КМСГ /img/frontend/nomap.png"

Здравейте. Какво е заплащането?

Поработих там 4 (ЧЕТИРИ) години! от 21 до 25 - първата ми сериозна работа :)
За това време:
-можех да си позволя да живея сама, на квартира;
-обзаведох апартамент;
-купих си кола;
-можех да си позволя безброй много неща, които повече връстници не могат;
-пътувах доста;
-успявах и да СПЕСТЯВАМ пари

(дори не бях в топ 20 sales agents през повечето време!)

-запознах се с десетки МЕГА ЯКИ хора, които се надявам да са наоколо завинаги;
-липсваха само едни multisport/sodexo карти и всичко щеше да е 10/10 ;)

Не е за всеки!
Дайте й шанс, дайте си шанс, може да се окаже вашето място.
Успех на кандидатстващите! : )

Няма такава пародия, като тая фирма. 50 човека в сейлс не могат да затворят 20 седлки. А се имат за голямата работа.... Промиват ти мозъка с възможността да изкарваш големите пари, карат те да се унижаваш пред целия офис УЖ с цел сближаване. Дори успяват да те убедят, че бизнеса с който се занимават е много доходоносен а реално 90% от хората си губят всичките пари.
То ако беше толкова доходоносно нямаше да има нужда от свежа кръв нали????
Това което ме потресе най-много разбрах по-късно....
Оказва се че всички които работят там дългосрочно са приятели,роднини,кумове или на ШЕФА или на ШЕФКАТА.
Един пингин, няма да използвам имена ме попита докато работех там пред целия офис - СПОРЕД НЕГО НЯКОЙ ЗАСЛУЖАВА ЛИ СПЕЦИАЛНО ОТНОШЕНИЕ В ТОЗИ ОФИС. Отговорих че не мисля така. Сега се надявам този пингвин да прочете това мнение и да си зададе сам въпроса.
АКО БЯХМЕ ПРИЯТЕЛИ, КОЛЕГИ В УНИВЕСИТЕТА ИЛИ ДОРИ ПРОСТО ПО-БЛИЗКИ ПОЗНАТИ ЩЕШЕ ЛИ ДА МЕ УВОЛНИШ ИЛИ ЩЕШЕ ДА СЕ ОПИТАШ ДА МИ ПОМОГНЕШ ДА СИ ЗАПАЗЯ РАБОТАТА ОТ КОЯТО ТИ САМ РАЗБРА ЧЕ АЗ НАИСТИНА ИМАМ НУЖДА И ЧЕ НАИСТИНА ИСКАМ ДА РАБОТЯ ОСВЕН ВСИЧКО.

Пак повтарям, няма такава пародия. Ако имате капчица себеуважение, не си правете труда дори да ходите на интервю в тази фирма.

Ако ви харесва да работите в Sales, и искате развитие и добро заплащане, това е мястото за вас.

Ако не ви, ще си проличи и ще мразите работата от дъното на душата си.

Постоянното юркане, искането на резултати и неточната информация, която ви се предоставя и която предоставяте на клиентите, ще ви смаже. Аз лично не вярвах особено в самият "бизнес", който компанията продава и това плюс липсата на лично пространство в офиса и фактът, че съм съвсем малко на интроверираната страна на спектъра, ме накара да напусна.

Заплащането е точно и зависи от резултати. Има възможност и за развитие, но трябва да си най-добрия от най-добрите.

