Ин Тайм ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД

Браво на сем Белопитови

Честито на Ин Таим   и  браво на сем Белопитови

"Служител", като друг служителна фирмата, ми се струва, че си нахален паразит, заради който хора като мен работят двойно и извънредно. И не знам към кой отдел си точно, дето нямаш щеф, защото ние си имаме. Явно си много зле с комуникацията с хората щом не си могъл да направиш приятелство с колегите, повечето от които са млади и готини. Че има и стари и луди  и всякакви е верно, но съвсем не са толкова много. Явно просто гроздето ти е кисело и някой ти е крив, че не си направил "кариера". И си седи и се скатава на наш гръб и оценки дава и се хвали даже. Много непрятна личност ще да си.  Ще бъде много хубаво да напуснеш за да не ти изкарвам аз заплатата!

Искаш мнение, нека опитаме! Фирма със стар персонал, с липса на дух, креативност и стремеж към развитие. Новите кадри са без нужната квалификация, а ако има добре подковани кадри, то те се губят между останалите и бягат след няколко месеца. Интервютата се провеждат от смешни хора, нямащи понятие от това как се прави интервю за работа, но иначе заемащи високи позиции. Пълна липса на стил. Отвори сайта ни и виж бюлетините. Елементарен битовизъм владее всички офиси. По една среща на персонала на всеки 5-10 години! Звучи ли ти добре и умно? На мен - не! Напротив, тук хората не се познават, дори по коридорите се усеща дъх на ласкателства и лицемерие. Обучения не се правят, а ако се налага, същите се провеждат по телефона, а после подписваш за да си "вържат гащите". Не губи време тук. Единственото хубаво нещо е това, че нямаш шеф над главата си, но ако искаш да се развиваш, да правиш кариера, да продължиш напред, нямаш място тук. Защо аз съм в тази фирма ли? Защото ми е удобно да се правя, че работя. Доходност - няма и няма как да има при тази силна конкуренция. За да задържиш клиентите трябва развитие, а тук стоим още в годините на соц-а. И както може да се провери, фирмата бавно, но славно губи клиенти. Заплащане - дано някой открие формулата по която става оформянето на заплатите. А конфиденциалност - никаква! Фирма с много заблудени служители, но щастливи от фалшивите похвали на пишман мениджърите, които гледат единствено да вземат фиша си и едва тогава се сещат кой им изкарва заплатите. Собствениците - типично по български почти не живеят в страната, а появата им дава ясна представа за това как смесвайки се с "народа" показват колко "много дължат" на него. Тук можеш да срещнеш цели фамилии, да откриеш некадърни кадри, които са пред пенсия, но целият им живот е минал тук. Липсата на желание за развитие потапя тази фирма, затова бягай далеч и дори не се обръщай. Търси и намери по-добрите! Не бъди губещ!!!

Моля Ви кажете ми каква е реалната ситуация за тази компания, защото в други ден съм на интервю. Има ли смисъл изобщо да се разкарвам?
Благодаря

Беше много добре, но стана зле поради отдел ''Не- Човешки Ресурси''. Много далеч са от професионализма и коректните взаимоотношения.

Колеги,изчетох всичките Ви оплаквания и сърцераздирателни,сълзливи
драми.Причинени от "Сталин-forever", Татяна Рангеловна и "кампания".
Бихте ли ми отговорили как постъпват европейците живеещи на териториата на ЕС?
Сигурно вече се сетихте...........
Всеки европеец уважаващ себе си не се оплаква от действията на пенсионерката Рангеловна по форуми и кафенета,а завежда граждански иск в съда.
Това за нея е безкрайно удоволствие за да може да подобрява руско-украйнския акцент ,а за Вас шанс да докажете ,че не сте малки сиви мишоци

Е най на края някой да е на абсолютно същото мнение като мен.Колко пъти писах за да изкажа не само мнение,а и реалната действителност във фирмата ама някаква овца се заяде с мен и седнала да опровергава думите ми.Обаче искам някой да ми каже ако всичко е ок дали ще бягат така масово служителите от дадена фирма?

Фирмата е с потенциал или поне беше. За съжаление управляващите там не се съобразяват с човешкият фактор. Всички служители за тях са заменими предмети, които нямат право на глас! Невероятно сива и подтискаща сграда! Невероятно унили хора и подтискаща атмосфера! Сигурна съм, че и тази Нова година няма да направят нещо за хората, за да им демонстрират макар и малко - някакво уважение! Оправдават се с кризата, а криза във фирмата няма! режат заплати... уволняват хора! Няма нищо човешко останало, което да те накара да се чувстваш добре, като си там.... Тежко му и горко на този, който ще ходи да работи, а за интервюиращата ги - тя коли и беси! Ама явно добре лъже и замазва очите на собствениците, за да е още там. А шефовете - не мога да кажа нищо лошо за тях - може би само, че прекалено много вярват на тази жена, която няма нормална и трезва преценка за хората! Много кадърни хора си тръгнаха, а със сигурност ще продължат да си ходят!

Мисля че е крайно време собствениците да катурнат една две глави Някой тук  беше написал че заплатите са намалени за да не се ськращават повече хора  Пьлни измислици  колко куриери се назначиха  вьв време на криза както се казва  Истината е че  аз работих доста дьлго там и ме боли какво е в момента