Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50&markers=Стара Загора,ГРАФ ИГНАТИЕВ 17, вх. В, ет. 5, ап. 50

Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД

Работя във фирмата SL Entertainment от месец и половина и мога да кажа, че съм повече от доволен от предложените ни условия, от отношението на шефа ни Лъчезар Биволарски спрямо нас и от възможностите, които тази професия ни предоставя. Това, което ми направи най-голямо впечатление, е че тук на първо място стоят коректността и точността. Поради тези причини бих препоръчал тази фирма на всички, които искат да се забавляват и същевременно да работят.

Здравейте! За първа година работя във тази фирма и искам да кажа че наистина съм приятно изненадана. Работата е уникална,колегите ми са наистина страхотни хора,шефът ми е точен и коректен! Всичко,което ми беше обещано го получавам,дори и повече!

За първа година съм аниматор, и тази фирма ми помогна наистина да разбера какво е значението на тази професия като най вече
страхотните колеги, точния шеф и уникалната обстановка около мен ми показаха добрата страна на това какво е да си аниматор.

За първа година работя в тази фирма, бих казал, че съм изключително доволен. Работната среда е благоприятна, управителят е човек с чувство за хумор и уважава всеки работник във фирмата. Бих работил във фирмата и за напред !

Здравейте ,аз съм sexy beast и искам да изкажа мнение относно фирмата.Според мен това е една от най-добрите фирми за анимация,шефът е супер коректен с целия персонал,има огромно развитие на заплати ,ако се отнасяш сериозно с работата,разбира се ,и всичко ,което е обещано ,е дадено .Вече съм втора година като аниматор в тази фирма и силно препоръчвам на всеки желаещ,да пробва!

Доволен съм от заплащането и от коректността на моя шеф- Лъчезар Биволарски. Условията на работа са много добри и тази работа позволява усъвършенстване на уменията- комуникация с останалите гости и упражняване на чуждоезикови способности.

Много съм доволен от работа и заплащането ! Колегите са ми много положително настроени ! Запознавам се с много нови хора и упражнявам езиковите си умения ! Управителят - Лъчезар Биволарски е много коректен човек !

Добра фирма, доволен съм от управителя и заплащането.

Здравейте!Реших да споделя своето мнение за фирмата,като настоящ служител.Условията за работа са чудесни,колегите са прекрасни,шефът на фирмата-Лъчезар Биволарски е уважаващ и много коректен работодател,а и също много готин човек.Заплащането е абсолютно коректно.Работата като аниматор ти дава голям шанс за развитие и можеш да научиш много неща.Работата е приятна и много забавна.Според мен фирмата има и своите недостатъци,но смея да твърдя че положителните неща са много повече.За мен Ес Ел Ентъртеймънт ЕООД е една просперираща фирма която може да ти даде много,затова който подбира при Лъчо се спира!

Здравейте. От месец вече работя ,като аниматор за Ес Ел Ентертейнмънт . Мога да кажа , че всичко обещано е изпълнено . Колегите са свестни хора , същото се отнася за управителите. Отговорността и коректността са високо ценени