АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Не знам дали Миланов е писал това писмо но най отдолу има негов подпис, значи поне го е чел. А писмото найстина го е писало някое мише еврейче ,там не се споменава ще се плати ли неизползвания платен годишен отпуск и кога, не пише ще се плати ли заработката за м.май, /макар и няколко дни /въобще цялото писмо е някаква мистика. Има и поглед в бъдещето с надежда за бъдещо сътрудничество с уволнените охранители. Кой идиот ще работи отново за работодател, който не му е платил или му е забавил и орязал заплатата, ми отговора е никой. Били сме знаели,че договора е прекратен, това са пълни глупости до последно управниците на пирели ни лъжеха, че няма страшно и, че договора остава и за напред, докато един ден ни събраха и ни изнудиха да направо ни изнудиха да си подадем молбите за напускане без да ги интересува нашия интерес, интересуваше ги да не дадат по една заплата обезщетение, обясняваха ни, че като си подадем молбите по лесно ще бъдем "прехвърлени" в другата фирма, че ако не подпишем няма да ни се изплатят заплатите и отпуските и въобще изрекоха куп лъжи за да могат да се освободят по лесно от хората заработвали и техните заплати близо две години. Питам защо това писмо не ни се връчи веднага с нашето освобождаване ами се чака близо два месеца. Отговора е един, това е оправдание и опит да се замаже положението.

Искам да попитам, освен че ни бавят заплатите и купоните, нужно ли е когато напускаме да ни отдържат по 120 лв. за дрехи! аз не мисля, че е редно!!!!!!!!

Получих благодарствено писмо от г-н Миланов за това, че съм работил добре на фирмата и т.н. и т.н. и извинения за забавянето на парите за заплати. Това ми се струва много нахално, все едно да оправиш някоя девойка и после да и кажеш извини ме. Извинения и благодарности се поднасят предварително а не след като умряхме от глад. Благодарствени писма не се ядат ние ядеме хляб който си купуваме от магазина.

то  и в ст. загора положението не е по розово ниско заплащане и хората напускат и масово отиват да работят в сот 161 и вземат големи заплати по 550 лв. в кауфланд сега се чува че щели да ни махат от билите  най вероятно задето хванаха един от нощната смяна да краде  че всички охранителни фирми в града занаят че са ги хванали и коментарите са че този охранител е голяма шматка щом са го хванали както и цялата фирма като охрана са гола вода  само едни лелки с чехли които ако хукнат да бягат да гонят някой ще се спънат и паднат

Питах шефовете в държавен резерв и от там ми казаха че са превели всички пари на пирели. Зажо господа от пирели ни бавите парите  от март месец и ни оставате да гладуваме. Колеги само кажете кога и тръгваме кам София да видим какво ще стане.

трябва да знаете че на ваш гръб фирмата печели хиляди левове  от лихви в банките и от купони  тези купони може да пазарите само в определени магазини с които фирмата има договорка и  ви товарят  с по виоки цени и всичко това от изтънелите ви джобове така че викайте директно инспекцията по труда и агенцията по приходите да направят цялостна ревизия и защо е бавят заплатите и какви данъци плаща фирмата

Колега да определим една дата и да се съберем всички прецакани пред офиса на фирмата и докато не си получим парите да не си тръгваме. Може и някоя телевизия да поканим да излъчи един репортаж.

Не плащат редовно заплати. Оставиха около 350 души без заплати за почти три месеца. Нагло лъжат, че Държавния резерв не им е превел пари. Резерва им превежда по около 840лв на човек, а те дават 300лв заплата - демокрация. Заплатата е ниска и смешна и даже я няма. До кога ще търпим да се подиграват с нас? Къде тук е Държавата с нейните органи за контрол - Инспекция по труда и т.н.?

Да ви кажа честно, така ми се драйфа от вас, че нямам думи да го опиша.. причината? Заради безграничното малоумие на вашите началници, а и на голяма част от служителите във вашия офис в Бъкстон (София), живущите хора в блоковете наоколо не могат да паркират личните си автомобили на паркингите, където живеят. 70% от паркоместата в голям радиус около т.нар ви офис са денонощно заети от вашите ЛИЧНИ и СЛУЖЕБНИ автомобили, които незнайно защо гарират пред жилищните кооперации из квартала, а не в частната собственост, с която разполагате! Това е жилищен квартал в крайна сметка, НЕ бизнес парк/център, НЕ индустриална зона, НЕ офис площи. И живущите в района искат да си паркират автомобилите, когато се прибират от работа, а не да въртят като дебили из квартала в чакане да се освободи едно от десетките ( ПОДЧЕРТАВАМ ДЕСЕТКИТЕ ) парко места, които сте заели пред околните блокове! Всеки разумно мислещ човек ще признае, че всяко прекалено нещо е дразнещо. Да ставаше въпрос за 5 места е ок, но за 15-30 автомобила...

Вече два месеца си чакаме заплатите и ваучерите от АСО-ПИРЕЛИ, УПРАВЛЕНЦИТЕ НА ТАЗИ ФИРМА ИЗТЪКАХА ПЛАТНОТО И РИТНАХА КРОСНОТО за което благодарим. Звъним на служебните им телефони за информация, а от там ни затварят все едно сме досадни нахалници, когато им работехме бяха доволни, като станахме излишни ни затварят телефоните. Драги урлавляващи оставихте повече от 400 български домакинства да гладуват и мизерстват.