Ин Тайм ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД

Здравейте,някой можели да ми каже каква е атмосверата в фирма,защо като чета всичките тези мнения започвам да се замислям,дали да запичвам работа.Моля кажете ми нещо повече за хората които работят там,благодаря предварително

Каквото и да кажа ще е малко за тази мизерна фирмичка, то и от оценките ми ще разберете за какво иде реч, интриги, завис, неуважение и ред други подобни епитети........просто оставаш безмълвен

За малкода започна работа там, но след "Обучението" в което ми казаха: "Е ти нали знаеш тука така и това е тука....ето ти телефона говори"...........ми дадоха формуляр, в който да напиша имената на преките си роднини, техните ЕГН-та, адреси, професии и месторабта..........по НИКАКЪВ законен ред те нямат право да изискват такава информация от бъдещите си служители........
А....освен това на втория ден от великото обучение директно ме попитаха за конфиденциална информация от предишната ми месторабота.....
Радвам се че им отказах!

Изказвам мнение единствено като клиент. От близо година ми се налага да работя с тях тъй като те са единствените за България представители на UPS. За мен е пълна загадка как фирма от подобен ранг изобщо работи с измислена куриерска фирма като тях. Толкова нерви изхабих за да си получавам пратките от тях, то е безумно за обяснение. Абсолютно неадекватни са. Пратките ми дори са предавани на други странични хора които нямат общо с тях което е абсурдно, а дори никой не е звъннал на телефона за връзка за да търси лицето получател - това е редовния номер. Да дам пример- представете си давате адрес бл. 20 вх.Б ап. 6 - Илиева. Идва куриер от Ин тайм и оставя пратката в бл. 20 на първия човек който види. Абсурди просто.............

Прочетете всичко внимателно тук, защото аз не бях чел и нищо не знаех за тази пародия.
Истински водевил. Безкрайно прости и ограничени във всяко отношение хора. Човешки ресурси НЯМА. Дебели лелки на които само плюскане им е в главата. Абсолютна анархия никой нищо не работи, но за сметка на това шата е раздут до безобразие. Страхотно текучество на кадри. Лъжат за месечното възнаграждение.И карат при подписване на молба за назначение и същата за напускане. До началниците не можеш да стигнеш, поради причина, че са оторизирали дебелите и лорет /не случайно с малка буква/ да снасят неверна информация. въпросната лорет не знае на кой свят е вероятно след толкова побой от алкохолизирания и мъж е поидгубила бая мозъчни клетки а и възрастта не е за пренебрегване. Та... мързеливи, ограничени, безмозъчни същества в една подтискащо сива сграда.

"Като няма хляб, яжте пасти"
Последната изгъзица на подобието на фирма и мастит работодател е коледно парти в Гранд хотел София. Алоооооооу къде живеете и в кой век бе? Колко струва там един куверт, та ако щеш и групов? 50 лв. без алкохол. Ми дайте на хората по 50 лв. да почустват коледа. Да ама не. Неа селяндурите видят къде е Гранда пък после ще го мислим. Няма пари, няма бъдеще и никакво размитие в интимето. Не ходете там искренно ще съжелявате.

Това е фирма за вас ако вие сте:
интригант,измамник,двуличник,измекяр или роднина на черната (HR) вдовица Клементина Чернова по прякор Ина буркана или селската тетка лютеничарка.
За всички интриганти е манна небесна да целуват задните области на г-Жа Хипер директор лорет младата столеница(да и дава господ здраве)Но леля бурканка е ненадмината.
Там средната възраст на служителите отдавна гони 60!
Развитие?оу не
Пари? оу не не
или по отдели:
ЧР-Турбо боклуци
вътрешни-безпомощни и злобни баби
куриери-нагли мързеливци+нови за по месец два е ако се мазниш на с(и)винчо
може и да поостанеш.
търговци?надути пуяци дет продават на загуба
управутели ?не им дреме за нищо нали кинтите скачат
а и да не забрава При постъпване Молба за напускане без дата се подписа от цялата фирма което е супер законно нали.
а и договора е на 300лв.
честито лека работа и Упс Интиме

Нищо лично,там само си вършат работата,когато си правят консерви HR. За пари не говорим, защото те развалят човека.

Фирмата е на добро ниво!Препоръчавам я за тези,които искат да работят и да получават добро за квалификацията си заплащане.Проблемите са рядкост,когато си вършиш съвестно работата.Клюки и интриги има,колкото и във всяка друга фирма.

Някой би ли изказал актуално мнение за работна атмосфера и заплащане в тази фирма в монета и по-конкретно за Варна