИАНЦ  на изус ни знаят имената и ЕГН-ТО ДНЕС ПАК   ХОДИХМЕ С КОЛЕГИТЕ И ПАК НЯМА с ко да си платя квартирата да крада ли ко да прая поне тез пусти купони да бяха дали че нямам хляб с ко да си купя а вие сте трагнали да ми говорите кой колко взимал не ви ли е срам имам колеги които наистина гладуват а вие ми говорите за вашите пари БЕЗРАМНИЦИ ТАКИВА ИМА ГОСПОД ДА ЗНАЕТЕ

Колега, не си мислете че само Вие не сте си получили заплатите.Нашите ги бавят вече 3-ти месец.

какво става със заплатите защо пак закъсняват пак сме без пари да сте живи и здрави господа началници

Колега защо се имаш за толкова умен и интелигентен че постоянно ръсиш глупости фирмата е постоянно в изданка и това е благодарение на нашето мило ръководство дет не го е грижа за никой само за техните джобове оценки няма да пиша то се знае какви са

асо пирели плаща осигуровки на 4 часа защото още никой не се е оплакъл и защото назначават само дядовци на работа и те са съгласни на всичко за да прибират пари а пък като се появят неуредици казват че не могат да се оправят с работата най вече бивши милиционери и старшини на роти които не знаят за какво става въпрос