Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

В тази фирма има повече солташаци, отколкото началници. Най - добре да въведат и такава длъжност. Като тръгне някой да обикаля да се прави на велик или да отчита дейност, си води поне по двама с него.

Честита нова година, колеги. Интригите тук, нямат край, като в терариум е :) Никой не си върши работа, но пък добре се имитира, че се случва нещо. То са срещи и само приказки, празни приказки.

Като стана въпрос за комисионни, няма как да пропуснем маркетинг мениджъра, той е виден комисионер за сметка на фирмата - мазен слагач и духач, изобщо кадрите са олеле майко. А относно к -те номера, те не минават без участието на русата мумия - секретарката, която явно в момента е в немилост. Всички "мениджъри" си позволяват да правят на СМЕШНИК управителя на Евромастер, който по принцип е умен мъж и блестящ търговец?! Съсипаха я тая фирма.

Тази същата, преди година си взе комисионната, после изнагля и поиска още, като и отказахме, не ни прие изпълнената работа. Заради нея вече повече от година водим дела с предишния й работодател, а тя явно продължава с ....... си номера! От нея може да се очакват само проблеми!

Знаем я тази - много хитра и обиграна, тя дава големи аванси, но си иска комисионната, веднага след плащане на аванса. Голяма измамница е и лъжкиня. Фирмата да му мисли колко е вредна.

Имам положително мнение за фирмата, с мен се свърза мениджър инвестиционни проекти, която ръководи строителен обект в Люлин. Поиска от мен да изготвя оферта за СМР, същата я прие без коментар на цената, която беше доста завишена, дори ми предложи 50 % авансово плащане, а другите оферти и били пълнеж. Увери ме, че шефовете й нищо не разбират от строителство и тя единствено е наясно е нещата. Благодаря за съдействието и се надявам пак да си сътрудничим! Бързо оздравяване!

При старт на работа във фирмата, първо се натъквате на едно голямо недоразумение, което има претенции за HR мениджър, а е некомпетентна и неспособна да подбира кадри, но в същото време интригантства и нарича и квалифицира колегите си с обидни епитети, а управителите характеризира като агресивни смешници, без собствено мнение. Това е нивото, сами си правете изводите!
Весели празници!

Ако сте “стара мома” без личен живот, то това е вашето място, ако обаче сте жена/ мъж със семейство и прилично изглеждащ и ерудиран човек, то пак имате шанс, но “ старата мома” ще е с предимство. Ако очаквате отговор от проведено интервю, то се въоръжете с търпение - горе долу след 3 месеца моооже и да ви отговорят, след което още около 2 месеца да ви назначат и 4 месеца да ви отстранят- да никаква сигурност! Ако очаквате дрожелюбна атмосфера и сплотен екип- недейте, там всеки е срещу всеки и който оцелее. Заплащането ли? - интересен въпрос. Мениджърите взимат, но хората под тях- не! Хубаво проверявайте къде смятате да кандидатствате, защото последствията могат да са пагубни!

Фирмата си е ок. Имах удоволствието да работя с прекрасен колектив.Заплатите не се забавят, като в 80% от фирмите на които съм попадал.

Кратък тест да започна ли работа в Евромастер импорт-експорт:

1. До колко се чувствате близък с нашите предшественици - маймуните:
А) Имам се за доста по-интелигентен и развит от примат.
Б) Почти сме на едно ниво. Имам ги за близки братовчеди.

Резултат
Ако сте избрали:
Отговор А - Бягайте далеч от тази фирма, тя не може да Ви даде нищо. Може само да Ви вземе и да Ви осакати.

Отговор Б - Честито! Намерили сте Вашето място! Тук ще сте изцяло в свои хабитат и сред себеподобни.