Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50&markers=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50

Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД

Здравейте!Работя във фирма ЕС ЕЛ "Ентъртеймънт" ЕООД трета поредна година защото:1.Работодателят е коректен, дисциплиниран, принципен и отговорен, с ясни правила и отношение към персонала. 2.Работят много усмихнати, забавни, енергични и положителни млади хора. 3.Правим другите хора щастливи, като ги увличаме в игри и запълваме със смях свободното им време. Провеждаме партита и и активитети или осигуряваме поне малко спокойствие на родителите като играем с децата им. 4.Фирмата ни дава възможност за развитие в областа на танци, спорт, актьорско майсторство и най-вече развива у нас качества като комуникативност, креативност, отговорност и изключитела дисциплинираност.Благодаря на фирма ЕС ЕЛ "Ентъртеймънт" ЕООД за това, че съм част от екипа!!!

За първа година работя във фирмата.Беше ми препоръчана от съученици и приятели .Тъй като учех в езикова гимназия, където липсва практиката, исках да развия своите езикови умения и работата като аниматор ми се стори най-подходящата алтернатива за това. И наистина е така.И не само заради практикуването на чужди езици, но и поради много други причини. През тези два месеца работа, развих комуникативните си умения докато общувах ежедневно с гостите на хотела и персонала,също така се научих да работя в екип и да бъда по-дисциплиниран човек . Създадох много безценни контакти. Вече имам добри приятели и сред гостите и сред колегите си.Самата работа е изключително интересна и по-скоро развлича, отколкото да изморява. Програмата , която се изпълнява редовно е разнообразна и това се харесва на всички-от сутрешните игри до вечерните шоа. В началото ми беше трудно да се пригодя към тази обстановка и да свикна с работното време, но това е нормално.Пък и всяко едно начало е трудно , но с времето се свиква.Едно от нещата ,от които съм доволна е това, че храната и квартирата се осигуряват от фирмата. Храната е вкусна и разнообразна , а квартирата е близо до хотела,(и до плажа) и си има всичко от баня до кухня

Просперираща фирма с възможност за собствено развитие както на комуникационните умения, така и на организационните такива. Отношението на шефа към служителите е коректно, погледнато спрямо заплащане, привилегии и уважение. А самият характер на работата, допринася с добра основа за увеличаване капацитета на езиковите умения.

За втора година работя в тази фирма и съм изключително доволна от точността, фирмата и самата длъжност. Искам да благодаря на Митко и Лъчо за всичко на което ме научиха тази и миналата година.

Това е първата ми година в тази фирма и съм изключително доволна. Планирам и следващата година да работя пак в нея.

За първа година съм част от Ес Ел Ентъртейнмънт.Харесвам работата,отношението и колегите си. Благодарна съм на Лъчо и Митко за толерантността и търпението,които проявяват и за забележките,разбира се. Работим,но и се забавляваме.При нас всичко е организирано,строго,справедливо и весело! Поздравления за фирмата и двамата ни прекрасни лидери.

За второ лято работя във фирмата и откровено мога да кажа, че тя дава сигурност, подкрепа и удовлетворение от самия себе си в края на сезона. Тук не се толерират своеволията, за което страшно много уважавам нашият шеф Лъчо, и смятам, че всяка една глоба си е била основателна и заслужена, разбира се и всеки бонус! Шансове за развитие и издигане има много, стига да си стриктен, изпълнителен и отговорен към работата си! С две думи ако си вършиш работата качествено и отговорно - проблеми няма да имаш! Благодарности за подкрепата, разбирателството и доверието, Лъчо, и все така успешен! :)

Изключително съм доволна от избора си на фирма този сезон. Работата с отговорен и точен човек като Лъчезар(управител) със сигурност дава положителни резултати. До този момент не съм срещнала лошо отношение от страна на работодателя, а напротив- подкрепа и насърчаване за развитие. Разбира се, не се толерират мързела и нехайството, защото тук работата се цени, а уважението се печели. Много е важно да имате желание да станете част от изживяването на гостите- само така ще сте удовлетворени и от работата и от обстановката.

Изключително бързо развиваща се и просперираща фирма,за което основна заслуга има собственикът и!Познава се с всеки и уважава всеки,но когато се налага да е строг или скара,също не преиграва,а е справедлив.
Всичко обещано се спазва на 100% от заплащане,през храна и настанявване,както и допълнителни привилегии.
Некачествените или мързеливите колеги биват бързо "разкрити" за да не си губят времето,както и това на добре работещите.
Благодаря ти Лъчо,че си честен и винаги позитивен човек,и че доказа на всеки,че думата милионер или човек с пари,не значи престъпник!
Успех към върха!

За втора година работя във фирмата. Работата е натоварваща, но си заслужава! Това, което ме накара да се завърна е начинът на работа основан на добро обучение, строги правила, коректност и справедливост. Има много възможности заразвитие, стига човек да работи от сърце тази професия.