АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Нафарфори не си прав. Прекаляваш и няма кой да ти повярва. Явно не си запознат със ситуацията във фирмата, т.к. тя никога не е била в толкова добро състояние. Ако имаш проблем с началниците си то си ги решавай без да хвърляш кал по всички ни, т.е. по фирмата.

Чувствам се задължен да дам малко разяснения по повод изявите на "приятел". Госпожицата, която обучава така да се каже служителите в "БИЛЛА" няма как да си отмъщава на Пирели а приятеля и е добро и работливо момче и се казва ТАСЕВ от Кюстендил, същият беще най-безцеремонно уволнен/ принуден под натиск да си подаде молбата за напускане заедно с неговия ортак/ по повод,че е извършил кражба от друга "БИЛЛА"-Илинден, което не е вярно,същия е настоящ служител в 161 обучен разбира се в Пирели.Междо другото много кадърни кадри преминаха на работа в 161 благодарението на този "приятел" с изключение на един, който ще им боде очите докато са живи. Докато Пирели се управлява и то по безцеремонен и лицемерен начин от приятелите Чукарски,Иванов и сие положението ще е такова и тези господа ще се оправдават винаги с другите / както е случая с "изпуснатото" положие в"Билла" Младост" 4, то като се замисля скоро няма да останат хора в тази фирма/не,че фирмата е лоша -напротив/ с които да се оправдават тогава не знам какво ще измислят сигурно международното положение ще им пречи.Мисля ,че е дошло времето в което трябва да отворят и третия плик и да изпълнят написаното в него.

мислех да кандидатствам в тази фирма,но като се разрових в форума ...  Това което пишат,че не плащат или поне не навреме,стоят по 10 ч. без даги сменят? това единични случаи ли са,или ????

Драги APOLONIUS, за Ваше сведение в момента АСО ПИРЕЛИ има най-добрите резултати от всички фирми, с кото работи веригата БИЛЛА. Пак за Ваше сведение по времето на г-н Митов АСО ПИРЕЛИ беше на 3-то място от четири. Пак за ваше сведение от БИЛЛА дават филиалите в София само на ПИРЕЛИ, т.к. другите фирми им е малко по-трудно да се справят. Изключение прави филиала в Младост 1 където пак по времето на г-н Митов положението беше изтървано и нямаше време фирмата да промени ситуацията. Та скъпи ми APOLONIUS ако желаете да работите с бившият ни колега г-н Митов същият в момента е кадровик в пернишката фирма САЛАМАНДЪР, бихте могли да кандидатствате за работа при него?                                      А на предния посетител да му кажа, че в ПИРЕЛИ всеки си е взел парите за разлика от 90% от охранителните фирми. Що за глупости се пишат, че не се плащали заплатите? Кого убеждавате - хората които си търсят работа или служителите които са си получили заплатите, които уж не се давали. Ако това е някаква идиотска форма да се плашат какндидат служители не си струва труда, защото ПИРЕЛИ в момента не търси персонал и няма текучество. Има само 3 свободни места и те са в пощенски станции извън гр.София.

Отдавна не бях влизал във форума. Бая красоти изчетох, бая ругатни прочетох! Знам само, че откакто Митов го няма, трудно се работи в Биллите. На Оги му е трудно да общува с охранителите, понеже не разбира човека от охранителна дейност, сега се учи! А иначе, криза е, трудно е за всички! Знам само, че кризата не се яде, кризата нас ни изяжда!

Недка: кажи от кой град си поне де, в кой обект или в кой град е това. Не е хубаво да се говори в мн. число, защото в София хората, с които съм работил, и са ме обучавали, и се още, защото винаги има какво да се научи всеки ден. Нямам такива впечатления, които ти изброяваш.

За сьжаление се сбльскахме и с тази фирма,като работодател не плаща редовно заплати,от януари още няма заплата.Имат едни отговорници по обектите,които представят нещата по наи-добрия начин за да се хванеш на работа,а после излиза друга картинката.Ако мога да посьветвам някого-не приемаите работа към тази фирма,ще работите,а после има да чакате....

Емайли, и молби не съм изпращал на никой да бъда назначаван на някаква си длъжност, просто защото не желая. На сегашната си е добре. Единственно съм искал от дневни смени да премина на нощни.
Да, вярно. Исках да напускам, но мисля, че поне Вие ще направите разликата от искам, и исках :) Разликата е голяма, и не знам в какво отношение питате дали се е променило нещо (отношението), едно и също е. Промяна няма.
Но както се споменава тук - криза е. Предполагам, че АСО-ПИРЕЛИ също ще предприеми действие намаляване на персонала. Може да махнат мен, теб, всеки. Но малко или много си харесвам сегашната работа. Днес 3 ти март правя точно една година във фирмата, една година служител на АСО-ПИРЕЛИ.
Поздрави: Ивайло Горанов

колеги,приятели эащо сте толкова черногледи какви са тези негативни мнения от вас вместо да се вайкате кажете как може да се оправиме бе,началниците ви били виновни аэ энаете ли какво знам- на който не му се работи да си стои в къщи.а ако са ви малко парите-все пак криэа е.

Точно така "приятел" месец февруари почти изтече и наистина трябва да се дадат два броя ваучери за януари и февруари /освен ако не работиш по календара на ацтеките/. Не виждам как оповестяването на верни факти може да се нарече сеене на интриги и съм абсолютно прав, че едни пари са престояли в една банка повече от двадесет дни.