Ин Тайм ООД /img/frontend/nomap.png"

Ин Тайм ООД

Аз пък съм доволен от куриерските им услуги.
А искам да питам коя е песента от рекламата им?

има още кьм тези лелки техни добри подрьжници като много кадьрния бивш шеф на транспорта на бтк николайчо сивинов те затова всички коли са вече на манерки шефа на продажби чавдарчо в склада сьщо са вече много разбиращи специалисти изгонени от спиди прибира се всичко от пенсионерката Таня най добрия специалист човешки ресурси голяма е лапаницата за тези паразити за сметка на другите

За шефовете единственото хубаво нещо да се каже,е това,че помагат на един дом за деца без родители. Всичко друго се състой от имейли и се взимат решения.Имейлите ги пращат Тамара рускинята,Лори и касиерката Рени кучето. Тези три дами на възраст около 200 години. трите са големите интриганти в тази фирма,правят си каквото искат и как им е удобно създават напрежение сред служителите ипо този начин ги притискат.Има много такива случай но не ми се занимава да им обръщам повече време на тези служителки. Р.S. ЗА ПОЯСНЕНИЕ НА ТЕЗИ КОЙТО НЕ ЗНАЯТ ТЕЗИ СА ОТ ЦЕНТРАЛЕН ОФИС ГР. СОФИЯ.

Аз също съм бивш служител на фирмата. По мое време мениджмънта беше сравнително добър. Имаше много компетентни шефове , които си вършеха работата и държаха на думата си. Създадоха се редица придобивки за хората, които сега чувам, че една по една се премахват. От написаното преди мен виждам, че шефовете не престават с непрекъснатите ексурзии, харчат се пари за безумни "инвестиции", държат се на работа хора, които нищо не вършат, а получават немалки заплатки.
Ами в условията на криза, няма как това да не се отрази !!! И как да се реши проблема ? Много просто: не ограничаваме екскурзиите, не спираме с "инвестициите" /не напразно думата е в кавички/, не гоним лентяите, а намаляваме заплатите!
Къде спят мениджърите? Не знаят ли, че това е най-пагубното нещо за една фирма? Как от тук нататък да се мотивират хората?
Фирмата не е лоша! Собствениците са много свестни, но се поддават явно на манипулациите на мениджърите подмазвачи и вършат глупости. В резултат -тръгват си хора, които могат и знаят, а това не би трябвало да се допуска, защото работата се върши от хора!!!!! А , когато няма качествени хора и работата не е свършена качествено. Но какво ли разбирам аз :) ????

Напуснах тази фирма през 2003 г. Сега, когато чета коментарите тук, мога само да кажа, че нищо не се е променило. Освен, може би, хората, които работят там. Значи все същите супер готини шефове, които "незнайно" защо все делегират права и отговорности на супер неготини хора; работиш 10-12 часа, а получаваш заплата за 8 (че даже изчисляват(?), че работиш по 4 часа и 20 минути дневно - абсолютна супер наглост); Коледа и Нова година без заплати (ноемврийски), защото някой си клиент в Южна България не си е превел паричките и т.н. и т.н. Честито на печелившите!

Нямам думи..... Тази фирма все повече се срива.... Ако малко се ореже шуро-баджанащината и се махнат "паразитите", които нищо не правят, а получават, може би няма да се налага да посегнат на 5-те лева на служителите. Махнаха храната, сега заплатите, какво ли следва? Може би маршрутките? Ами тогава да си работят сами там на "Макчу Пикчу в царевичака". Как, по дяволите да идвам от Обеля до циганската махала и колко трябва да ми е заплатата, за да давам всеки ден по 5 лв за градския транспорт, 4 лв. за обяд във великото барче.? Проста сметка показва, че на ден ми трябват 10 лв. При 22 раб дни , това прави 220 лв. С остатъка от 400 лв трябва да плащам сметки, такси на децата за детската градина, кредит и евентуално нещичко да ям ??? Еми, аз май съм до тук. С тази заплата май по-добре да си седя в къщи.
Ами така ще бъде , докато управителите имат "мъдри" съветници.

Невероятно готино писмо в деня за заплати!!!
Кризата не пречи чорбаджийте да не се спират в БГ за повече от една седмица на месец... Да не говорим за непрекъснатите инвестиции които си правят без спир!
Но 5-те кинта за персонала са ГОЛЕМ проблем!!!
БЕГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!

"Уважаеми колеги,
Както всички знаете, нашата основна дейност е пряко свързана с икономиката на страната. Тя е барометър за нейното развитие. В условията на все по-задълбочаваща се криза във всички сфери, за разлика от много други фирми до сега ние успяхме да задържим хората и заплащенето на нивото от преди кризата.
Негативните тенденции обаче продължават да се задълбочават и кризата вече ни удари чувствително. Поради тази причина и поради факта, че повечето възможности за компенсиране са вече използвани, сме принудени да предприемем следващата стъпка.
От този месец определихме по-нисък от досегашния размер на заплатите ви. Принципът на определяне е в зависимост от финансовите ни резултати за момента. Взехме предвид отговорностите и значимостта на съответната длъжност за фирмата, както и личния принос на конкретния служител.
Уверяваме ви още веднъж, че това е принудителна стъпка. В момента, в който ситуацията се нормализира, ще се върнем към предишните нива на заплащане.

Напомняме ви още веднъж, че информацията за индивидуалните ви заплатите е конфиденциална.

Управители на „Ин Тайм”

Моята гледна точка и негативните ми оценки се обясняват с атмосферата, начина на работа и изискванията на г-жа Росица Петрова от офица във Враца. Като цяло фирма с този тип дейност не би трябвало да разчита на съвестта на подизпълнители като фирмата на въпросната госпожа, която определено злоупотребява не само с наетият от нея служител, но и с доверието, което и е гласувала фирма Ин тайм. Не е логично и е направо смешно офиса във Враца да има само един куриер, който да обслужва целия регион/Враца, Мездра, Роман, Оряхово и Козлодуй/. Неща като коледни, бонуси или други подобни са неизвестни за фирмата във Враца, но глоби и актове на полицията има. Работиш 10 часа, но получаваш заплата за осем. От теб се иска да обиколиш града и региона и до 17.00 да си отново въвъ Враца, за да събереш и другите пратки. За тази натоварена работа се полага възнаграждение в размер на 400 лева, а това са направо смешни пари за този труд. Необходимо е да се ревизира въпросната фирма, тъй като злоупотребява и с фактурите за гориво и предполагам, че спестява от заплатата на втори куриер. За отношение няма и да говорим, защото такова от въпросната госпожа липсва. Можем да я оприличим с някой робовладелец!!!

какво е заплащането и работното време на склада.

imam poznat koito raboti v sklada.shibana rabota.mizernici,hamali i robi navseki