Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50&markers=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50

Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД

Доволен съм от работата,от заплащането,от шефа.Изключителни професионалисти,готини колеги,прекрасни условия.

Работя вече втора година във фирмата. Шефът е изключителен професионалист, работата върви ръка за ръка със забавлението, запознах се с толкова нови хора, развиват се и се учат езици благодарение на работата. Настанени сме в стаи в хотелите, в които работим, храним се в ресторантите в хотелите заедно с гостите, което е изключително важно. Заплащането винаги е в срок. Ако искате да изкарате едно прекрасно лято(а с него и пари) пълно с емоции, нови запознанства и луди купони, тук е вашето място!

За 2ра година съм във фирмата. Условията са добри, колегите са готини, шефът има изисквания, които трябва да се спазват и това до някъде е добре, но не винаги. Заплащането не малко, но не е и достатъчно за труда. Условията са добри, храната и спането са осигурени във хотелите, в които работим. Работата е забавна и интересна, но също така и доста натоварва ща.:)

Работя за първа година във фирмата и съм доволна от всичко!Шефът Лъчо е коректен и се държи много добре с колегите си. Препоръчвам я на всеки, който има желание да се развива и да изкара пари.

Здравейте. За първа година работя в Ес Ел Ентъртеймънт и съм изключително доволна и щастлива. Научих за фирмата от една приятелка, искрено съм и благодарна, че ме свърза с Митко. Тази работа е една чудесна възможност да станеш по-комуникативен, да развиеш креативност, да практикуваш чужди езици, да научаваш нови неща. Митко и Лъчо са много точни хора.

За втора година работя за фирма Ес Ел Ентъртеймънт и съм много доволна от условията и коректността на работодателите и служителите. Имам възможността да подобря езиковите си умения, да се запознавам с нови и интересни хора ежедневно и да се уча да работя в екип. Работата съчетава приятното със задълженията, затова се радвам, че съм част Ес Ел Ентъртеймънт!

Фирмата е най-добрата! Ако имате желание да работите и да се развивате, тук е вашето място! Лъчо е перфектен!

Фирмата е коректна и развиваща се! Пожелавам да върви само на горе!

Фирмата е супер! Лъчо е много забавен, коректен и отговорен към служителите.

привет, я работаю с фирмой SL второй год, работодатель хороший, коллеги хорошие, везде есть дисциплина и свои правила,здесь работают много молодых и общительных людей , фирма предостовляет жилье, питание,зп,новые знакомства, общение, различные спортивные и развлекательные программы, спасибо фирме за все это время, я рада, что я работаю с этой фирмой !