Еуросток ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еуросток ЕООД

Работих закратко там - издържах по-малко от година. Ненормална работна атмосфера, голямо текучество, болни селски амбиции у собственика - бившо състезателче по борба, което обича да налита на бой на служителите си. Жалко за свестните хора там...

Кандидаствах там. Харесаха ме на първото интервю, но явно в офиса в София - не. Не разбрах защо, като се има предвид, че имам доста опит в сферата на бързооборотните стоки и съответно контакти в мрежата за дистрибуцията. Доста често им срещам обявите за региона, в който сега работя. Познавам човека, който сега работи като ТП при тях. И като го знам какъв е, в смисъл професионално, се чудя по какъв критерий си търсят хора.
Не мога да дам оценка за другите критерии, които са посочени, но въз основа на отрицателни мнения в други форуми, и за това некоректно отношение, смятам тази фирма за нелоялна още към хората които кандидатстват за работа там, а какво остава за служителите- те си знаят. Очевидно голямо текучество имат.

Преди време кандидатствах за работа в офиса им в Лозенец. Интервюто мина прилично, бих казал даже добре. Като всеки потенциален работодател ми казаха, че до няколко дни ще ми се обадят, какъвто и да е резултата. Няколкото дни минаха, мина седмица, месец, аз отдавна съм си намерил работа, но от eurostok ни вест, ни кост. Четейки коментарите тук, стигам до извода, че съм "минал тънко", само с едно интервю при тези:)

Просто една пародия на фирма,която твърди,че е най-добарата, с най-големите заплати и един куп големи обещания, но като дойде време за заплата нещо май няма кинти.:)), а и са нещо по-малко от обещаните, упс лека глобичка. НАй-добре са скатавките и напористите кариеристи, но както се сещате или поне да ви кажа то тези хора са умствено изостанали, пълни малоумници. Може да се пишат още неща, но май трябва да се направи биографичен филм за цялата пародия- Еуросток.

mnooooogo e zle polojenieto tam.......vav vseki edin moment ima veroqtnost da te uvolnqt dori i ako si sedi6 krotko na rabotnoto mqsto i si raboti6.....ne se znae g-n K. v akkvo nastroenie 6te se poqvi ....... ni6to hubavo nqma da vidite tam, osven moje bi nqkoi hora(malko sa na broi), koito slu4aino sa popadnali tam i sa v proces na tarsene na nova rabota....

Фирмата е много зле, приятели. Като започнеш от ЧР-ката, ..... Тя очевидно доста добре пасва на шефа - ....., на който само калинки и други твари са му в главицата. Не се заблуждавайте, приятели. Далеч от тази гнила фирмичка.

EUROSTOK-rabotix v tazi firma-za sobstvennika ......,ne moga da kaja nisto xubavo no i nisto lo6o ,no za psixi6no bolnata mu maika koiato upravliava bazata v Etropole-olele maiko-garantsia davam na vsi4ki 4itateli 4e v jivota si ne ste sre6tali tolkova zloba,negramotnost,selenia i zadristenost v edno takova jalko 4ove4e kapasto 100 rabotesti za neia da treperiat i da im se povdiga ot neia-xora otidete i vijte samo za monuti/to pove4e ne moje i da izdarjite/,kakvo mogat da napraviat parite ot edin prost,tap i zloben do danoto na kostite si 4ovek/4ovek li kazax/

Просто К. е побъркан!

offfffffffff!

Преместено от Admin:
Трагедия.Собственик ......., генетичен с психични отклонения.В областта на производството на ефервесцентни таблети-плагиат.Почти не спазват технология в производството и имат доста рекламирана от клиенти продукция.Понеже не се произвежда качествено почват да им свършват кинтите и оня с отклоненията съвсем се отклонява.