Ин Тайм ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД

НАИСТИНА Е МНОГО ЖАЛКО ЧЕ ФИНАНСОВИЯТ МЕНИДЖЪР НАПУСКА НОРМАЛНО И НА НЕЯ И Е ПИСНАЛО ОТ ИНТРИГИ И НЕКОМПЕТЕНТНОСТ

Много жалко! Днес разбрах, че и последния читав човек си тръгва от тази фирма!
Става дума за финансовата директорка. Единствения останал достоен, компетентен и справедлив началник!
Явно и тя не е издържала на отровната среда, която се създава от няколко некадърни и бездарни интригантки.
Веси, ще ни липсваш, но ти желаем да намериш по-добри работодатели!
Тези не си струват!

Изключително интригантска посредствена атмосфера. Толерират се клюките и бездарието. Некадърността е взела връх, а най-жалкото е,че собствениците го знаят и нищо не правят по въпроса...
В резултат си тръгват и малкото грамотни, разбрани и можещо хора!
Жалко! А има голям потенциал

Внимателно прочетох всеки един коментар и признавам, че във всеки има частица истина. Моята гледна точка се различава. Като цяло администрацията е структурирана отлично за фирма с този тип дейност, но в някой отдели има повече служители от колкото са необходими. С приоритетно значение са външните пратки-така и трябва да бъде, но капацитетът на вътрешните такива е най-малко 10 пъти повече, а хората са по-малко отколкото тези, които се занимават с външните. Пример за една и съща дейност на едното място действат 4 човека, а на другото 2-ма. Няма социални, здравни или каквито и да е придобивки. Неща като коледни, бонуси или други подобни са неизвестни, но глоби особенно за куриерите има. Работиш 10 часа, но получаваш заплата за осем. Имам приятел, които е куриер и сме си говорили много пъти, че няма нито един от тях доволен. Големи райони, няма кой да те замести, ако трябва да отидеш на лекар за 1ден става ужас, много малко пари за тази хамалска работа свързана и изискваща усмивки пред клиентите и т.нат. За неговата натоварена работа му се полага една седмица отпуск през, които взима някакви смешни пари. Не са ясни правилата по някой особенно важни въпроси, както при куриерите така напр. и в маркетинга. Като навсякъде е. Искат работа. Има я и това е добре, но не се сещат как да те стимулират за да я вършиш оптимално. Като епитафия мога да кажа, че много голяма част от хората висят в очакване какво ще стане с ръстът на трудовите възнаграждения и, ако остане нулев както и до сега прогнозирам, че до 4-6 мес. масово ще започнат да напускат хора във всички звена, следващата крачка ще бъде, че фирмата ще започне да губи позиции на пазара и е ясно какво ще стане след това. Аз самата уважавам трудът на всеки и често срещам подобно отношение, но някой хора в тази фирма трябва да разберат, че хората са придадената стойност на услугата, която предлагат и да се помисли обстойно.

Управителите са много свестни хора,но за съжаление са поверили управлението на хора,който се влияят от роднински връзки и от интриги завързани във фирмата.В смисъл,че даже и да си работиш добре-може да се появи някой безработен познат, на който трябва непременно да му се намери работа,говориш със "управителката" на фирмата тя така представя нещата пред управителите,че едва ли не за нищо не ставаш и ти си заминаваш.Никой не ти дава възможност и ти да се защитиш по някакъв начин -еееее все пак сме в Европа-УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА!замислете се дали фирмата е на Европейско ниво!!!!!

Споделям мнението на всеки, че управителите са страхотни хора.Но... за жалост хората, на които са гласували доверие за управлението на фирмата им липсват доста качества. /вкл. чисто човешки/.Апелирам сърдечмо управителите: Пазете името си и зачитайте труда си до момента, неправомерно губите ценни хора и за жалост това рефлектира не само върху колегите, но и клиентите.

Собствениците са наистина много готини хора, за разлика от тези, които се вживяват в ролята на такива. Има личности, които смятат, че без тях фирмата е загинала, а за съжаление те най-много пречат. Много зависи и в кои отдел ще попаднеш. Заплащането за някои е приемливо, за други не толкова ( в зависимост от длъжността) . Работата е отговорна, напрежението е доста и за съжаление поради некомпетентността и безхаберието на някои колеги можеш да пострадаш ти, тъй като работата между отделите е свързана. Хубаво е, че има и много готини и позитивни хора :) Местоположението е кофти, но ако имаш автомобил е ок. Има и достатъчно място за паркиране на всички коли.

Фирмата е собственост на много интелигентно и разбрано семейство.
Заплащането е прилично. Има редица придобивки. Свободно време няма, но в крайна сметка работното място не е санаториум за почивка.
Може да се развива човек, стига да има амбиция, а не да чака да бъде забелязан, а докато това стане да се чуства нещастен, недооценен и ощетен. Местоположението е кофти, няма къде да излезеш дори в обедната почивка, но пък си има стол, в който може да се похапне добре, ако не си много капризен. Има доста персонал с изключително ниска фирмена култура, но с големи претенции, но такива има навсякъде. Лошото е, че понякога посредствеността се толерира. Работната среда е добра и като цяло няма лоши отношения между колеги.

Заплащането е зле, имайки предвид натоварването. Свободно време - хахаха... в някои отдели може и да има, в моя - не.
Може да се развива този, който работи яко, а не се озърта по ъглите /тук ли са шефовете или да си бием камшика/. Яко е, че се поощряват младите кадърни хора /това е политика от скоро/ и слава богу!
Местоположението sucks really, но пък има фирмени бусчета, за което сърдечно благодарим ;)
Колегите - сладури! Готини, щури, безкрайно отговорни.
Работна среда - готина, мениджърите и оторизираният друг персонал ти имат доверие, не ти ходят по петите /освен ако не си пред изхвърляне поради некадърност/.

Zaplashtaneto izvan Sofia e pod vsiakakva kritika. Tochno zaradi tova slujitelite si kradat ot gorivo i razni drugi neshta. Otnoshenieto na niakoi ot po-visshestoiashtite e dosta grubo, no te sa edinici. Niama nikakvi privilegii, svobodnoto vreme e spored tova kak shte si organizirash rabotata. Za potencial za razvitie izobshto niama smisal da govoria - kakvo poveche ot organizator moje da stanesh v edna kurierska firma? Ne che ima smisyl de - te vsichki vzemat malko pari - i kurietite, i organizatorite. Inache kolegite po ofisite v stranata sa gotini.