BORO / Боро /img/frontend/nomap.png"

Само за сведение искам да кажа, че в БОРО отдавна не се дават най-големите пари в този бранш. Или информацията ви е безвъзвратно остаряла или просто заблуждавате хората, които все още работят за вас, защото така ви е изгодно. :)

Сашо, в отговор на помията която изливаш, ще ти припомня че шефа искаше да те прати на обучение в Германия и уважението специално към теб е било голямо и много се разчиташе на теб и твоята работа във фирмата. В Боро се взимат НАЙ-ДОБРИТЕ ПАРИ в този бранш, сега може да взимаш повече, защото си на квалифицирана работа и НЕ СИ В СТРОИТЕЛНИЯ БРАНШ. Киселото мляко за което ревеш беше спряно след оценка на риска от фирмата по трудова медицина. Самият ти започна като общ работник и беше повишен в работник на линията и след това отговорник на линия, така че развитието е на лице, много малко са хората които са постъпили на една длъжност и не са мръднали от нея и то е поради спецификата на работата им. Е, не всички портиери стават за отговорни длъжности, но на всеки се дава шанс да покаже на какво е способен. Ако те избива на етническа непоносимост към бившите ти колеги е друг въпрос, но от много години не се вземат на работа хора без средно образование. не разбирам откъде е тази злоба с която пишеш и точно пък ти какво лошо видя от фирмата.

Всички много добре знаете, че фирмата е сертифицирана по опазване на околната среда и условията на труд, а редовните проверки, които правят от различни инспекции се оказва че нивата на прах и шум са доста под изискванията за това, та така че престанете да очерняте фирмата на тази тма.

Нека и аз да кажа нещо за въпросния „господин началник смяна”. Не се обръщам директно към него, защото не е сред хората, които уважавам, а и предпочитам да използвам неговите методи на говорене зад гърба, защото така е по-лесно. Може би е имало време, в което се е съобразявал с хората, с които е работел и които му изкарват заплатата, но в момента със сигурност е ЗАБРАВИЛ откъде е тръгнал и това, което той нарича "вслушване" в мнението на хората по скоро е "слушане" и изкривяване на истината пред шефовете. В момента фактите са, че тези които не му изнасят си тръгват един по един. Още нещо искам да му кажа, понеже знам, че ще го прочете. Не знам с какви очи точно той ще говори за достойнство и за казване на истината лице в лице при положение, че той не го прави. Аз не познавам човек с по-малко достойнство от него.
И накрая нека всеки който е имал или все още има нещо общо с тази фирма се замисли какво е положението в момента и как всичко върви надолу, благодарение на такива хора. Жалко е когато клюките и интригите изместят нормалните взаимоотношения. Жалко е когато хора без качества заемат ръководни постове, а други, които искат да си запазят „топлите” местенца се подмазват и правят всичко, за да им се харесат. Такава е реалността за съжаление, но времето ще покаже дали дълго време ще просъществува такава фирма, в която се толерират подлеците и подмолните интриганти. За съжаление на върха на пирамидата не стои този който трябва, а стои някой, на който изобщо не му е там мястото и естествено се занимава със всичко друго, но не и реален бизнес, затова и нещата вече не вървят.

Дон кихот,благодаря ти приятелче,аз сам мазния и долен интригант,които вече три години,живее с вашите проблеми,и прищевки,и не е оставил,никои,без да му обърне внимание,или да му помогне с каквото може.Иска ми се да ми го кажеш в очите,или нямаш достатъчно смелост за това.Тук е много лесничко нали?А дали разбирам от тази работа или не,има кои да прецени!

Goldenall, прав си пич! Но мисля, че освен Бобката има и още останали свестни момчета във фирмата. За жалост мнозина от тези, който вече на са сред нас бяха свестни и точни, но... такъв е живота. Привилегиите - сами си ги отнехме, заради нашето ламтене за повече, а също е вярно и това, че относно работните дрехи и някои други дреболии можеше и да е по - добре

Отидоха си свестни хора - спор няма, но да плюем по фирмата, в която някой са работили по десет години, а други по повече от пет, шест години, най - малкото не е логично и етично... Защо ли? Защото докато бяхте част от фирмата и понасяхте всички несгоди и промени, бяхте добре, защото получавахте повече от повечето фирми - ако не беше така щяхте отдавна да сте напуснали - сами! Сега ви е кофти, че ви съкратиха - някой от вас неочаквано, смятайки, че са вечни в тази фирма, именно поради горните причини... Тежкото при вас е, че се смятахте за най - добрите, недосегаемите, особено двама - трима от вас, който уж бяхте по - работливи и амбициозни. Останалите или бяха мързеливи за вас, или не ви бяха на нивото... Но стана така, че останаха "мързеливите", та явно критерия за "номинациите" не беше кой колко работи, а кой какъв човек е като цяло. Пюйте, колкото си искате, но това показва само едно - нищо друго не можете, освен да се смятате за naj dobriq!

Напускат некадърниците ,които искат да взимат пари без да работят.А ,да ,забравих че има и такива дето крадат - тях също ги "напускат" по бързата процедура.

Здравейте колеги О)кажете нещо за ел. техниците в завода .щях да почвам работа като ел техник там но се отказах.Да сажалявам ли??????

Още един бивш служител да се изкаже.Фирма Боро е място което е рай за подмазвачи и некъдърници.Ако накой притежава и двете качества се превръща в най-ценния кадър на фирмата.
*Заплащане - Задоволително и крайно недостатъчно за работата която вършиш,винаги точно и на време .
*Уважение - НИКАКВО!Уважавани са само доносниците които "пеят " на шефовете
*Привилегии - НИКАКВИ Просто няма !
*Фирмена сигурност- Никаква-Изгониха едно момче за едно кисело мляко защото беше станал неудобен на описания в горните мнения Здравко
*Съотношение работа / свободно време- След първа смяна разполагаш с цял следобед да си свършиш каквато работа имаш.
*Потенциал за развитие- Само ако си добът "певец".Дори след обръщане на акумулатрна транс-палетна количка и унищожаване на батерия за около 3000-4000 лева те правят началник.(трябваше да обърна мотокар за стана съдружник :-) )
*Местоположение: с. Мрамор на около 5 км от Обеля ,моите съболезнования ако живееш в Младост.
Колеги:от малкото стабилни половината ги уволниха в момента 80% от персонала не може да отиде до тоалетна без писмена инструкция
*Работна среда: Като в латино сапунка гарнирана с много "екологично чист" прах