АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Увеличение , добре звучи, но надали ще се случи.
Уж се чу, че ще има увеличение със 10 ст., но това отшумя.
Сега се чува, че ще ни дават купони, които го има от доста години в разни фирми, някои се радват а други, които - не. Нещата са на кантар, но из другите фирми тия купони са плюс към заплата а не част от заплатата.

Но...

Весела коледа и щастлива нова година!

да как я мислят тая работа с тия купони не стига че заплатите са мизерни а сега и тях ще ни намалят че да ни бутат купони тая фирма плаче за данъчните така че да не ме занимават ще си спа под чаршафа в къщи и камани да вълят не ми дреме както не им пука на големците с вратовръзките в офиса дето взимат по няколко хилядарки а НА НАС НАБУТВАТ ЕДИН СРЕДЕН за туи ще стоим без заплати тука щото мълчим а некадърното ръководство си прави с нас кото си поиска

не аз си мисля че заплатите ще тряба да се вдигнат вече не може така шефовете да ни унижават КОЛЕГИ НЕКА СЕ УБЕДЕНИМ И ПОИСКАМЕ УВЕЛИЧЕНИЕ

Докато се вземат обекти за ФО без пари, няма да има и качествени работници за работа.Не е нужно да се трупа бройка обекти и да не се плаща подобаващо възнаграждение на охранител.Честно казано няма качествени ръководни кадри в София.Там не мислят за обикновения охранител, а за техните си заплати само и тази нова купона система-направо е чудо!?!?!Ще има доста напускащи от другия месец-кой обича да му определят какво да прави със спечелините си пари, само за да си прекриват данъците, какво ли не биха измислили подмазвачите в СОФИЯ.

ту какво ти увеличение на заплатат бе те в асо пирели назначават пенсионерите на 4 часа да не им плащат пълните осигуровки на конвоя не им дават почивките даже назначават хора на 2 часа и понеже охранители на 2 часа не е разрешено в договора ги пишат портиери само и само да не платят осигуровки но след като всичко излезе на свтло вече работниците ще могат да съдят работодателя за неплащането на осигуровките също така и не ти дават отпуски като казват че в асо пирели отпуски няма и си прибират парите от социалното в техните джобове

Дами и ГОСПОДА менъджери увеличението на заплатите не е престъпление

А да кажете нещо за офис-организаторите? Заплата,работно време,отношение?
Благодаря!

ние първи съобщихме на общественоста че иван краде нафта от агрегата премести камерата в офиса да не го гледаме как флиртува със служителките и как продаваше кашони от банани по 1.50 и той ни написа протокол и колев ни изгони това ли заслужаваме ние казваме истината и ни гонят нали сме демокрация че на всичко отгоре и мненията ни трият правят информационно затъмнение и какво стана иван е управител а ние сме без работ

Ох какво да ви кажа така е и в Ямбол някой само стоят и чакат др. да хванат нещо,а др. цял ден пушат цигари пред кебапчийницата отвън.Но докато го има това управление така ще е.

ИЗВИНЯВАМ СЕ, че по някакъв начин съм обидил хора, колеги, колежки и прочие.
Целта ми бе да кажа на господина от Стара Загора, че не е прав.
Че както се хващат кражби, нарушения така и се изпускат.. Просто нещата са на кантар, но повечето са тия, които се хващат и е голям кеф когато дойде полицията.
Но аз определено не ставам за тая работа, много, много с това видео не ме бива - много съм овикван абе купонче :)
Искам почивкааа.....
Но когато напусна ще ми липсват колежките, с които си свикнах и не знам защо ВИНАГИ когато напиша нещо в тоя форум, си мислят, че пиша за да ги обиждам.
Но нямам търпение да дойде края на месеца и да излезна някои ден НЕПЛАТЕНА отпуска, че главата ми ще откачи покрай моя заем,покрай дълговете.. Почивка.. Море.. Жени... Бира... И много ахам :)