BORO / Боро /img/frontend/nomap.png"

Най-големите нещастници , начело с г-жа Дачева и Петър Петров :)

Абсолютно със съгласен с колега ,ако искаш да работиш в Боро необходимо да изпълниш тримесечен таргите на 98-100% .Обаче око направиш първо тримесечие а второ не довиждане , и най важно за направен оборот , 0.2% бонус просто смешно

Ако искаш да работиш в Боро, трябва да си по-нисък от тревата. Търговските представители ги сменят на 6 месеца. Обикновено за слаби резултати. Схемата е следната - Отиваш в някой магазин и му предлагаш стока с максимална отстъпка 10%, той ти се усмихва и ти казва, че пазарува от посредник на 15%. Защото Боро дава на 5-6 големи фирми 30% и те съответно зареждат малките. Ако някой нов магазин случайно се излъже да зареди стока, то Търг. директор Златанов го принуждава да напазарува за 1000 лв. И след няколко дни, като продаде фугите, например, той трябва пак да направи поръчка за 1000 лв. И така той се отказва повече да пазарува.... Ако намериш обект - пак Златанов прави оферта, която копира от лаптопа си и е пълна с грешки, тя винаги е завишена като разходни норми и цена, съответно губещата оферта е твоята. Ако започнеш да знаеш повече от Златанов, а той не е от много знаещите, ставаш пречка, и ти намира цаката. Така че, изкарваш от пролетта до есента най-много, изцеждат те и ти бият шута. Всяка пролет търсят нови търговци. Златанов коли и беси. Така беше преди няколко години, сега не знам. Доста клиенти спряха да работят с Боро именно заради Златанов. Мен също ме изгониха, като мръсно коте, въпреки, че имах доста успехи и доведох доста клиенти. Но започнах да давам много идеи и айде чао, а г-н Златанов по-късно ги е реализирал, като свои разбира се. Иначе има страхотни колеги, но всички треперят. Напрежението се усеща във въздуха дори. Сега работя в конкурентна фирма и съм 100 пъти по-добре..... Така че пожелавам ви успех скъпи кандидати за работа.

Здравейте,аз бях поканен на интервю през месец февруари 2016г.Отидох на интервюто 10 минути по-рано.За сметка на това пък, интервюто започна 40 минути по-късно.Дотук поносимо,случва се,не че се извини Дачева и господина с работния гащеризон,играещ роля на дясната и ръка.Оттам се оказа,че няма къде да проведем интервю.Започна се търсене на стая в сградата,и по неприятното за мен бе,че заради някакви чужденци,на които им се кланяше Дачева,се наложи да ме подмятат като мръсно коте.Тук вече няма как да прикрия непрофесионализма им и неуважението към кандидатите за работа.Оттам се започна една пародия на интервю-по скоро аз го водих,а не тя и този с гащеризона.Наслушах се на шаблоните,че хората не работели,че....куп пумия върху подчинените си.Дотук добре.Дойде ред на въпросите.На въпрос за служебни автомобили се оказа,че било ГРОЗНО да се използват след 19.00.Недопостимо било.Горивото било много-скъпо,при цена от 0,71ст за литър ГАЗ,тъй като са им на ГАЗ колите,а и по техни думи горели по 7/100 ГАЗ.Направете си сами сметка какви "СТОТИНКАРИ СА".Става въпрос ако се наложи да се забавиш след работно време да си доплатиш,не можело,било грозно.Гроза е логиката ти Дачева,грозно е да ощетяваш служители.На въпроса за осигуровките-на минумум,то и без това нещата в страната били несигурни.Заплащане-който иска най-малко,значи е конкурентен на пазара и вземат него.И е добре да е конкурентен,тъй като всеки един момент може да се появи още по-конкурентен на пазара,да речем за 415лв.Вземат него,а ти си вън.Това на мен ми бе достатъчно като инфо.Не бях за там и търсих начин,да си тръгна на момента,но те като Хиени.Искаха информация,как е в белите фирми,задаваха въпроси.Накрая се спазарихме за едни пари и те ги потвърдиха,остана да си изготвя документи за започване на работа в рамките на няколко дни.Още на следващия ден обаче ми звънна Дачева,да ми каже,че се е спряла на друг кандидат.Избора си е неин,в правото си е.Да обаче,вчера 3 седмици по-късно виждам същата обява.Нямам логично обяснение,или по-скоро имам,но не ми се коментира нивото и уменията по подбора на персонал на Дачева.
Освен това,по време на интервюто ми,Дачева с цялата си наглост проведе разговор с кандидат за работа,когото е одобрила за започване,и му заяви,че в момента провежда интервю с успешен кандидат и въпросния,вече не е одобрен.Това се случва пред мен.Нямам обяснение за постъпката и.Другия факт който определено ме възмути е CV-тата на кандидатите,които си стояха разхвърляни,видимо.Тук вече,Дачева,отношението ти към хората е подсъдно.Ако аз ти открадна част от собствеността,ще писнеш до господа,но ако ти крадеш и разпространяваш данни на кандидати,проблем няма.Те кандидатите за работа са бедни,прости и готови на всичко.
Пиша това,за да вземем да ги отсяваме такива работодатели.

