Булкон Х ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14

Булкон Х ООД

Бях на интервю за началник-склад преди две, а дали не са и вече три седмици. Бяхме общо четири човека, но не знам дали и останалите са били за същата позиция. Интервюто мина добре, въпреки че не разбрах дали изобщо е имало смисъл, след като нямам нужните познания за областта на работа на фирмата. Но това, което ме подразни беше факта, че ми беше ОБЕЩАНО да ми обадят, дори и да не съм одобрен, след три работни дни . Но и досега чакам това обаждане.

Продължават нещата по същия начин. Промяната е към по-зле.
Не се сключват трудови договори, а фалшиви "договори за изработка" без дати, срокове, цени и т.н. аплащането е според кефа на Шефа(Дамян Христов) по час, време и количество(обикновено -50-60% от договореното). Чудя се, няма ли Инспекцията по труда, данъчните и др. отговорни институции да му друпнат шалтера най-накрая. Да отавяш работкиците и служителите си без пари(да им се подхвърлят мизерни суми) а през това време да си копуваш скъпи и пре-скъпи джипове, най-малкото е неморално, а на моменти граничи и с прстъпление.

Всичко написано до тук е АБСАЛЮТНО ВЯРНО !!! Естествено и аз бях излъган с парите , но добре е че го има написано та човек да знае че не е последния БАЛЪК на тази планета !!!

Като гледам нищо в тази фирма не се е променило за последните 5 години, имах бегли и не особено добри наблюдения изградени от приятели работили в BulCon H. Вчера бях на интервю, реших че нищо не мога да изгубя като отида, но управителя разбира се го нямаше. Не мога да разбера нали сме европейска страна защо продължаваме да позволяваме на разни управители на фирми да ни тъпчат.

Благодаря ви на всички затова,че пишете вашите мнения тук.Мислех да кандидатствам за работа в тази фирма,но прочетох вашите мнения и мисля докато тази обява ми е на прозорец в браузера да стоя далеч от компютъра.

Абе направо си не става.работисе на символимни цени.Плащат когато стигнат пари от някаде,но не и от София.Там само се взема,и колкото повече толкова ,по добре.Кито иска да работи за слава ,да заповяда.

Надявам се сте проявили благоразумие и не работите при Дамян:-)))
След като сте видяли какво е отношението към евентуалните кандидати сигурно сте се замислили какво е към работещите.
Аз не знаех за този сайт и честно не бях попадала на такъв работодател, но бързо поправих грешката си.

просто разказ...
интервю за 17.50,  17.45 звъня, отварят ми, "управителя го няма, ако искате го изчакайте", ще изчакам, 18.05 ставаме двама "ако искаме" чакащи, 18.15 вече сме трима, неволно ставаме свидетели как разни служители му звънят " затваря ми" "сега не може да говори" "ще дойде до 15 мин", 18.30 четирима за белот, офисът полека се опразва, чакаме търпеливо и безропотно, 19.00, някаква жена, явно леко протеснена, не знае кВо да прави с нас, 19.30, дочуваме, че тя и еДИ кОЙ сй като се освободи ще ни "видят", 19.40 " айде сега, първо дамата"-ЕДИНСТВЕНОТО СВЯСТНО НЕЩО, КОЕТО ВИДЯХ - имаше жена между нас чакащите ! позволих си да прекъсна служителката и казах, че явно не ги интересува изобщо кого ще наемат и нещата не се правят така. липса на елементарно уважение и точност. казах, че при положение, че не съм им служител щом се отнасят така, не ми се мисли какво ще е ако съм подчинен, "ма кажете го на шефа" " затова чаках до сега и се надявах лично да му го кажа". тръгнах си

Благодаря на всички мнения,благодаря на саита че го има :)Искам да кажа че мен  са ме жилили веднъж в подобна фирма и изобщо не искам да повтарям този кошмар днес по принцип трябваше да ходя на интервю в тази BulCon но като прочетох всичките мнения директно се отказах,един съвет от мен потърсете си правата в АТ и ако имате късмет ще ви изплатят парите до два месеца , успех на всички!

Хора ,тази фирма не изплаща пари,не дава договори и не плаща осигуровки .Реших да ви пиша ,защото работих там и естествено ме метнаха доста брутално ,освен че ще подам писмен сигнал в АТ предлагам ,който има време да направи същото,смятам да се обърна и към медиите за съдействие ,така че някой ако иска да се включи  моля пишете на [email protected]