Булкон Х ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14&markers=София,Район р-н Слатина, Квартал ЯВОРОВ, бл. 73, ет. 7, ап. 14

Булкон Х ООД

bqh v tazi firma 4 meseca kato 6ofer i nikade nesum vijdal takova otno6enie kato kum : Goveda: i vsi4ko drugo. Za 4 meseca 4 akta na moi grub i az sum bil vinoven 4e te nemogat da si opravqt avtomobilite . NE HODETE TAM MOLQ VI.

v tazi firma ne moje da se raboti nikooi ni6to ne ti dava da napravi6 sam bez da pita6 i taka natatuk molq ne hodete v neq na rabota za6toto 6te si susipete nervite a i zaplata nqma da imate.vednuj na tri meseca po 300 leva

Ако можеше да се впишат оценки по-ниски от -5 щях да ги посоча, без да се замисля дори.
Работих в тази фирма преди 2 години. Заплатата ме беше 500 лв., а работното време от 8.00 до 20.00, че дори и до 21.00. Работеше се и в събота. Ходех често в командировки из страната, които не се заплащаха. Когато напуснах, въпреки че изпълних законното предизвестие от 1 месец, запалата за него така и не получих, трудовата ми книжка все още стои в фирмата.
За уважаение от страна на управителя Дамян Христов и дума не може да става: постоянно биваш обиждан като "ненормален" , "некадърен", "ти да не луд" и.т.н.
Служителите ползват служебни SIM карти като разбира се им се натяква непрекъснато, че фирмата им ги плаща. Други привилегии няма.
Фирмена сигурност и потенциал за развитие - таки неща изобщо няма.
Съветвам всички, които тъсят работа - не отивайте в фирма "Булкон - Х"... Ще си съсипете нервите, личен живот -няма да имате, пари -също.

имам информация от преди 2.5 - 3 год., работих като технически ръководител на технополис люлин..но само за месец до договор и така не се стигна бяхме се договорили за една заплата оказа се друга (така и не я взех) по време на работа колегите ми са споделяли, че заплатите се бавят..шефчета ...... няма да го коментирам..сега нещата може и да са се променили незнам

Niakoi moje li da kaje ne6to za usloviata za rabota v tazi firma,zapla6tane i izob6to ne6to za firmata?