Еуросток ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еуросток ЕООД

Това е най-некоректната и абсурдна фирма, с която се сблъсках през изминалите няколко месеца.
Идиот шеф, който обижда и псува на общо основание,
напрегната и изнервена работна обстановка, простотия и интриги в колектива. /разбира се има и свестни хора, които се оглеждат за нещо ново и са на етап напускане/, що годе прилични заплати, но в крайна сметка на фона на скъсани нерви. Тромава вътрешна система, заповеди като в казарма, даже и по-зле. Като пример мога да дам заповед за забрана на внасяне на кафе?!?! в офиса, с оглед опасност от изцапване на свещен под и/или стени. Нереални и смешни процедури за всичко. Абсолютно за всичко.
Благодарна съм, че бях за кратко и разбрах, къде НЕ трябва да се работи. Сигурна съм, че има още много хора, които могат да подкрепят негативното ми отношение към Еуросток.
А достатъчно е да отворите известен бг сайт за работа и да погледнете - обявите им за набиране на персонал не спират. Текучеството е страшно голямо, което само по себе си е едно доста ярко доказателство.