Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

Гледам,че има обява за работа за аналитик.....е те такава лъжа нема. Социални придобивки- какви,просто няма.Заплащане - адекватно ,колкото за мизерията. Уважение ,от кой от едни араби,дето винаги си им виновен и една тяхна подлога ,финансова недомислица и двуличница. Привилегии на края на света у бурените на околовръстното.
За кандиатите: искайте си да Ви осигуряват на пълната заплата,че шанса да не я взете цялата е реален, не и без помоща на великата счетоводителка от едно село до морето. С една дума вържете си гащите мног яко,че после да не съжалявате.

Всичко ще го обобща с по 2 думи
т.Заплащане - горе долу сносно,въпреки глобите ,които ти измислят
т.Уважение - на ниво отдел стават между колеги
т.Привилегии - никакви ,освен да се гърбиш яко и ако си нов поемаш работа и на някой друг от старите,които са останали.
т.Фирмена сигурност - колкото да си треньор на ЦСКА
т.Ангажираност - само гледай да не те видят,че стоиш без работа,ако пък се справяш с работата в срокове ,значи можеш да поемеш още и така докато не си поемеш пътя от там,а твоят заместник,ще трябва да работи това ,което ти си работил плюс неговата работа.
т.Потенциал - имаш голям ,ако си близо до босовете,но това го имат преките шефове,а те не те допускат до контакт с босовете за да могат да представят събитията еднозначно.
т.Местоположение -само за такива,които живеят в Обеля или близкото село Костинброд е идеално ,поради липса на някакъв удобен транспорт.
т.Колеги -пак се опира до колеги на ниво отдел,но нагоре са т.н. ДЖЪНК
.Работна среда - коментарът е ,че когато повечето те следят толкова повече ти ги лъжеш,че работиш и още повече кръшкаш.
т.Сигурност - винаги най близките ,които контактуват с шефа са т.н. уши и се знае ,кой те  клюкари,че не си си свършил работата. А тези са обикновенно са комплексари или както може да перефрезира " Аз съм УТ София а не от село".
В заключение един цитат от вътрешни хора -който издържи повече от година е ,че работи на минути от тук и търпи или е непукист или е свикнал да го тъпчат и той  да си дава още д_____то да поема още или е някой ,който си е поставил за цел да прави ,кариера ,а той обикновенно е провинциалист от малък град.
Прди години беше сносно в таз фирма,но кризата ли,алчноста ли или освирепяването на хората /шефовете/ става обстановката изнервяща се. Съжалявам ,че така остро коментирам фирмата ,но трудно е да остана безучастен в всичко ставащо там.

1 точка

Моето мнение не е много меродавно но е много меродавно:
1.Заплащането е много добро 'Бонуси за свършена работа ВИНАГИ'
2.Уважение : Невероятно ,не се повишава глас и няма гледане под лупа  ,както и не се прави проблем ,ако закъснееш за работа в рамките на разумното /1-2 часа/
3.Привилегии: Карти за градски транспорт,купони за храна социални някъде към 150 лева .
4.Фирмена сигурност :За толкова време няма нито един напуснал .
5.Ангажираност: в рамките на нормалното
6.Потенциал: Ако показеш качества - може да стигнеш Високо  отварям слоба ( дори и до съветник на арабите)
7.Местоположение : почти в центъра на града или както се казва на минути път от центъра.
8.Колеги : супер са почти всички да не кажа с малко изключение са кореняци софиянци ,което и определя отношението и обноските им.Няма да има някой да те натопи,да ти подлее вода.Дори имаше случай ,когато бременна колежка  и помогнаха да изкара майчинството и т.н. Дори и имаше разни шефове на човешки ресурси ,които бяха страхотни хора и да не пропуснем и бившата финасова ,както и нейните хора ,които бяха винаги зад гърба й при издънка от нейна страна.просто е почти идеално.
9.Работна среда: Великолепна ,няма да те натопят ,че си сбъркал нещо,че си се издънил,просто е супер.
Който не вярва ,нека провери .Няма да посочвам реални оценки за да не излезна ,че съм пристрастен.

Е кой трие,ония от сайта. А защо се трие истината или само това дето е против фирмата.Истина е ,че няма добро отношение към персонала и арабелите го знаят.Истина е ,че се плаща горе-долу сносно за това ,което се работи но за таз работа в други фирми се плаща в пъти повече.Истината е ,че местоположението е за работник с транспорт. Истина е ,че работната среда,част от колегите и потенциала за развитие е с ОЦЕНКА почри -5.Истина е ,че преките ти шефове предтавят твоят труд ,за техен пред арабелите.Истина е ,че бившата ЧР не без знанието и одобрението изгониха ,момиче което беше бременно /те знаят причините/. Нечовешко ,нехуманно и неетично поведение И ТОВА ЛИ НЕ Е ИСТИНА. Привилегии -НИКАКВИ. А ЗА ТЕЗИ ,КОИТО ЩЕ ПОЧВАТ РАБОТА ТАМ - ОСИГОРОВКИТЕ ДА СА ВИ НА ЦЯЛАТА ЗАПЛАТА ,ИНАЧЕ знаете : при болничен или друг случай ,колко ще получите. По отношение на :УВАЖЕНИЕТО - само на нагаждачите и подлизурковците го имат....  Истини и пак истини ,нека трият истини ,но си е така !!!!

А кой всъщност трие мненията, липсват доста. Нали е уж сайт за оценка?

Колектива е добър, няма надути и надменни хора. Относно заплащането всичко е въпрос на договаряне.

"Източник", звучиш като секретарката на собствениците :) сложен, наставническо/комсомолски изказ. Дай по-лежерно за да докоснеш ниските нива.

Уважаващата себе си фирма би трябвало да следи форумите, в които всеки би могъл да изкаже мнение, а уважаващия себе си човек, не би трябвало да вярва на всичко написано, особено когато зад псевдоимена се крият неоткриваеми личности!

мисля че хората които са писали имат основание, дори и от една среща се усеща че има нещо гнило. Трябва да сте много гладни за да почнете там. Ниско е нивото, опитват се с хубав офис да прикрият това, но средноинтелигентен човек го вижда.

Когато някой е некдърен, рано или късно би трябвало да си тръгне, нали?