Г-жо Дачева,вие си мислите,че плащате,а търговските представители,които ви "работят" за 700-800лв или толкова могат,или ви замазват очите.И в двата случая потърпевша сте вие.Да г-жо Дачева,добрите кадри струват над 1000лева,нетно месечно,но си струват парите.Винаги,ще има и баберек за 700,или хора без Търговски опит за 700.Избора е ваш с кого,ще работите.

Интригантството и лицемерието е на ниво и толерирано и подхранвано от Ръководството.

Да  попитам в момента някой знае ли има ли свободна позиция за складов работник?

Доволна съм от работата си във фирмата. Заплатите и авансите се изплащат много точно , осигуровките също. Не съм срещнала негативно отношение нито от страна на персонала,нито от по-висшестоящите. Има интриганти, но искам да знам фирма без такива? Аз не съм срещала и не съм чувала. За времето което съм във фирмата не са уволнили никого безпричинно както се твърди по-горе.

Здравейте,клиент съм на магазина на Черни връх и съм доволен от продуктите и обслужването(е,ако уцелите смяната)...Веднъж обче ми се наложи да говоря с един от търговските им представители и останах удивен колко много глупости може да наговори човек...Как ги избират такива-не знам..Ако някои от фирмата чете форума,не е зле да попрепитат хората които им предлагат продуктите..ЧАО

Ще съм кратък. Работих там само 4 дни....и ме съкратиха с още един колега от търговският отдел, който беще само на 3 дни. Не знам за другите служители, визирам само мен и този колега. Ако говорим за условия и изрядност, да вярно е. Аз лично бях много впечатлен от много неща в положителният смисъл на думата, до момента в който ни изхвърлиха без никакво обяснение лично от собственичката Дачева...оказа се известна с тези си прийоми!!! На кратко, съществува страх да не излетиш. Подлезурството и сервилниченето, ако не ти прилягат, не се захващай. Не се гледа дали можеш....щото просто не ти дават шанс двама палячовци от търговския отдел, които се изживяват на незаменими специалисти и които в опита да замаскират псевдо професионализма си гледат да нямат осезаема конкуренция, защото много бързо ще излетят по същият начин, както ние с този колега. И не ме е страх да си напиша името, Орлин Енчев се казвам, защото не съм видял реално нищо лошо от другите служители, с които много бързо създадохме нормална дистанция, като бели хора. Така че мога да заключа следното. Да, вярно е...продуктите са на много високо ниво, работното место е перфектно, само дето е много далече...собствениците са двулични и безцеремонни и ги интересува само да плащат малко, дори без да ти дадат възможност да покажеш нещо...извинете...визирам прословутите 4 дни, а аз съм бил и управител и финансов и търговски директор...все пак :). Вярно, в провинцията. Трябва да допълня, че реда определено ми направи много добро впечатление и за това се чувствам лично обиден, че просто заради двама псевдо търговци, които кой знае какво са говорили за мен не можах да поработя поне малко, за да покажа поне малко възможности. Та ако някой е съгласен да работи за 800 и по-малко :))) пари...и то ...за невъобразимо кратко време...нека да се пробва :) И да не забравяте всеки ден да четете в jobsbg как постоянно си пускат обявата, че търсят търговски представител. На кратко....липса на елементарно европейско отношение...типична балканска история....
Не си губете времето.
Факта, че са проверявани толкова често от Инспекция по труда и не се свенят да го твърдят....правете си изводите.
Това са типичната фирма, която трябва да бъде давана за пример за некоректно отношение !!!
С уважение към останалите колеги, на които пожелавам безоблачно бъдеще.....защото наистина са много готини !