Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

Смешно място, със смешни управници, които си мислят, че другите пасат трева. Много работа, много стрес, много нерви и в отплата лошо отношение и забележки до безкрай. Заплащането е средно, нито лошо, нито добро, но се смята от управата, че са като ви плащат, са ви купили. Кризата им е оправдание за всичко - използват обстановката, както дяволът чете евангелието, много хора от персонала седят там поради липса на алтернатива за момента. Когато икономиката се стабилизира и кризата отмине, ще стане интересно. Не почвайте работа там - ще ви излезе през носа, независимо каква заплата си договорите.

аз мисля 4е работата е добра но никои не обраштат внимание на складовите равотници ?

НАЙ-ужасното място на което можеш да попаднеш.работодателите те изтискват като лимон а заплащането направо е подигравка.тук си с удължено работно време до безкрай и си длъжен да им работиш безплатно .не започвайте работа там .колегите ви ще са добри хора но страха и изтощението бързо ги е обхванал и никога няма да видите усмивка на лицата им.стреса във фирмата и несигурното ще те обхване бързо и ще те държи месеци след като напуснеш

Зизи, съжалявам, че живееш в такова заблуждение за мениджърите. Информацията ти за заплатите и тотално невярна. Съжалявам, че мислиш така

Не си прав за мениджърите. Разбирам разочарованието ти - всички го изпитват. Но истината е, че мениджърите защитават работниците повече от всякога. Намалели са и техните заплати, и те не са доволни, но... нищо не могат да направят. И не взимат 3-4 пъти повече от вас.
Рецептата за оздравяване е да се изхвърлят некадърните търговци и единия от братята. Сещаш ли се кой??

Да, мениджърите са "Супер". Които не може да свърши и тяхната рабата, а после те да оберат лаврите пред арабите просто се уволнява. Колкото до заплатата, колко мислите, че взема един "Мениджър", а......? сигурно три, четири пъти повече от пчеличките, които наистина работят. Успех на тези, които имат нерви да работят в тази обстановка. А за останалите, които са тръгнали на там, хора по- добре бягайте далече от "селото".

За Финансовия мениджър и некадърната HR-ка съм съгласна. Първият не знае какво да прави, втората май е по-зле и от него.
Най-дразнещи са нововъденията на дамата, с които оставя служителите без заплати. Ако може, нека ми отговори каква е нейната заплата! И кога си я взима!
Съкращенията от своя страна допълват изнервената обстановка.
Дават се примери с конкуренти, които в момента са затънали, но не мисля, че има база за сравнение.
Моето предложение е да изгоним тримата нови мениджъри, за да спасим фирмата. С тях и без тях си е все същото. Даже без тях е по-добре...

Бихте ли дали малко повече инфо за длъжността Търговски представител. Каква е заплатата?

Да, най вероятно следващия им ход ще бъде съкращения на персонала. Има голяма вероятност най-добрите сами да си тръгнат при създалата се ситуация.
Да му мислят управителите. Но нали някой е казал, че всяко зло е за добро. Успех на всички във фирмата!

Бъдещето е неясно. Престоят съкращения, като се има предвид, че голяма част от служителите сапуснати неплатен отпуск, разбира се не по тяхно желание.
Възможно е човек да направи карирера, но не за дълъг период време. Във фирмата липсва добър мениджърски подход особено в лицето на управителите, които са и собственици.