Булкон Х ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14

Булкон Х ООД

Не ходете за нищо на света в тази фирма.Със сигурност ще ви излъжат с парите,НЕ ПЛАЩАТ.По добре стойте с месеци без работа,отколкото да направите БЕЗУМНАТА грешка да започнете в БУЛКОН Х.Ако случайно прочетете това твърде късно,напускайте възможно най бързо,за да бъдете по малко с парите назад.НЕ СЕ ЗАМЕСВАЙТЕ С ТЯХ,МОЛЯ ВИ.ОСВЕН,ЧЕ ЩЕ ОСТАНЕТЕ БЕЗ ПАРИ,ЩЕ ОСТАНЕТЕ И БЕЗ НЕРВИ.

Много ама много зле с парите или ще ви излъжат или запалят шефа е тъпичак и доста силно го нареждат всички /леко казано/ , по добре несе замесвайте с тази фирма ще останете потресени. !!!

Работил  съм в  тази  фирма , тези  братя  Христови  от  с. Мечка  Плевенско  , работят  повече  с  цигани  и  тяхният манталитет , подход  и  отношения  към  всички  са  такива ! Сами  си  направете  изводите?

Добре,че го има този сайт.След всичко прочетено не отидох на срещата.

Отностно великата фирма Булкон -Х , нямам думи!Не отивайте да работите  там ,защото няма да получите нито отношение нито добро заплащане!Няма да получите нищо ,обстановката е много напрегната,винаги се крещи и се вика ,пълна лудница ,няма почивка никаква!Работиш като луд и никой не ти го признава.Много обещания ,,,и накрая ще ви излъжат!А пари не се знае дали ще получите,,ако шефа е на кеф а ,той винаги е недоволен така ,че забравете за заплати!често може да видите разревани служители ,които треперят и незнаят къде се намират от напрежение и нерви!И това ако  е нормално работно място ,,,,,,? и нормална фирма ,,,незнам!

Изключителна некоректност, срам за професионалистите, имайки предвид качеството на работа в тази фирма.
Оставам единствено с надеждата, че всеки си намира майстора и ще дойде време да се отсее плявата. Когато плащаме , клиентите искаме качество.Явно това е нещо, което управителят не е чувал, но не му пречи да се мисли за по-хитър от хората край него. А това, което прочетох от бивши и настоящи служители, ме кара да си мисля, че тази фирма е сапунен балон и гаврата с хората няма да е още дълго.
Хубаво е, че има възможност да си кажем мнението, а тези които четат, все пак да се замислят, независимо дали са потенциални кандидати за работа или клиенти.

Крайно некоректна фирма.Не плащат нито на доставчици,нито на работниците си.

кво да ви кажа,прочитам коментарите твърде късно,вече сам назад с повече от месец-разбрах що за фирма е БУЛКОН-Х егати ненормалщината е там съжелявам че се подведох и започнах в тази фирма!
съветът ми кам кандидастващите е  неси правете труда да ходите в БУЛКОН-Х ще бъдете брутално излъгани и пари няма да видите аз поне 300лв.сам видял досега а останалите около 1500лв,май ще ги забравя

Моля, кажете ми дали фирмата на Дамян Христов все още съществува, защото мн упорито се говори че е фалирал. Благодаря на всички добре запознати с това предварително

Здавейте, какво можете да ми кажете за отношенията в офиса? Кандидатствам за позиция счетоводител - от прочетеното дотук разбирам, че явно имат доста работа с назначаване , прекратяване на трудови договори и с Инспекцията по труда, но иначе колежките как са? Задържат ли се или и там не се застояват много? Заплащането как е в администрацията?