АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Здравейте !
Какви ли не смехотворни изказвания прочетох , какви ли не оплаквания ... и се чудя  едно нещо !?!При положение , че някой не е доволен от фирмата , заплащането , услугите , началниците или каквото и да било друго , какво търси и защо стои на работа просто ... Има едни молби , които се попълват и всичко приключва до месец ...На който не му харесва да си хваща пътя и готово !
И още нещо по - неграмотни изказвания никога не бях чел през живота си !Нелепо е че в едно изречение при някои /повечето/ постове се откриват по 5 , 6 и повече правописни грешки ..., а иначе същите тези хора са тръгнали да оплюват нещо или някого, без да поглеждат себе си !!!

Здравейте! Служител съм във фирмата от повече от 2 години и отдавна следя форума тук! Вие забравяте за какво е тази тема тук! Идеята е да споделите мненията си за фирмата, а не да се нападате и обиждате по между си. Почти всичко казано от участниците до тук показва, че за този умствен потенциал който показвате /а той не е особенно висок/, напълно си заслужавате заплатите за които все недоволствате, че са ниски. Научете се да пишете правилно и на български, и не забравяте че съществуват и човешки отношения между хората. И сега в реда на нещата, повечето от вас няма да ме разберат какво искат да им кажа и ще ме напсуват! Жалко, че падате толкова ниско!

Отговарям на Илиян от Враца.Зависи на кой обект си,но по принцип на 279лв

Какво да ви кажа?На който му се работи за без пари и за благодаря нека си пробва късмета и нервите!

Ако се махне 210 ще изгубим 200 обекта+ поне още 200 бъдещи клиенти.Само като информация за тези които четът досието ми и се интересуват от това което пиша.

Дано през новата година господата директори помислят и за персонала.Желая им много успехи и да взимат правилни решения в полза на Пирели.И между другото,нямаме нужда от мъже диспечери,женте се справят прекрасно,пък и нали около тях се върти света.

Нека през новата 2010 год. да бъдем по-добри към хората около нас, и по-малко лицемерие да има :) На всички,които посещават този форум-сайт им пожелавам Много здраве, и усмивката им да не слиза от лицата.
Относно това, което прочетох за пост рампа и прочие. Не знам какво да кажа.. Във фирмата съм вече може да се каже една година, бил съм на пост рампа, всички възможни постове съм ги научил, и знам какво се прави. Ако това, което говорите е вярно ... Има си ръководител към който може да се обърнете, и който съм сигурен, че ще вземе отнощение, това лице е г-н Димитров.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ КОЛЕГИ И КОЛЕЖКИ.Много здраве ,щастие и успехи през новата година на всички .И най вече на колегите от Филиял-106.

Извинявай,Веси но това вярно което пишеш ако е така е не човешко.Аз лично не съм работипа на пост рампа защото началник смяната и началник охраната са на този пост.Ние останалите охранители сме на другите постове и се въртим.Но доколкото знам в повечето биллли работят така.Затова сам любопитна коя е тази билла и кой пак седи на тези камери та толкова време чак несиги виждала.Много ми е страно всичкото това.На нашия обект са идвали и от други филияли но такова нещо не са казвали.

Какво ти става бе човек?Аз попитах най-човешки а ти полудя!Казвам истината на нас не ни дадоха правилник на охранитела,нито пък ни бе направен инструктаж,а видеонаблюдението даже не сме го и виждали няма такова нещо като почивка,който е на касите е там по 14часа на рампата също ти висял ли си на -12 на рампата 10часа без да има кой да те смени?Вие имате късмет че при вас се е паднал читав обучаващ,за мое съжаление при нас не е така,разбирам че човек се учи с времето,но нали трябва да знаеш най-важните неща за да започнеш да работиш ти сам го каза,аз не искам някой да ме води за ръчичка а да знам как да си изпълнявам добре служебните задължения!!!