АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Колеги, не знам за другите градове но специално в София, началниците са точни и коректни, винагии влизат в положение. Жалко само че това не е достатъчно. За съжаление споделям мнението на колегите че заплатите във пирали са "смешни". Пример един приятел-колега от пирели работи в СПС (централния офис на пощите), и взима по 1.60 на час. Еми направете си сметка сами какви пари взима накрая при положение че от брутото има 80лв одръжка и 60лв одръжка за купони. Аз честно казано не съм го смятал с точност но дали има и 100лв на месец?

хора тези смотаняци шефовете няма ли най накрая да се сетят да увеличат заплатите!тук в пловдив е ужас неможе в такъв голям град да работиш и да взимаш 325лева заплата!та баба ми взима такава пенсия!това е срамота да работиш на такива пари а онези горе в офисите лапат големите пари а на нас давот трохите!!!ТОВА Е ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ БЪЛГАРСКА!!!

толкова 1.90 и като  заплащане получаваме около 300- 310- 315 лв. да дойде борисов и да живее с тези пари да го видим как ще оцелее да мине зимата и се местя на друго място

Гледам, че се трият мнения. За заплащането на "мениджмънта" например; За принципити и практиката на управление;
Ще рече този форум се чете и се приема като сериозна опасност за загуба на инвеститорски интерес. ВИЖ ТИ НЯКОЙ СЕ Е ПРИТЕСНИЛ! .
Интересно е как ще изтриеш негативното мнение на клиентите?
Всъщност разчита се на факта че все още е възможно не пазарно поведение.
Приятно прекарване в топлата уютност на лайната!!
Задължение е да говориш за АСО ПИРЕЛИ като за умрял - или добро или нищо. То натам вървят нещата - вижте охранителите и ги сравнете с тези на СОТ 161 или V|Р- а.
Естествено, че Миланов знае състоянието на фирмата си. Знае и нивото на мениджмънта, та нали той си ги подбира!
Горките служители, защото това са служители.ТЕ служат! Служат няко му за пари, смачкали са се като личности - за пари! вече са забравили че са личности- за тях е естествено да се възприемат като не личности! СТРАХ ГИ Е !

Такава охранителна фирма не бях виждала.Всеки който не може да си намери работа да заповяда.САМО ЗА ПРОСТАЦИ.

Колеги от ВМЗ много мислете преди да подписвате каквото и да е в АСО ПИРЕЛИ Все още сте работници на ВМЗ  и имате трудовоправни взаимоотношения с него сьгласно КОДЕКСА НА ТРУДА

Здравейте, на всички, след като ми казаха че имало форум и аз да напиша нещо. 7 години съм работил като сотаджия в различни фирми - Сот 161, 3ссот и в Асо пирели накрая за 7 месеца служба. От Асо Пирели ми обещаха едни неща пък стана друго, но аз не им се сърдя. Добре, че докато бях патрул залагах на ЕВРОФУТБОЛ, и още залагам и спечелих достатъчно и сега си отворих едно барче и припечелвам горе долу, по добре от охраната, но в другите фирми по добре беше, нямаше напрежение като в Асо пирели, пък тя работата навсякаде е една и съща - по цял ден нищо не правиш, айде със здраве

Здравейте. .Съгласен съм с мнението по-долу, че фирмата загуби кадарни хора, и се сещам за накои поради тъпи причини. Тъпи защото като се замисля дадени служители какви нарушения правят, а са все още на работа. И се обзалагам, че още ще продължават да губят хора, и да назначават такива, които да са просто на работа като ново попълнение.

Клиент съм на тази фирма,но не за дълго.Просто като видя на какви хора разчитам да охраняват имуществото ми се замислям дали не съм луд.Какъв е тоя СОД,какви са тези "охранители"?Нежни момченца по 50-60 кг. или приличат на клошари-дрипави и мърляви,а и ми идват след 30 мин..Тези в човешки ресурси слепи ли са?Клко автомобила имат за София,3-4?Отношението им е такова все едно те ми плащат на мен не аз на тях.

Едно време и аз се занимавах с охранителна дейност, за кратко работих на Билла Ст.Загора 2004 година в сот 161 и работата вървеше, имаше дисциплина, но стана така че спечелих зелена карта и заминах за щатите. Сега се върнах за 2 месеца на почивка и отидох да напазаря в Старазагорската билла. Нищо общо няма с преди, едни лелки за охрана, страшна работа, дори видях едно момче да отвърта капачките на зехтина, за какво ли са му, незнам, но като казах на охраната, не реагираха, а момчето си излезе,а после зехтина най вероятно няма да се продаде, защото няма търговски вид. Но така е в България, радвам се че се отървах и сега работя 10 месеца, но после 2 месеца си почивам както трябва и парите ми стигат, тук няма да се оправят нещата и затова ми е мъчно от една страна, но от друга се радвам че аз съм добре. Желая на всички сериозни охранители успех и реализация независимо в коя фирма и да устояват собствените си принципи и най важно достойнството си.