BORO / Боро /img/frontend/nomap.png"

Здравейте,клиент съм на магазина на Черни връх и съм доволен от продуктите и обслужването(е,ако уцелите смяната)...Веднъж обче ми се наложи да говоря с един от търговските им представители и останах удивен колко много глупости може да наговори човек...Как ги избират такива-не знам..Ако някои от фирмата чете форума,не е зле да попрепитат хората които им предлагат продуктите..ЧАО

Ще съм кратък. Работих там само 4 дни....и ме съкратиха с още един колега от търговският отдел, който беще само на 3 дни. Не знам за другите служители, визирам само мен и този колега. Ако говорим за условия и изрядност, да вярно е. Аз лично бях много впечатлен от много неща в положителният смисъл на думата, до момента в който ни изхвърлиха без никакво обяснение лично от собственичката Дачева...оказа се известна с тези си прийоми!!! На кратко, съществува страх да не излетиш. Подлезурството и сервилниченето, ако не ти прилягат, не се захващай. Не се гледа дали можеш....щото просто не ти дават шанс двама палячовци от търговския отдел, които се изживяват на незаменими специалисти и които в опита да замаскират псевдо професионализма си гледат да нямат осезаема конкуренция, защото много бързо ще излетят по същият начин, както ние с този колега. И не ме е страх да си напиша името, Орлин Енчев се казвам, защото не съм видял реално нищо лошо от другите служители, с които много бързо създадохме нормална дистанция, като бели хора. Така че мога да заключа следното. Да, вярно е...продуктите са на много високо ниво, работното место е перфектно, само дето е много далече...собствениците са двулични и безцеремонни и ги интересува само да плащат малко, дори без да ти дадат възможност да покажеш нещо...извинете...визирам прословутите 4 дни, а аз съм бил и управител и финансов и търговски директор...все пак :). Вярно, в провинцията. Трябва да допълня, че реда определено ми направи много добро впечатление и за това се чувствам лично обиден, че просто заради двама псевдо търговци, които кой знае какво са говорили за мен не можах да поработя поне малко, за да покажа поне малко възможности. Та ако някой е съгласен да работи за 800 и по-малко :))) пари...и то ...за невъобразимо кратко време...нека да се пробва :) И да не забравяте всеки ден да четете в jobsbg как постоянно си пускат обявата, че търсят търговски представител. На кратко....липса на елементарно европейско отношение...типична балканска история....
Не си губете времето.
Факта, че са проверявани толкова често от Инспекция по труда и не се свенят да го твърдят....правете си изводите.
Това са типичната фирма, която трябва да бъде давана за пример за некоректно отношение !!!
С уважение към останалите колеги, на които пожелавам безоблачно бъдеще.....защото наистина са много готини !

Като четох по надоло ми се стори като приказка тая фирма а не е така.Общо взето един служител там нема неква възможност за развитие и само затъпява и само надоло - щото останаха много некадърни хора но удобни на някой - което не е лошо стига да не претендират много и да знаят кви са те.Общо взето фирма кадето много хора бяха времено и знаеха че няма какво да прават там.иначе - прости хора кво да кажа.Все пак успех на всички там.

Фирма "БОРО" не е лоша фирма, има изградено име на пазара, продуктите и също са качествени, нивото на заплащане е добро. Проблемът при нея е в управлението. Всяка уважаваща себе си фирма прави всичко възможно, за да задържи свестните и кадърни хора, които са доказали, че си разбират от работата и я вършат добре. Във фирма "БОРО" обаче не е така, там се уволняват хора, заради недоказани клюки и безпочвени обвинения. Шефовете не гледат как те си вършат работата, а вярват на определени хора, които им пълнят главите с глупости, от които страда само фирмата и кадърните хора, които работят в нея. Мога много да пиша по тази тема, но ще кажа само още едно нещо - в Боро работят страхотни хора, като професионалисти и като личности, но и хора, кото не могат да си напишат името без правописна грешка. Ако шефовете продължават да слушат вторите, тежко и горко на фирмата.

Моето мнение за ф.Боро е добро.Има много добри условия на труд - във всички звена и обекти - производство, администрация и магазини.Има добра материална база. Смятам , че ако човек е старателен и съвестен работник - независимо с какво се занимава - ще може да намери своето място. Никога не е имало случай на некоректност по отношение на заплащането - не е имало забавяне на възнагражденията или други подобни проблеми. Лично аз имам прекрасни колеги работата върви добре, без конфликти и напражение - но всичко в крайна сметка зависи от самия човек.

Аз съм доволен от това как завърши годината ми във фирмата. Имаше парични награди и богата софра с аристи и комици. А цанцьорите бяха наистина добри. Накрая стана голяма веселба, играха се много хора и беше като на сватба

За сведение на бившият служител, в момента вземам повече пари от миналата година, тъй като преди 8 месеца имаше повишение на заплатите и отделно парите от производството се делят на по-малко хора. Така че заплащането тази година е по-добро от миналогодишното.

НА ВСИЧКИ БИВШИ КОЛЕГИ ОТ БОРО ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ И ВСИЧКО НАЙ ДОБРО! В БОРО ИМА ДОСТА ДОБРИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ И СВЕСТНИ ХОРА. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМА И ИНТРИГАНТИ И ЖАЛКИ ДУШИЦИ(както навсякъде) Искрено се надявам фирмата да се отърси от тях и от някои слабости в начина на управление и да върви напред. ДЕРЗАЙТЕ КОЛЕГИ!!!

Искам да изкажа и моето мнение ,като клиент.Много сам доволен от ка4еството,на продуктите на Боро,винаги сам работил с тях и ще продължавам да работя.А на плюва4ите,желая успех,в оплюването,и на другите места където работят.

ХА ХА ХА, може би не безразличен клиент, а конкурент.