Евромастер Импорт Експорт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246&markers=София, Връбница, бул. Ломско шосе, 246

Евромастер Импорт Експорт ООД

Един от главните проблеми е, че нивото на квалификация и професионализъм е на средностатистически цех, като започнем от Арабелите и техния общ мозък като на безгръбначни животни от тип мешести!
Не се подлъгвайте!

ЖАЛКИ, СМЕШНИ И ДОЛНОПРОБНИ!

Тече, всичко тече, информация към конкуренцията не спира да тече, много яко тече! Павчо и компания са водоизточника, всички идват от едно и също място, да не посочвам, ние си го знаем.

Другата жестока пробойна са новите проекти на компанията, там се вихрят едни "разбирачки и отварачки" каки, опа, едната е баба - яга. Много им лялят устите, широко им е около врата и около г.....а!

Трето, за щастие: На кой му дреме? Тримесечието е към края си и е време за бонуси, нищо че сме мега зле.

I no recommend this organization. They don't follow their angajiments and have no strategy or management skills. Total disregard of any human rights or respect. Toxic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Евромастер импорт - експорт ООД, думи нямам!
Чета коментарите и се чудя за една и съща фирма ли става въпрос?
"Пародия, деградация", не е истина! Къде Ви е класата?
Аз също съм бивш служител, но мога да кажа само едно:
Не всичко е било идеално, но все пак:
Чест и почитания!

Лидия, спри да разпостраняваш и публикуваш лъжи, фирмата си е супер!

Тази фирма е пародия...
Каквото и да добавя малко ще е!
Пари няма...
Развитие няма...
Ежедневието те убива..., но ако все пак искате да си пропилеете някоя година, добре сте дошли! (за балъците място винаги има)
След тази фирма няма да може да бъдете конкурентоспособни, ще деградирате хубаво и последваща работа да си намерите, трудно.

Мислете с главата!

Маркетинг? Реклама ???
Дори логото им е изкопирано!
Отказвам се да кандидатствам.

Съвет за всички кандидатстващи!:
Гледайте да избягвате тази фирма, трябва да Ви е последен вариант!
Ако става въпрос за Маркетинг отдела… гледайте да не идвате с много лични вещи, ще се задържите между 2-3 месеца.
Позиции като: Мениджър Реклама и Маркетинг Мениджър не съществуват. Ще сте едни бушони и ще гълтате всички жаби, а и не са добре платени позициите, ако Ви дават много пари ще е за 2-3 месеца, докато не Ви освободят :-)
Не се подлъгвайте, в тази фирма непрекъснато напускат хора, сами може да видите в jobs.bg, че пускат обяви и имат по 7-8 активни.
Няма колеги, няма колегиалност, гледат винаги да те подхлъзнат и ако има проблем” някой от мениджърите е сгазил лука”, то ти ще го изядеш, ти си им оправданието пред ШЕФОВЕТЕ.
Спестявам Ви време, по-добре си потърсете още 1-2 седмици работа, отколкото после да се чудите кога и как да си тръгнете!
Девизът на фирмата: Здраве за “пари”!!!
Успех на всички!

Екипът беше страхотен, с малки изключения!
За съжаление останаха само изключенията, повечето от компетентните хора вече ги няма!