Еуросток ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еуросток ЕООД

Компанията е добро място за тези които знаят какво искат - не е голяма и е млада, което логично е прекрасно място да изградиш кариера.
Разположението е перфектно, колегите са готини, заплащането е на ниво - естествено като всяка малка и млада компания си има треските за дялане, но това я прави още по-интересна - по-добре да работиш на място което ще се подобри, отколкото да отидеш в стара разпадаща се компания.

Чудесно място за работа, но в момента като че ли няма свободни места. Има още какво да се желае от някои управленски нива, но това са дребни кахъри, а за да се стигне дотам, значи други почти няма. Средата е отлична, смея да твърдя, една от най-добрите в България, остава само да наваксат и малко със заплатите.

Моето мнение е,че фирмата в кризата можеше (повтарям МОЖЕШЕ) не само да не изпита спад,но и да преуспее. Ама много странно ми е,как се поддържат такива високи цени при такива финансови възможности от страна на крайния потребител. За мен там има прекрасно хора и помено ще назова и Снежанка и Деси и Капка Кръстева и още доста интелигентни и МОЖЕЩИ хора.Да не говорим за бивши кадри,които държаха фирмата на ниво. За жалост,там колкото и да си добър в продажбите,резултатите ги няма,защото просто стоката я няма.  За въздесъщата Г-жа Иванова имам мнение,което не го крия. Този човек е изпълнен с комплекси и си мисли,че може да е Капитан Планета (Еуросток). Моите уважения,но всеки уважаващ себе си човек,не би търпял нейното отношение. Много неща се объркаха за жалост! Аз лично останах с добри впечатления.Благодаря на всички колеги с които работих там! За мен беше чест и удоволствие! :) Фирмата е до време,но реалния живот е вечен! До нови срещи :)

Актуално мнение за тази фирма за Русе ?

Абе марзеливци стига сте плюли и говорили глупости. Много мразя такива марзеливци като повечето от Вас. Четете заглавието на форума пита се какво е заплащането ,а не кой с кого бил спал и т.н. И мен не ме кефи фирмата, но не Ви прави чест да плюете ей така без конкретни доказателства.

Дайте някаква по-актуална информация. Какво се случва  с тази фирма в момента? Как и се отразява кризата? Чувам, че са пред фалит, вярно ли е?

Ако искате за всеки изработен ден да чуствате, че сте изхабили нерви за 1 година се пробвайите. Просто работите за сметка на здравето си. Иначе преди време плащаха прилично и горе долу навреме. Но на никого непрепорачвам да работи в тази фирма даже да е последната останала в Еуропа. Иначе може много да се разказва за Ванката и неговите простотии.

АЗ лично сам се срештал с Калин, и моето мнение е че е кадърен шеф, но много други работи куцат там някаде!!!!!!!!!

Ехаа, кво готино си беше. Имаше яко фън за сметка на служителя. Но дори и за перде като мене идваше доста често в повече "настроенията" в фирмата. Иначе Калинчо не е чак толкова проз и ако си кадърен може да го оцени. Егото му не позволява да признае че си прав особено пред колегите.
Никога няма да забравя как се обединихме 4-5 светни и способни колеги и му представихме виждане за бъдещето в продажбите - с стратегия, план за реализация, начин на отчитане на резултатите и т.н. както си е по книжите.
И още ми е пред очите спомена как Калин се изпоти, как взе да пелтечи, как буквално избяга щото не можеше нищо да каже .. Много малко от плана успяхме да реализираме, но ми остана този незабравим спомен. Как "мистър компетентност" загуби почва под краката си. Тогава и разбрах че нямам бъдеще тук - няма как да реализираш потенциала си и след 4-5 месеца напуснах

Отговор на главния. Нещо ми се струва, че доста си се объркал. И аз бях там преди около 5 години. Почти нищо вярно няма в това дето си го написал с доста правописни грешки. А псувните и боя трудно се преглъщат, особено от хората, които уважават себе си и труда си и са кадърни и разбират от работата си. Няма преспективи в тази фирма. Целият етап на обучение трае около 5 дни, работата е елементарна и не особено интересна.