BORO / Боро /img/frontend/nomap.png"

иСКАМ ДА КАЖА НЕЩО НА ПРЕДНИЯ КОМЕНТАТОР:
"РАБОТЯТ"АКО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ В САБОТА И НЕДЕЛЯ ЗДРАВКОВИТЕ ЗАЩОТО СА ЛАМИ ЗА ПАРИ

АБЕ НОРА ? НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ НА ВСЯКАДЕ ИМА ПО ЕДИН ЗДРАВКО И ПО ЕДИН "ШАФИОР" НА ШЕФА ? КАТО НЕ ВИ ИЗНАСЯ БЯГАЙТЕ

"Рибата се вмирисва откъм главата" - това обяснява всички проблеми във фирмата. Ръководството - сем.Дачеви имат свои любимци, които взимат хубави заплати (като цяло заплатите не са лоши, но не са и от хубавите) и тези любимци (обикновено хора на ниски позиции с много комплекси) формират мнението на ръководството за всички останали. Ставаш лош, само ако погледнеш накриво някой от любимците или не ги пуснеш да си вземат кафе с предимство. Обикновено преките ръководители на тези любимци се страхуват от тях и ги оставят да правят каквото си искат. Къдърните хора напускат, защото им писва да ги "управляват" любимците - обикновено това са чистачки, общи работници, портиери. Доколкото знам, в офиса (също в село Мрамор) любимеца е шофьора на шефката и целия офис се съобразява с него, но това не му стига и той идва да се разпорежда в производството.
Работиш в село Мрамор (освен, ако не си в някои от магазините)и "осигурения транспорт" е само преди първа смяна и след втора смяна, когато няма градски транспорт. През другото време разчиташ на "градския транспорт" за селото, който е много нередовен и търгва от Обеля.
Заплатата винаги се плаща навреме, това не мога да го отрека. Когато се налага да се работи в събота се плаща някой лев отгоре, но дали да се работи в събота се решава в петък и тежко ти ако имаш лична работа и не можеш да дойдеш - най добре зарежи личната работа.
Кадърните хора напускат от магазините (даже и управители), от Мрамор, от офиса даже.
Според мен работата е подходяща, само ако си на зор - вземаш прилични пари за известно време, но препоръчвам да се оглеждате за фирма в която се ценят добрите работници, а не да си ограден от подмазвачи.

1 точка

Работех там преди 2 години.
Имаше и има текучество голямо

Работих там почти 10 години.
В началото заплащането беше добро, много над средното за страната.
Постепенно обаче се намали
Отнощението не шефовете е според настроението, често лицемерно.
Има страхотно интриганство и говорене зад гърба на другите, особено
от страна на шефката.
По отношение на кариерно развитие , всичко зависи от амбицията ти.
Хора на ключови позиции за 10 години ,бяха понижени поради появата на нови , недоказали се звезди.