АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Мм да , работата не отива на добре.
Ваучери не са давани от  м.февруари.
Осигуровки не са плащани от м.февруари.
400 души са уволнени от базите на "държавен резерв" и не са им платени заплатите от м.март
Работата не отива на добре.

Пич дай си ми парите
тази фирма затъва хора
започнаха да не дават пари, измислиха незаконните валчери за храна(и си мислят какви ли не оправдания да не ги дават) това всичкото на какво ви "намирисва" !!!!!
ако някои още не се усетил, работата отива към ФАЛИТ!!!!!!

Здравейте!Ако искате да работите за жълти стотинки,да Ви бъдат удържани незаконно 60 лева от заплатата всеки месец и да Ви ги дадат във вид на ваучери след 2-3 месеца.Ако искате заплатата Ви да закъснява и на всичкото отгоре да имате повече началници отколкото лева ще  вземате то започнете работа в АСО ПИРЕЛИ!

Просто изразих свое мнение, това че не Ви допада не означава, че е лъжа, хората се различават с това, че по дадена гледна точка имат различни мнения.
И това за "пак лъжете", нещо не го разбрах много добре ама е все тая :) Peace \мир да има/

Г-н Горанов,пак лъжете просто няма кой да работии и това е причината да се назначават хора с ниска квалификация.
Така е по лесно да бъдат маниполирани и това разбирасе е в интерес на фирмата.Няма да задават неудобни въпроси като например защо им се одържат по 60 лева за ваучери които още още не сме взели за месеците март и април.
А това за стоителите го обясняваите на същите тези хора с ниската квалификация.Няма да ви питат защо ги осигурявате не на цялата сума и защо подписват лъжливи договори за пред НАП и всякъквинередности в шибаната фирма.

Ами.. защото всеки един е човек независимо от образованието си дали ще е висше или средно или основно образование. Когато си на вън с приятели не си казваш "този е с висше" а аз със средно - няма да общувам с него, ще го изолирам, нали ?
Познавам много хора с основно образование, които са строителчета, и когато са в твоя апартамент примерно, и ти правят ремента не означава, че те са накъдарни защото са с основно и са неможещи, нали, нито това, че те правят ремонта, а ти плащаш, и ти взимат парите, нали не означава, че ти се некъдарен? Всеки е човек независимо с какво образование е. Трябва да има уважение помежду ни.
Това мисля аз. С уважение: Ивайло Горанов

Искам да попитам защто взимат на работа хора с основно образование

няма и по 1.60.иработата не е на 10 часа а на 12 .не ти трябва да ходиш при тях да работиш,а купона го дават с голямо закъснение заплатата е 270 лв.

то има във фирмата   едни      жени   някога са били охрана  в други фирми    и постоянно   казват  слабостите на асо - пирели   и за кражбата     в билата от тях     знаят  всички   охранителни фирми    и ръководството трябва да знае   че конкуренцията    знае всичко за тях
3 жени  предават всичко

Приятелю защо си мислиш,че в тази фирма са само слагачи като теб.
Недей да си мислиш така,прото има хора които малко повече са прочели дебели книги.
Нафарфори който аз лично не познавам или поне ника му незнам просто съм му съмишленик.
Мисли си каквото искаш приятел,но и твоето време ще дойде и ти ще си отидеш като БКП
Смешник