Булкон Х ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14

Булкон Х ООД

От месец съм без работа и постоянно съм в сайтовете за работа.Направи ми впечатление, че тази фирма постоянно търси кадри и днес реших да изровичкам нещичко-коя е, каква е?
  БЛАГОДАРЯ за съществуването на bgrabotodatel.com и на всички, които са споделили мнениата си.
 Изпратих си CV, но при тези отзиви....БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

НЕ СЕ ЧУДЕТЕ ЩОМ В ИМЕТО НА ФИРМАТА ИМА``Х`` ЗНАЧИ ИМА НЕЩО НЕИЗВЕСТНО В СЛУЧЕЯ КОГА ЩЕ ТИ ПЛАТЯТ.   НЕ СИ ПОДДЪРЖАТ ТЕХНИКАТА. РАБОТЯТ ДЕН ЗА ДЕН.  НЕ ПЛАЩАТ ОСИГОРОВКИ. А НАЛИ НИЕ РАБОТИМ ЗА ПАРИ

Здравеите?!?
искам и аз да се включа в мненията.фирмата не търси работници,а СПОНСОРИ?????!!!!!питате се ЗАЩО ЛИ??работиш месец- два а след като пари няма(заплата)тръгваш си и БИНГО,заплатата потъва в джоба на ДАМЯН.А това си е чиста печалба.А ти(работника)настоящ или бъдещ се оказваш СПОНСОР на "ФИРМАТА".Благодаря ви за вниманието
пс:ако не вярвате,добре сте дошли-СПОНСОРИ НИКОГА НЕ СА ИЗЛИЧНИ

Здравейте!
Както следва, аз също пиша тук за да изразя мнение относно невероятната фирма "Булкон-Х". Колеги, било то шофьори, багеристи, работници и т.н., в никакъв случай, дори най-крайният не започвайте работа в тази фирма!!! Ще бъдете третирани като боклуци, пари съответно няма да видите, защото никой нормален човек не би изтърпял такова нещо, а за да получите заплата трябва доста да потърпите. За Ваше добро - по-добре си седете вкъщи и с тази фирма си нямайте нищо общо. Аз не послушах тези съвети, и се опарих. Не повтаряйте моята грешка !!!!

Всичко до тук казано от моите бивши колеги е абсолютно вярно!
Работното място е на ''гъза на географията'' първо, работното време е по 12/13 ч на ден и все е малко за г-н Е. Христов, уважение никакво, критики големи, абе с една дума всичко, което ти обещават е като облак прах(празни приказки). Осигуряват те на 4ч, извънреден труд не се плаща, глоби и актове си ги плащаш ти(за шофьорите) и никога не вземаш парите навреме. абе с една дума не започвайте работа там . Много са хората. които си патиха от тази фирма, а ако решиш да се възпротивиш на шефа ЕМИЛ скача на бой. Като заключение ще кажа , че когато и да напуснеш винаги е късно и ставаш спонсор на фирмата (от неполучената заплата)

tova e firma v koyato nikoy seb uvazavast se rabotnik ili sluzitel bi izkal da raboti ne pukizam hitruvane zaba vyane na parite i nakraya uzilvane po dobre ostanete po dalgo bez rabota otkolkoto da badete izmamen i unizen

Ne vi preporu4vam da rabotite v tazi firma.Upravitelia g-n Hristov e ve4no nedovolen - kakvoto i da napravite ne dostatu4no.Zapla6taneto e nisko i ne idva na vreme.Tova e mnenieto mi v nai mek variant.

По-отвратителна атмосфера на работа не съм виждал, колектива също не става, а за така наречения "Г-Н" Христов просто нямам думи да изразя безобразното му отношение към служителите. Не правете грешка да започнете работа там!

отвратителна фирма, отношение никакво към работниците.Ти си едно нищо за Дамян Христов , ти си му длъжник , дори да напускаш с предизвестие не ти плаща .
НЕ ХОДЕТЕ ТАМ НА РАБОТА И ПОСТОЯННО ТЪРСИ ХОРА ЗА РАБОТА - ТОВА ГОВОРИ ЛОШО ЗА ЕДНА ФИРМА.

Здравейте, искам да се включа в обсъждането на фирма Булкон - Х ООД. Да работиш там е по зле и от страните от третия свят (не че съм била там, но съм гледала научно - популярни филмчета), както се беше изказала една моя уважавана колежка (малко по-долу)отношението на "г-н' ти Христов" е отвратително. За него ти не си човек и не заслужаваш нещо повече от едно бездомно куче. Виковете, крясъците и обидите са му толкова присъщи, все едно са се "сраснали" за него. А да очаквате лоялност, която Вие давате, моля Ви недейте - ще получите пак само новата доза обиди и нищо друго.
Относно парите - това е много интересна тема - първо, че закъсняваха (все вървиш месец назад, а в повечето случаи и два...), както се изразява шефа да не вземеш да напуснеш без предизвестие (не че има някакво значение, ако го дадеш)тези парички никога не си ги взимаш. Те са нещо като спестовен влог, но не за теб, както би тябвало да се очаква, а за твоя скъп работодател (нали все не му стигат паричките. Гокичкият!)
Когато постъпвате там на работа, му кажете, че на вас пари и уважение не ви трябват, то дори и слава не искате - просто му кажете, че сте мазохисти и имате много свободно време за губене!
УСПЕХ В НАЧИНАНИЕТО!