КМСГ /img/frontend/nomap.png"

Аз съм настоящ служител, но въобще не съм обвързан с "онлайн защитата" на фирмата, а съм тук за да си дам мнението.
Ако се интересувате от фирмата - най-добре опитайте на място - плаща ви се 800 лв основна заплата дори за първия месец, 10 дни от който са обучение. Това без комисионните, които имате възможност да си заработите след обучението.
Ако сте човек, който говори добър английски, умее да манипулира хора (на английски) и имате високи амбиции, то със сигурност ще ви хареса. На моменти има натоварване, но това е според човека - за някой тежкото е за други леко. Екипа е съставен от млади хора, позитивна обстановка и постоянно се измислят разни състезателни щуротийки, за да се засилва темпото на работа. Тримата от висшия мениджмънт са много добри хора, неприятни хора са само някои от тиймлидърите. Успех и сполай!

Best job I've ever had ! ;) Най - яките колеги , които вече мога да нарека приятели , best place ever ! ;) и

get the chain Charlie , :D дет се вика :D

Здравейте, мили хора !
Като бивш служител на фирмата е време и аз да напиша своето мнение.
Аз съм много благодарна , че имах възможността да бъда част от тази прекрасна фирма, където работих съвместно с млади и мотивирани да постигнат целите си хора.
Фирмата е изключително коректна и отговорна спрямо служителите си, средата на работа е приятелска, мениджърите са много отзивчиви- винаги помагат и обясняват, а заплащането е повече от добро!!!
Мили хора, дайте си шанс и не вярвайте на глупостите, които се пишат тук !!!
Ако искате коректно отношение към вас, приятелска атмосфера и отлично заплащане, то КМСГ е вашето място !
Успех на всички кандидатстващи за работа там !

Сърдечни поздрави: М. Божинова

Здравейте Анонимен,

Благодаря за положителната оценка и съжалявам, че съм Ви притеснила с разговора на английски, но щом сте поканен/а на интервю, значи сте се справил/а добре :)

Интервютата също се провеждат изцяло на английски език като питаме различни неща- доста сме любопитни :) Като цяло се опитваме да опознаем по-добре кандидатите и да разберем какво се стремят да постигнат. Търсим мотивирани, позитивни и амбициозни хора, които да се присъединят към екипа ни.

Желая Ви успех на интервюто!

Десислава Митева

Здравейте!
Днес ми се обадиха от КМСГ ЕООД, за да ме поканят на интервю.Момичето, което ми се обади ми се стори доста позитивна и доста симпатична по гласа, което е първи плюс. Разговорът се проведе изцяло на английски език и тъй като не го очаквах и доста се притесних и стреснах в началото, отговарях малко неуверено. Надявам се на интервюто да не се получи така. Искам да знам, дали интервютата се провеждат на английски и горе долу какво питат?
Благодаря ви!

Обръщам се към кандидатите за работа в CMSG ltd. Преди 4 години бях на вашето място и си задавах много от въпросите които си задавате сега.
• Коректен ли е работодателя със заплащането?
• Добро ли е заплащането което се предлага?
• Има ли възможност за кариерно развитие?
Три основни въпроса, които вълнуват всеки човек, когато започва нова работа.
Нека започнем с първия. Коректен ли е работодателя със заплащането?
Започнах работа в CMSG ltd. Ноември 2012, от тогава до месеца на напускането ми (по семейни причини) Юни 2016 съм получила 43 заплати. Винаги в съответствие с уточнената дата, без закъснения.
Отговорът е категорично ДА! Работодателят е коректен със заплащането.

Към втория въпрос. Добро ли е заплащането което се предлага?
В CMSG ltd. можете да спечелите повече пари, отколкото можете да изхарчите. Имайте в предвид, че пише жена която обича да си угажда във всички аспекти. Имате основна заплата, която расте с времето и опита, но в случая заплатата не е важна, защото CMSG ltd. e Sales Call Center и както знаете продажбите винаги са свързани с комисионни. Фокуса на всеки Sales Agent никога не е бил насочен към заплатата, а към комисионната от сключената сделка.
Отговорът е категорично ДА! Заплащането което се предлага е Отлично!

Нека продължим с третия въпрос. Има ли възможност за кариерно развитие?
Както по рано споменах, започнах работа в края на 2012. За 4 години смених 3 длъжности. Започнах като Sales Agent с испански език (фирмата предлага и позиции с английски език) Година по късно бях повишена на нова позиция - Представител бизнес услуги. След 2 години на тази позиция отново бях повишена в Мениджър екип, контактен център.
Както вече предполагате, отговорът отново е категоричен. ДА!
Има възможност за кариерно развитие. Стига да искате да се развивате, разбира се.

Нека обобщим.
Плащат ти навреме. Дават ти точно толкова колкото си заработил и при желание може да трупаш опит на различни позиции.

Какво повече може да се иска, нали?