Моите впечатления са следните:
Нямах опит, конкретно в тази сфера и въобще в кол център, хареса ми, че когато бачкаш здраво и имаш резултати, може да изкарваш наистина добри пари.Хареса ми също, че има млади, готини хора, от които има какво да научи човек и с които можеш да се забавляваш искрено.
Това което не ми хареса е цялата презентация на копманията за конкретния бизнес и всичко свързано с него.
Искам да ви споделя на всички вас, които си търсите работа, също и тези, които все още работите там.И за малко да забравя и тези, които сте уволнени или напуснали по собствено желание - ХОДЕХ ВСЕКИ ДЕН НА РАБОТА СЪС ЖЕЛАНИЕ И УДОВОЛСТВИЕ, ИМАХ РЕЗУЛТАТИ, ДОРИ 15 ПСП-ТА(ЗА ТЕЗИ КОИТО СТЕ БАЧКАЛИ ТАМ ЗНАЕТЕ, ДРУГИТЕ АКО РАБОТИТЕ ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ) ПРЕДИ ДА МЕ ОСВОБОДЯТ ОТ РАБОТА!!!
ПРИЕХ КМСГ ЗА СВОЕ СЕМЕЙСТВО, ЧЕСТНО, ДАЖЕ ОЩЕ САНУВАМ ОФИСА И КАК СЪМ НА РАБОТА!!
Сега работя същата работа, същото нещо, но не с такова желание.И макар че компанията в която работя сега ми разясни всички статистики относно бизнеса и т.н., което КМСГ не направи а напротив, всякаш се опитваше да скрие истината за този бизнес.
Просто не е същото, в онзи офис имаше друг тип живот.
В мига в който влязох бях сигурен че ще ми хареса.
Съжалявам, че ми се отне шанса да бъда част от този екип.Това което мога да кажа в крайна сметка е, че си заслужава да работиш там, въпреки всички минуси, които можеш да откриеш и дори приемайки всички негативни мнения в този измислен сайт за верни пак си залужава на 10000% да работиш в КМСГ.

И аз се чидя, ще се обадят ли ако не си одобрен или воабще няма да те информират ?

Здравейте, искам да попитам, ако от компанията не те харесат след интервюто и не искат да те наемат, ще ти се обадят ли да те уведомят или само ако искат да те наемат тогава звънят?

Здравейте на всички настоящи, бивши и бъдещи служители!

Ще съм много кратък и ясен!

Работих в компанията 2 години и 1 месец (2015-2017). Намерих най-яката работа, за която всеки може да си мечтае и най-яките колеги, които някои може да има. CMSG ме изгради като личност, показа ми път, който все още следвам и всичко това дължа на тях. Ако някой ме беше попитал какво искам да правя с живота си - нямах никаква идея какво ще работя или правя. Работата е такава, че те учи на много неща, които ще ви трябват на всякъде - мултитаскинг, работа с клиенти на високо ниво, да си отдаден на това което правиш и най-вече, да намериш решения на проблеми на момента. Парите са, които можеш да изкарваш могат да бъдат повече от колкото родителите ви изкават за година (не става въпрос за измами от какъвто и да е бил род). Причината да съм бивш служител е проста - реших, че ми е време да направя промяна и да се развивам още повече в тази сфера. Не мисля, че бих работил нещо различно от сейлс за напред.

Желая всичко най-хубаво на фирмата и огромни благодарности на Косьо и Влади за всичко, на което ме научиха!

Поздрави от Жоро Майкъла А.К.А - Brian! :)

Здравейте, Алекс,

Бих искала да Ви уверя, че обявите ни за работа, публикувани в Интернет, са напълно реални. Всеки заинтересован от възможностите, които CMSG предлага, би могъл да кандидатства по някоя от обявените позиции и сам да си създаде впечатление за работата и предлаганите условия. Както всяка друга компания, CMSG също има критерии за подбор и въпреки, че нямаме възможност да наемем всеки кандидат, то хората с добри езикови умения, желание за работа и амбиция, успяват да станат част от екипа на CMSG.

Поздрави,
Десислава Митева
HR

Доста несериозна фирма.
Съветвам ви да не кандидадствате там ,тъй като няма смисъл,
ОБЯВИТЕ НЕ СА РЕАЛНИ,постоянно вървят в нета и реално не се търсят хора.
Не знам каква е целта на занятието но ви съветвам да не си губите времето дори да кандидатсвате/само ще си загубите времето и нервите.