АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Въпреки полицейския произвол на хората от офиса успяхме да регистрираме синдикална секция на НАЦИОНАЛЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН СИНДИКАТ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ ПО СИГУРНОСТТ И ОХРАНАТА КЪМ КТ "ПОДКРЕПА" в София ЧЕСТИТО КОЛЕГИ И ДА КАЖЕМ НЕ НА СТРАХА ще се борим за издигането на имиджа на професията ОХРАНИТЕЛ , колкото и да им е неприятно на разните специалисти и мениджъри това е положението.

Така ще е господин НЯКОЙ в тази фирма се назначават от кол и въже,което трябвада ви говори нещо.
Познавам много грамотни хора които вече са преминали през тази"супер фирма", и сега работят вече като охранители.
А тази измислена криза просто е много удобна за някои хора,но и тях ще ги удари кризата.
Има и други охранителни фирми които могат да изпозуват много кадърни хора и да им заплащат за което.
Няма закон по които им дава право да одържат по 60 лева и да ги връщатт след два месеца във вид на ваучери.
Сметката е следната,осигуряват на 279 ТЕ. 60 И ОЩЕ 60 ЗА ВАУЛЧЕРИ ОБЩО 120 ОТ ЗАРАБОТЕНИТЕ ПАРИЧКИ.
Значи 60 български левчета от твоя и моя джоб стоят в някоя банка и някои лапа лихви а ти лапаш мухи.
Тези 60 левчета ги умножи по много хора и получаваш лапачка.
КЪДЕ СА МИ 60 БЪЛГАРСКИ ЛЕВЧЕТА ОТ МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ А СЕГА Е 16.04 КЪДЕ КЪДЕ КЪДЕ ГОСПОДИН НЯКОЙ?????????????
Призовавам всички кадърни хора да се замислят за бъдещето си в тази фирма.

В една уважаваща името си фирма би трябвалода се назначават хора които имат респектираща визия, запознати със закона за частната охранителна дейност, и да знаят да реагират в дадени ситуации за да могат да се наричат охрана ане статисти.
  По е удобно да се назначават 18-19-20 годишни хора които лесно могат да бъдат маниполирани и пенсионери които 300 лева им стигат за да не си седът вкъщи при бабите.
Противозаконно е да се работи по 12 часа като в договора е опоменато 8 часов работен ден, противозаконно е също да се КРАДЪТ 60 ЛЕВА ОТ ИЗРАБОТЕНИТЕ ПАРИ И ДА ТИ ГИ ДАДЪТ СЛЕД ДВА МЕСЕЦА ВЪВ ВИД НА ВАЛЧЕРИ ЗА ХРАНАЛ.
Ако си направи труда инспекция по труда да провери тези неща просто няма да им стане приятно на някои хора.
Много нередности има във тази фирма на която умишлено не споменавам името но хората попадали вече в тази фирма измама вече се сещат за какво иде реч.

сега  никой вече не работи за 200лв. а за 240 не подвеждайте хората

Да има още много за четене и то все интересни неща.
Вече мина половината месец а ваучерите за храна ги няма сигурно "приятеля" ще обвини пак фирмата доставчик за забавянето.ВЕРВАИТЕ МУ!!
Навремето Васко Кеца пеееше " а дали е така кой ще ми каже аз вървя по света и подсвирквам си даже" ама на хората с 200 лв. заплати не им е до подсвиркване

Четете тези коментари,г-н Горанов защото са заслужени.На хората им писна да се подиграват с тях.Относно въпроса за парите на час,най вероятно,Ган4о ще взимаш 1.60лв.Да ви е честит УРЕДА за алкохолна проба колеги и наздраве.

Здрасти народе. Гледам и не вярвам на очите си. Коментари за хора, които познавам, и коментари, които не са приятни за четене.

ЗДРАВЕИТЕ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ ВЕРНО ЛИ ПЛАШТАТ В АСО ПИРЕЛИ ПО 2,10 НА ЧАС

Г-н "безпристрастен" на позицията която заемаш в момента никога не са плащани 2000 лв. като заплата, да по добре никога не е било!!!
Дали е така като заплащане по пощите и по другите обекти на фирмата, ами ще те открехна- не е така т.е. каквото беше преди си остана и сега, ниско заплащане ще кажа аз.
Като положението е цветущо, както го описваш тогава вдигнете заплатите на хората по обектите и ще повярвам, че е така.

вярно ли е че фирмата е загубила  Баумакс в пловдив и сега са на път да  загубят и обекта си друг  град  такива слухове се носят