Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50&markers=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50

Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД

Много съм доволен от работа и заплащането ! Колегите са ми много положително настроени ! Запознавам се с много нови хора и упражнявам езиковите си умения ! Управителят - Лъчезар Биволарски е много коректен човек !

Добра фирма, доволен съм от управителя и заплащането.

Здравейте!Реших да споделя своето мнение за фирмата,като настоящ служител.Условията за работа са чудесни,колегите са прекрасни,шефът на фирмата-Лъчезар Биволарски е уважаващ и много коректен работодател,а и също много готин човек.Заплащането е абсолютно коректно.Работата като аниматор ти дава голям шанс за развитие и можеш да научиш много неща.Работата е приятна и много забавна.Според мен фирмата има и своите недостатъци,но смея да твърдя че положителните неща са много повече.За мен Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД е една просперираща фирма която може да ти даде много,затова който подбира при Лъчо се спира!

Здравейте. От месец вече работя ,като аниматор за Ес Ел Ентертейнмънт . Мога да кажа , че всичко обещано е изпълнено . Колегите са свестни хора , същото се отнася за управителите. Отговорността и коректността са високо ценени

За първа година работя за тази фирма и не съм разочарована.Всичко което ми беше обещано беше изпълнено.Условията на работа са много добри и също така работа е много приятна и е перфектна за развиване на чуждоезиковите способности.Благодаря на Лъчезар Биволарски за шанса да бъда част от този team.

Така...от къде да започна...Може би с това за което всеки първо пита когато се види с шефа си.Заплатите. Плащат се но са ниски с цел да се радват служителите когато им кажат "Той се справя добре и затова от триста лева ще получава триста и петдесет"...йееее...Поне се плащат на време стига да е в настроение любимия шеф на всички Лъчезар Биволарски.Момент забравих за глобите които се вземат за пълни глупости...като започнем с глоби за закъснение...по 5лева на минута и стигнем до глоба за това че си се усмихнал на гаджето му,дишал си от въздуха му или си пръднал в колата му или че не искаш да правиш свирка на шефа(при момичетата) .Тези глоби стават част от ежедневието ти че дори не ти пука когато контролата в градския транспорт те глоби десет лева за дето си се опитал да пътуваш гратис.Глобите варират от 20-600лв и не ви оправдава ако вече имате глоба за този ден като и не се взима в предвид големината на заплатата...А сега и приятните неща...работата е приятна,условията са страхотни,запознаваш се с много нови хора от целия свят можеш да ебеш когото си искаш и когато си поискаш и се возиш в поршето на шефа.Ако сте решили да работите "благотворително" това е точното място за вас...не се притеснявайте винаги ще има място за вас...всяка седмица натуска най малко един човек

Здравейте! От месец работя в тази фирма. Много ми харесва работата като аниматор, защото е забавна, интересна и динамична. Условия за работа са добри. Фирмата дава огромна възможност за развитие. Работодателите са изключително коректни и стриктни.

Здравейте, от почти един месец съм служител в SL Entertainment и съм изключително доволна. Работата е приятна, изпълнена с много позитивни емоции, обогатява те, дава ти възможност за развитие, създаваш си контакти с хора от цял свят. Програмата е разнообразна и весела. Фирмата е качествена и коректна, трудът ти се цени, а ако имаш затруднения винаги ще ти бъде помогнато. Шефовете са професионалисти и винаги позитивно настроени! Условията във фирмата са на ниво - отношение, заплащане и отзивчивост! Ако искате да бъдете аниматор и да си създадете приятни спомени, това е вашето място! Поздрави и успешен сезон на всички! ☀️

Фирма, в която уважението и сигурността на служителите е на първо място. Заплатите са сигурни и високи. Работата е подходяща за развитието и упражняването на езици. Ако сте на Златни Пясъци, ще имате късмета да се учите от един от най-добрите аниматори.

Здравейте! За първа година съм в тази фирма и мога да кажа, че съм доволна, с някои малки изключения. Работата е интересна, колегите са готини. Шефовете са много приятни хора, приятелски настроени към нас и справедливи. :)