Ин Тайм ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД

Не мога да повярвам, че условията са станали толкова лоши четейки отзивите тук. Мислех, че новият и млад собственик е подобрил нещата , но явно още се води по акъла на своята майка.

Хаха Тук в Стара Загора ситуацията е много зле, нон стоп търсят хора нощната логистика 1100 лв бруто което значи 800 лв чисто нощно вечер от 21:00 часа до 04:00 часа, тежък тежък физически труд, пусках 4 пъти CV, и на 4 CV разгеле се обадиха, и всеки месец търсят хора в нощната логистика хамали в Стара Загора, няма нощен труд, няма добавки, няма бонуси, нищипко гола заплата 800 кинта, там в IN TIME ( UPS) си животно изрод докато пукнеш в базата ДОЛУ ИНАЧЕ СЪМ РАБОТИЛ В UPS ГЕРМАНИЯ ЛЯТО 2020Г 1800

Кандидатствах за работа като "Градски КУРиер" в прекрасната фирма, като направих голямата грешка, понеже знам, че фирмата е с 30-ет годишна история, да не проверя какво пише за нея тук. Ето как се разви сагата.
На интервюто всичко беше окей, разведоха ни из зоопарка, да ни рагледат/опознаят колегите и да ни кажат колко е хубаво във фирмата. Минахме през всички отдели, като ми казаха колко ще бъде заплащането през изпитателния срок. За съжаление пропуснаха да ни кажат какво ще е след това. Първоначално имаш обучение, за целта няколко дни се качваш с колеги и се обучаваш и чак след това, ако видят че стваш и ако ти хареса на теб - започваш. Първоначлно бях на тези пробни кръгчета с най-готиния колега във фирмата. Всичко бе стиковано и точно до минута, с готино отношение към колегите и също таков лично отношение към клиентите. Голям човек с две думи. От него и научих за как се формира заплащането във фирмата - на базата на брой доставки, стопове. След което бях качен при друг колега, с които трябваше да започна да уча маршрутите, за които ще отговарм аз. Колега бе меко казано неадекватен. Таеше голямо количесто гняв в душата си(против фирмата) и му личеше. Пилотираше горката "Дачия", така че, ако беше живо същество със сигурност би искала да го сгази. Вече минаваше вторник и се оказа, че понеже са обещали на мочето да си тръгне до края на седмицата, а и наближават Коледните празници, аз ще трябва да вляза бързо в "крак с работата' и да поема този маршрут след 4 дни. Пичът започваше работа когато реши(около 10 ч.), при старт на другите колеги около 8:00 - 8:30 ч. Порадои тази му специфика му се налагаше да навакса със задачите за деня, защото жив или умрял трябва да си в склада преди 17:45 ч., защото тогава от склада към летището тръгва камионът, който кара каргото за самолета. Нямаше желание да ме обучава и обяснява за района, но пък за сметка на това ми обясни как стои работата със заплащането. На втория ден от обучението реших да не продължавам с надбягването със смъртта и казах това на прекия си началник. В двете седмици, през които се обучавах напуснаха още 4 или 5 колеги от други маршрути. Та те така, ако искате да взимате около 1000 лв, при доста стресиращ работен ден - това е вашата работа. Ако ли не -бягайте далеч. :)

Здравейте,някой можели да ми каже каква е атмосверата в фирма,защо като чета всичките тези мнения започвам да се замислям,дали да запичвам работа.Моля кажете ми нещо повече за хората които работят там,благодаря предварително

Каквото и да кажа ще е малко за тази мизерна фирмичка, то и от оценките ми ще разберете за какво иде реч, интриги, завис, неуважение и ред други подобни епитети........просто оставаш безмълвен

За малкода започна работа там, но след "Обучението" в което ми казаха: "Е ти нали знаеш тука така и това е тука....ето ти телефона говори"...........ми дадоха формуляр, в който да напиша имената на преките си роднини, техните ЕГН-та, адреси, професии и месторабта..........по НИКАКЪВ законен ред те нямат право да изискват такава информация от бъдещите си служители........
А....освен това на втория ден от великото обучение директно ме попитаха за конфиденциална информация от предишната ми месторабота.....
Радвам се че им отказах!

Изказвам мнение единствено като клиент. От близо година ми се налага да работя с тях тъй като те са единствените за България представители на UPS. За мен е пълна загадка как фирма от подобен ранг изобщо работи с измислена куриерска фирма като тях. Толкова нерви изхабих за да си получавам пратките от тях, то е безумно за обяснение. Абсолютно неадекватни са. Пратките ми дори са предавани на други странични хора които нямат общо с тях което е абсурдно, а дори никой не е звъннал на телефона за връзка за да търси лицето получател - това е редовния номер. Да дам пример- представете си давате адрес бл. 20 вх.Б ап. 6 - Илиева. Идва куриер от Ин тайм и оставя пратката в бл. 20 на първия човек който види. Абсурди просто.............

Прочетете всичко внимателно тук, защото аз не бях чел и нищо не знаех за тази пародия.
Истински водевил. Безкрайно прости и ограничени във всяко отношение хора. Човешки ресурси НЯМА. Дебели лелки на които само плюскане им е в главата. Абсолютна анархия никой нищо не работи, но за сметка на това шата е раздут до безобразие. Страхотно текучество на кадри. Лъжат за месечното възнаграждение.И карат при подписване на молба за назначение и същата за напускане. До началниците не можеш да стигнеш, поради причина, че са оторизирали дебелите и лорет /не случайно с малка буква/ да снасят неверна информация. въпросната лорет не знае на кой свят е вероятно след толкова побой от алкохолизирания и мъж е поидгубила бая мозъчни клетки а и възрастта не е за пренебрегване. Та... мързеливи, ограничени, безмозъчни същества в една подтискащо сива сграда.

"Като няма хляб, яжте пасти"
Последната изгъзица на подобието на фирма и мастит работодател е коледно парти в Гранд хотел София. Алоооооооу къде живеете и в кой век бе? Колко струва там един куверт, та ако щеш и групов? 50 лв. без алкохол. Ми дайте на хората по 50 лв. да почустват коледа. Да ама не. Неа селяндурите видят къде е Гранда пък после ще го мислим. Няма пари, няма бъдеще и никакво размитие в интимето. Не ходете там искренно ще съжелявате.

Това е фирма за вас ако вие сте:
интригант,измамник,двуличник,измекяр или роднина на черната (HR) вдовица Клементина Чернова по прякор Ина буркана или селската тетка лютеничарка.
За всички интриганти е манна небесна да целуват задните области на г-Жа Хипер директор лорет младата столеница(да и дава господ здраве)Но леля бурканка е ненадмината.
Там средната възраст на служителите отдавна гони 60!
Развитие?оу не
Пари? оу не не
или по отдели:
ЧР-Турбо боклуци
вътрешни-безпомощни и злобни баби
куриери-нагли мързеливци+нови за по месец два е ако се мазниш на с(и)винчо
може и да поостанеш.
търговци?надути пуяци дет продават на загуба
управутели ?не им дреме за нищо нали кинтите скачат
а и да не забрава При постъпване Молба за напускане без дата се подписа от цялата фирма което е супер законно нали.
а и договора е на 300лв.
честито лека работа и Упс Интиме