Сега се питаш какви хора се търсят в CMSG ltd., нали? Отговорът е лесен.

Търсят теб, ЗАЩОТО ОНОВА, КОЕТО ТЪРСИШ, ТЪРСИ ТЕБ!

Вярвам, че всеки заслужава шанса за работа в CMSG ltd., за съжаление не всеки го получава.
Дано имаш поне малко от моя късмет!

И като стана дума за късмет, ще се отклоня малко от темата с едни думи на моя дядо.
Той казваше така:
Един късмет, ако не е за един човек и в дупето да му го тикаш тои ще го изпърди!
Като чета някои от коментарите по-долу, стигам до извода, че доста сте се разпърдяли.

Успех!

Андреа Петрова

Здравейте, Красимира,

С Вас не се познаваме, въпреки че, смея да твърдя, познавам всички служители, които са работили в компанията през последните 5 години. Повече от ясно е, че не сте запозната с дейността на фирмата, нито пък със състоянието, в което се намира. Всеки има право на мнение и коментар, но след като твърдите, че сте бивш служител, имайте смелостта да застанете зад истинското си име.

Десислава Митева

Гола вода е фирмата, вече е напълно смазана от евреите. инвестиции в лийдове се правят само в другите фирми, тука в България като трейд24 и тн. Много шум и стрес за нищо и то за някакви мижави пари от сорта на 750 чисто, вече по кол центровете тия заплати не се предлагат, ако ви се работи за нищо-ходете. ако искате повече пари и в същото време истински клиенти от европа вижте коннкуренцията..

готина е тая кристина вика, крещи, танцува ама кораба й потъва.. няма никакъв потенциал вече фирмата, то си и личи по агентите не знаят добре езици ходят си когато искат на работа, крадят данни на клиенти и ги препродават... комична фирма..

Работя в CMSG от септември 2015. Преди да отида на интервюто четох коментари тук, но за щастие не се доверих. Реших да видя какво ще представлява работата и дали фирмата е свястна.
В началото си имах лични проблеми и не ми беше трудно да се концентрирам върху работата. След около 2 месеца работата беше нещо в което имах нужда да се съсредоточа. Тогава видях.. Че в тази фирма всичко зависи от самия теб. Ако не си доволен от това, че вече не работиш там значи че не си доволен от себе си. Обожавам го това - успеха ти зависи от самия теб. Дава ти се поле за изява така да го кажа и или това е твоето нещо, или не.
Така че, мили хора, дайте си шанс въпреки коментарите тук. Може да се окаже вашето нещо.
Относно заплащането - то пак зависи от теб. Ако някой не е доволен от него - значи правите нещо грешно.
Има развитие. А ако искаш да постигнеш нещо - няма граници.
Колегите са страхотни, шефовете също.
Не разбирам хората които се оплакват от това - ми като не ви харесва си бийте шута и си търсете нещо което е вашето нещо.
А ако нямате резултати какво очаквате? Да си седите, да си клатите краката и да ви плащат ли?
На мен си ми е супер, не знам колко ще успея да се задържа, но пък докато съм там ще се радвам. Ходя си на работа с кеф.
Елате и вижте, пък ако не стане - здраве да е.
Но ако вземе че стане, както стана и при мен - още по-хубаво.
Няма нужда да сте някакви криви хора и като ви освободят от работа фирмата да ви е виновна. Вие сте проблема и най-разумно ще е ако просто си продължите по пътя и не плюете фирмата която ви е дала възможност да покажете какво можете.

Успех на всички, които са си дали шанс.

Работих в КМСГ през 2004 за първи път - и мога да кажа, че това остава най-добрия sales call center в България. Мога да го кажа, защото до ден днешен съм сменил може би около 6 различни компании. Нека е ясно едно нещо за всички, които мислят да работят там - ТОВА НЕ Е НОРМАЛНА РАБОТА, ТОВА НЕ Е РАБОТА ЗА НОРМАЛНИ ХОРА. Ако се надявате на офисна работа от 9-5 където да цъкате фейса и ексела и да се мотате за 1200 лв, не си правете труда и не губете чуждото време. Работата е динамична, високо стресова и изисква определен характер. Както се казва - не е задължително да си луд, но помага. През 2004 когато офиса беше на 7-ми километър колектива и атмосферата бяха невероятни - факт е, че и до ден днешен хората от този тийм са приятели. Ако искаш да си номер 1 и го можеш - ще те повишат до 3-4 месеца максимум.
Втория път когато работих там беше през 2014 - нещата се бяха променили, но основното си е същото - трябва да ставаш, да го искаш и да не се сдухваш. Сега атмосферата е по като в джунглата, но колектива пак е от супер хора, шефовете са много яки, а за хората, които искат да видя какво е истински лидер на компания - Кристин е един от най-добрите примери.
Ако имате дар слово, харизма, гладни сте за пари и сте динамични и амбициозни работата е перфектна.