АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

За какво заработване говори този ваш началник Аз плащам за физическа охрана и искам да няма проблеми и кражби и всичко да е спокойно,да се вижда че има охрана и просто ми е чудно как г-н Иванов които е шеф иска охранатами да заработва паритеси те да неса на конвейр или в производството и да получават според изработеното,те са на надник и осигуряват охраната на магазина защо говорите глупости. За какви заработки говорите може автопатрула да се изисква да правят определени курсове незнам но за физическата охрана незнам какво толкова трябва да заработват.Аз предпочитам аз да им плащам а не през фирми да минават парите защото се ръся здраво когато мога да му плащам аз доста повече но неможе,такива са правилата.Оценки не давам тук само казвам защото все клишета чувам навсякъде.

хора като напуснете работа и като идете да си вземете
упе-3 там се вийда че сте назначени на 4 часа и трябва да се предизвика проверка от инспекцията по труда защото после няма да вземете никакви пенсиите така са се възползвали от това че има безработица че всички за за яки белезници и по 10г. в затвора само една проверка им трябва

Фирмата е под всякаква критика в всяко едно отношение . Заплащането е ниско и ще продължава да намаля специално за Бургас. Отношението към охранителите е неадекватно.Искат роботи а не хора. Да не говорим за патрулния им автомобил който е само един за целият район а младежите които са на смяна уплътняват времето си в фитнес залата.

Странно на мен заповед не ми е четена аз не съм от софия а от провинцията и ще ти кажа че при нас нещата са съвсем различни а тия 5 процента и на нас ни ги говореха ама само с говорене си останахме

Колега, в патрула еднакви заплати няма ,всяка година получаваш по пет процента увеличение на заплатата така , че не е вярно написаното, че новоназначените взимат повече от колегите с по-голям стаж и ти това много добре го знаеш, даже ти е четена и заповед по въпроса.

Колега за съжаление си прав но не напълно и ще ти кажа защо.В АСО-ПИРЕЛИ има много неща който са абсюлютно не логични.И така започвам от някой мои колеги е извинявай ама нямаш право да работиш сод и да разчиташ изцяло на колегата който е до тебе в намирането на даден обект при подаване на алармен сигнал а този човек само се вози и не му дреме и накрая получава заплата колкото колегите които знаят и могат да работят имам колеги които са назначени преди 2 - 3 месеца на по голяма заплата от служителите който имат стаж а тия момчета даже не знаят обектите които охраняват е вече може и да са ги научили надявам се а относно това което твърдиш че бивши милиционери и военни биха се справяли по добре от нас ще ти кажа че това е голяма заблуда военните са пълни АЛКОНАФТИ а ченгетата са корумпирани толкова много че ако хванат някой крадец ще му вземат откраднатото и ще го пуснат имам един съвет към началниците да направят един изпит на целия личен състав да разберат кой си знае обектите и кой не .

Колеги охранители, относно изказаното недоволство от заплатите мога да кажа, че това е едно реално отражение на обстановката в нашата Родина за голямо мое, предполагам и ваше съжаление. Каква? заплата желаете да получавате, като на българския полицай му дават 550 лв. та нали ако хипотетично приемем,че започнете да взимате по големи заплати от полицията то автоматично ще останете без работа, защото в полицията ще останат само катаджиите. Нали се досещате, че са много малко хората които ще останат на работа като охранители, защото всеки работодател от бранша ще предпочете служител от МВР или МО и няма да се назначават хора със съмнителни качества или завършили за бармани. В социалната стълбица професията "охранител" се нарежда в дъното на класацията където и заплащането е малко, ако не вярвате погледнете класификатора за минимален осигурителен праг, който е 278 лв. Мога да посъветвам колегите желаещи голями заплати да сменят бранша, повтарям бранша а не работодателя, защото в бранша заплатите са почти еднакви.

ох все си мислех че ще ги вдигнат тия заплати но няма да стане и тая година а догодина отново на долу в асо-пирели заплатите само се намалят

За съжаление всичко написано от колегите е вярно, заплатите са под всякаква критика и всякакъв коментар е излишен началниците са толкова горделиви че все едно цяла България работи за тях а не си дават сметка че служителите им са толкова изнервени и демотивирани че скоро предстои едно голямо напускане. Но така е В БГ СИТИЯ НЕ ВЯРВА НА ГЛАДНИЯ а и най лошото е че тези хора назначени да управляват фирмата я унищожават защото нямат никакви управленски качества.

Абе колеги то ние малки клошари ли сме тя фирмата сама ни прави клошари иначе девиза им в сайта е служителите ни са нашето богатсво е как иначе като плащат някви мизерни заплати дет ги дават на 2-ти и сърцето им се къса че ни дават някаква МИЛОСТИНЯ и ко всички ние трябва да им се кланим до земята че и този месец сме си получили 'огромните заплатки' които още на следващия ден ги няма а за сметка на това някой хора получават по няколко хиляди лева заплата и ако попиташ защо е такава мизерна заплатата и веднага ставаш черната овца и почват да те гледат с бялото но окото после на някой колега като му писне от безпаричието и се натряска здравата и почват ууууу ще ни изгони възложителя от обекта е как няма да ви изгони като слагате някои дет му давате 200лв и на него не му пука това е АСО-ПИРЕЛИ ЕДНА ГОЛЯМА ЛЪЖА