АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Иха от доста време не бях влизал тук, и какво да видя доста нови постове има, някои положителни други не чак толкова.
Относно дали си струва да се работи в АСО-ПИРЕЛИ, ем зависи, гледай сега ако ти харесва подобен вид работа - струва си.
Отношение управление към служители, оценка - 5
Отношение колеги към колеги, оценка - ?
На мен лично ми харесва, но всеки със вкуса си нали знаеш.Навсякъде е пълно със връзкари, така че където и да си все ще има нещо, което да не ти допада. Свиквай.
Хубаво би било само след като те пращат на различни обекти да издават на служителите си служебни карти за градския транспорт.

Господине затова че казваш че не сам бил воиник за твое знание сам служил 2 години 3 месеца в казармата след като го казвам това за пенсионерите  значи имам опит от 5 годишна практика в охранителна фирма знам също и как се работи в сериозна охранителна фирма.АЗ НЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ ПЕНИСИОНЕРИТЕ КОИТО СИ ГЛЕДАТ РАБОТАТА И НЕ СИ ИСПОЛЗВАТ ВРЪСКИЕ ДА СЕ ОРЕЖДДАТ НА ЛЕКИТЕ ПОСТОВЕ А ТЕЗИ КОИТО СА ВРЪСКАРИТЕ  И МИЖЕТУРКИТЕ.  Това се отнася за ПЕЧЕНИЯ.

Мирославе, фирмата е добра и не се управлява от пенсионери а от хора млади със съмнителен опит в този бизнес и лек провинциален лошоприкрит акцент. Моля те кажи на каква заплата се чува, че ще са в СОПОТ , предполагам 300-400лв.

Мирославе, защо мислиш взимат бивши военни и полицаи?След като задаваш този въпрос е ясно че,не си ходил войник.Защото могат да поемат ОТГОВОРНОСТ ето затова.Често влизам във форумите на охр.фирми и имам чувството че, навсякъде се плюят възрастните.В някои фирми даже има бих казал (живи мощи) но, те вършат повече работа от младите.Ако си отговорен можеш да опиташ.УСПЕХ

Сложители кажете ми повече мнения за фирмата и заслоава ли си да се работи в тази фирма.Защото като четя вашите мнения разбирам че фирмата е несериозна и как може да се дава  на такава фирма да охранява такав сериозен завод като ВМЗ СОПОТ. или пак ще намет воени пенсионери.

Колегите са в грешка, СОТ 161 няма никакви намерения да закупува АСО "Пирели", а осигуровките в същият този СОТ 161 са не на минималната работна заплата, както пише добронамереният колега , обозначил се като 123456 от Стара Загора, а са от 360 до 400 лева.

в 161 осигуряват на минималната а  в асо пирели на 4 часа така че като ни купят от 161 ще сме по добре сега наоколо всички обекти се охраняват от 161 и ние сме там като трън в циганска пета  като ни купят ще вдигнат парите и ще имамме по голям избор на раб. места.

Колеги дайте малко да си направим весело.Например да си направим-мис и мистър АСО-ПИРЕЛИ .Става въпрос от физическа охрана и патрулите.От офиса ги изклучваме.Всичките не се познаваме ще си гласуваме за тия който познаваме.Малко да забравим за тези проблеми във фирмата.Все си мисла че не са само пенсионери в нашата фирма има и млади колеги и колежки.Тъй като за колежките е по сложно понеже са много малко мога само да ви информирам горе доло каде имаме наши колежки.Те са охранители по билла калфант и балмакс .Това е за тези който не са виждали нашите колежки.Надявам се че ще вие забавно да пишете на тая тема.

сега както се чува че фирмата ще бъде купена от 161 и тогава вече няма да има закъснение на заплатите дано по бързо стане и ще се намали администрацията и ще дават повеч1е пари и ще ни осигъряват на 8 часа

заповядайте ..  http://www.sot.bg/reader.php?s=work