Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

Фирмата си е ок. Имах удоволствието да работя с прекрасен колектив.Заплатите не се забавят, като в 80% от фирмите на които съм попадал.

Кратък тест да започна ли работа в Евромастер импорт-експорт:

1. До колко се чувствате близък с нашите предшественици - маймуните:
А) Имам се за доста по-интелигентен и развит от примат.
Б) Почти сме на едно ниво. Имам ги за близки братовчеди.

Резултат
Ако сте избрали:
Отговор А - Бягайте далеч от тази фирма, тя не може да Ви даде нищо. Може само да Ви вземе и да Ви осакати.

Отговор Б - Честито! Намерили сте Вашето място! Тук ще сте изцяло в свои хабитат и сред себеподобни.

Искам да попитам какви коли карат търговските нови ли са стари ли са? Къде се намира точно офиса във Варна някакво приблизително заплащане може ли да каже някой.

Здравейте,кандидатствах за работа,минах на интервю.Съответно ми бе назначена дата за второ интервю,което не се проведе не по моя вина.Арабите били в чужбина.Голяма оправдание.Изводите си ги направите сами.За мен са поредната фирма,която няма елементарно бизнес поведение,или поне тези от отдела Човешки Ресурси.Добре,че не ги чаках да звъннат а приех друго предложение.

Вече съм на път да си купувам за трети път тример за косене на трева. Много съм доволен от двата, дето ги имам до момента. Но проблемът е, че не може да им се намери главата след като се износи или и се разбият отворите, през които излиза кордата.Защо не се внася този консуматив в достатъчни количества? Сега например търся глава за тример -модел RD-GT08. Ако някой има запазена стара, пак ми върши работа. Може да ми се обадите на GSM: 0895 00 70 92-Кирил Киров.

Кажете нещо повече за длъжноста " Търговски представител", като например:
естество на работа, отношение на колеги, привилегии, заплащане, работно време..?
Благодаря предварително.

Колеги дайте малко инфо за текущото състояние на фирмата.
Още ли ги има интригите или нещата са се оправили.
Ако може и за заплатите и други полезни неща за фирмата би било добре.

Заплащане - Беше добре ,особенно за извънредна работа, а именно ,че някои от финансистите се застояваха доста извън работното време и от там им капеха прилични добавки , издействани от една личност с болни амбиции. Но само за определени хора от отдела й.Или както
Социални придобивки --"Имало бешело". И показателно за това е ,че въпросния отдел ,чака да стане 17:30:01 сек. и се изстрелва ,като тапа от шампанско. Няма смисъл да са се стои ,да се клюкари в извън работно време.
атмосфера- няма такава
К-ва -  останаха малко от читавите
От напускането на преди 3 години на един много кадърен Финансист ,няма друг ,който да си разбира от работата.Особенно на едно две недоразумения /айтоско недоразумение,което се пише,че е от Бургас и още едно ,което го изгониха,като мръсно коте след поредния скандал/заради ,което си тръгна поредния професионалист .а именно ,че като се говори зад гърба е пред тях. Пред останалата част от купа идиоти останали там. А тези пред нея отдавна избягаха от там и не искат да чуват за там.
За пример ще дам: да поръчаш стока ч пакет и да платиш доставка ,като за контейнер - удивително ,но е факт за поредният "професионалист" там.
Там успяват само шефовете на отдели /не всички/,които се подмазват на арабелите и те контактуват с тях,но никога не допускат тези под тях да се срещат с висшите,че я виж нещо онези разбрали,което не трябва.
Като ама абсолютно винаги при свършена работа от колектива/отдела и то само с постигнати резултати се перчат на последните етажи пред арабите като "петел на бунище". И естественото си русло минава: Лаврите обират те ,ама за да не мрънкат от долу и по някоя троха за пчеличките.
Плетени на интриги и какво ли не,просто ,ако можех бих я оценил с  минус 10 .

Заплащане - доста под средното в конкурентни фирми и като цяло за отрасъла. Не ви осигуряват на пълна заплата, получавате останалата сума под масата. Чести глоби и урязвания. Социални придобивки забравете.
Работна атмосфера- препоръчвам да си закупите антифони или тапи за уши от фирмата, за да не чувате честите, неистови и истерични крясъци на управителите араби. Затова и повечето персонал си слага слушалки уж, че слуша музика.
Колектив - поради огромното текучество във фирмата са останали само непрофесионалисти, подмазвачи и кариеристи, които трупат лаври пред необразованите араби за сметка на подчинените си.
Фирмата отдавна е обезглавена откъм мениджърски състав. Преди време имаше наистина професионалисти, които менажираха добре фирмените процеси. Всички от тях до един си тръгнаха. Повечето напуснаха по желание, защото виждаха, че хилядите натрупани през годините проблеми на фирмата са неразрешими поради нехайството и необразоваността на управителите араби. Араби с манталитета си на железариятя, от която са тръгнали. Останалите бяха уволнени след поредното емоционално избухване на арабите и представите на последните, че те без образование могат сами да ръководят всичко. Разполагаха с истински професионалист в лицето първия Търговски Мениджър, но след накоя друга година, арабите го нарекоха идиот и човека си тръгна. След време назначиха Търговски Директор, който след като се запозна с конюнктурата, избра сам да си тръгне. Мениджърът им Национална дистрибуция, които работеше пряко с нас, един ден ми сподели, че се оттегля от длъжността и остана търговски представител. Имаха и един добър специалист, които им разви износа, но и на него май не са му издържали нервите. Наскоро уволниха и шефа си на склада, който беше виртуоз в своята област и вършеше неистов труд. Сега е останал един последен мохикан- шеф на продажбите, който също беше напуснал, но след като всички останали качествени мениджъри си тръгнаха, се върна обратно и зае ръководна позиция. Но какви ли и други перспективи да има.
На хората двоумящи се дали да започват работа там ще кажа само: бягайте колкото се може по-далеч от от тази арабска вакханалия, за де ни си загубите времето, нервите и здравето.
Ние, като клиент на тази фирма, престанахме да работим с нея.