АСО-ПИРЕЛИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АСО-ПИРЕЛИ ЕООД

Други теми , които провокират интереса ми са : "офис-служителите на Пирин№6" и "Мистър DimitrOFF"

До nqma zna4enie : Уважаема г-жо, в написаното от Вас се долавя явна неприязън към Д.Г. , но това е обяснимо...за вас. Вие казвате , че Д. Г. е причината да напуснете фирмата , а според мен би трябвало да сте й дълбоко признателна и благодарна /навреме Ви е отворила очите  , че в друга професия ще се реализирате по-добре/ . Ако смятате , че греша ,  задайте си въпроса : Сега , когато Д.Г. я няма в Пирели , Вие бихте ли се върнали да работите там ?
Иска ми се да чуя мнения и оценки за дейността на Д.Г. от настоящи служители , а не лични нападки от старите ленти.

Стига сте оплювали хората те вече не са във фирмата.......
Ако някои знае как стои въпросът с прословутите валчери .....
ще ги дават ли скоро .... валчери или на пари нека сподели                                                                                                              все пак това е "бгработодотел" сайт в които трябва да се
споделят плюсовете и минусите на една фирма и хората които мислят да
работят в нея да знаят за какво става въпрос. Дават ли редовно заплатите
дават ли валчери за храна , отпуски има ли и други такива неща , а не тоя какъв бил ония не ставал за нищо ами нали и вие сте работили или работите там .

Можем само да си спомняме за г-н Митов, наистина след него настана време разделно, не е вярно че е слушал Д.Г. Тя се държеше лошо с всички само в негово отсъствие, защото пред него не смееше. Няма значение-сега г-н Митов го няма, на мене лично ми липсва, защото само той се държеше човешки с охранителите.

ХАХАХАХАХАХАХАХ,ще падна от смях. Д.Г. никога не е имала и няма да има влияние във фирмата.Тя е (беше) просто една обучаваща,която си внушава,че е нещо повече от това.

Този г-н Митов така и не го заварих (за мое съжаление), но никога до слуха ми не е достигало нещо лошо за него , напротив. По негово време не се е забелязвало сегашното текучество на кадри , а Пирели е можело да се похвали със значително по-голямо разнообразие и брой на обекти.Това е друга тема , по която също е добре да поразсъждаваме - защо нашата обичана фирма за толкова кратко време затъна толкова много...Ще се радвам , ако във форума се включат и настоящи служители , а също и ръководни кадри , ако има заинтересовани такива. Работата в Пирели не се свежда само в обредни танци около банкомата в края на месеца...
 По отношение на мнението на г-жа nqma zna4enie: 1. Д.Г. е имала , има и ще има влияние във фирмата , защото е достатъчно навътре в охранителния бизнес ; 2. оплакванията са ви като на деца от детската градина "Мамо , госпожата ми се скара" ; 3.една от причините фирмата да затъва е неблагодарното й отношение към лоялните служители , които искат наистина да се работи.

Искам да кажа,че аз също срещнах прекрасни хора сред колегите си,с които и до сега сме приятели.Относно въпросната г-жа Д.Г. тя беше основната причина,поради която напуснах фирмата.Идваше в апаратната и крещеше,държеше се все едно има голямо влияние във фирмата.Многократно ме заплашваше,че ще ме уволнят дисциплинарно.Стигна се до там,че  не издържах на напрежението,което Д.Г. създаваше и си подадох молба за напускане.Преди това говорих с вече бившия началник на физическата охрана(г-н Митов) и му казах защо напускам,но това не се взе под внимание.Естествено,та нали сляпо вярваше на думите и и правеше това,което тя каже.По този повод в молбата ми за напускане беше посочено ПОРАДИ ЛИЧНИ ПРИЧИНИ(продиктувано от г-н Митов),а не реалната причина-Д.Г.

Прекрасно е , че бившите служители са толкова активни в този форум! Факт е , че работя от почти 2 години в тази фирма . Започнах на шега и...Друг факт е , че точно в "ПИРЕЛИ"-то срещнах много готини хора , но за съжаление повечето напуснаха - всеки със своята си причина , но нито един от тях не си тръгна с добри чувства...Тук няма да пиша за проблемите на фирмата (за сега). Просто ще яхна със закъснение белия кон , ще извадя меча и ще призова на словесен двубой всеки , който плюе по Д.Г. , защото това е единственият начин да се спрат клюките и клеветите! Наясно съм , че голяма част от хората , които ще вземат участие в тази тема ще бълват помия със същото усърдие , с което преди това са лижели дупето на същия човек...но  поемам риска!

Искам да дам мнението си за въпросната г-жа Д.Г. Та тази "уважаема" се държеше толкова истерично и грубо със служителите на АСО-ПИРЕЛИ,че като се чуеше че тя идва на обекта на всички ни ни идваше да си тръгнем защото тя като влезеше от вратата се почваше следното.  -Ще ви уволня. -В тази фирма аз колям,аз беся. -Каквото кажа аз на шефовете те това правят и ако им кажа да ви уволнят, те ще го направят. Заплахи и истерий се чуваха всеки път. Не даваше на служителите на Била и АСО-ПИРЕЛИ да взимат от брака и годната стока,а тя самата го правеше това всеки път с заплахи към нас ,че ако кажем ще ни уволни и заплати няма да получим. БЛАГОДАРЯ на хората който са отворили очите на шефовете и на самите тях БЛАГОДАРЯ,че я махнаха най-после и този път не си затвориха очите както често го правеха. Та да отговоря на коментара на господина дали не е нагласено. Не не е нагласено просто я хванаха най-после.Знаете ли от колко време работи тя там,знаете ли колко пари е правела на месец освен заплатата която получаваше? Задайте си този въпрос ,а не дали не е нагласено.

Имам си лаф за тая фирма , личен лаф и , който го използва , трябва да ми плаща авторски права : В "Асо Пирели" работят само богати хора , защото другите не могат да си го позволят!
С висше образование съм , владея 3 езика , мога да си живуркам спокойно и без да работя , а дори да си работя по специалността по малко от 600 на месец няма да вземам , но ...хората от екипа в Биллата...процеса на работа...Аз мога да си го позволя , заради тръпката. Интересно ми е г-н Ор.Димитров дали би могъл за тези пари да прави всички тези неща?
Друга тема , която ме вълнува е случаят с 1 от обучаващите -Д.Г.? Не беше ли леко нагласено...