Еуросток ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еуросток ЕООД

Фирмата не си заслужава там освен нерви и лъжи друго нема,а обещтанията на Калин че са европейска фирма е пълна лъжа и сега забавят и заплатите,дано банкрутират.Мой съвет бягаите далеч от тази фирма

Нямам думи за фирмата.В склада е пълна анархия.Отговорниците там са повече от складовите работници.Днес е 5 март а не сме си получили заплатите за месец януари,а като гледам на къде отиват нещата може и на края на месеца да си получим полагащото ни се възнаграждение.Като цяло заплатата е добра,но не си заслужава нервите и това да се чудиш всеки месец кога THE KING ще е на кеф и да ти плати.Съветът ми е да стоите далеч от тази пародия!

Работих в тази фирма много отдавна преди около 5 години. Тогава имаше много малко персонал и мога да кажа че напрежението към всеки един беше голямо. Лично към мен Калин Иванов се отнасяше повече от добре и дори като напуснах ми плати цялата заплата и отпуска така че не мога да кажа нищо лошо. Сега чувам че положението е много по-добро отношението към персонала е подобрено. Като цяло заплащането е наистина добро за България, Има перспективи за развитие, професионално израстване и удовлетворение от свършената работа. Лошото беше че липсва възможност за креативност и инициативност тъй като за всичко трябва да се пита и взема разрешение. Положително нещо е подобряване на самодисциплината и самоконтрола в работата, като за сметка на това отсъства каквато и да е възможност за внедряване на нови идеи и начинания в работата. Общо взето има си и лоши и добри страни. Аз лично не съжалявам че работих там. Само дето после ми трябваха два-три месеца да сваля напрежението и да се върна към нормална ежедневна работа. За един работник няма да е излишно да види същността на организацията във фирмата, структората, производството, рекламата, продуктите и т.н. ако е печен и кадърен опита няма да му е излишен в тази фирма. Другото за псувните се преживява някак.

ако не беше трагично,щеше да е голям смях.докато има такива фирми-няма да има прогрес в милата ни родина

Аз съм слабоумен или така си мислят хората от офиса в Лозенец.По принцип "Слабоумните"работят в складова база Левски Г и изпълняват умните заповеди на КРАЛЯ.В този склад цари лицемерие и подлост,но хората не са виновни за това,всени пази работното си място и е способен да забие нож в гърба на всеки стига той да оцелеееееее.Жалко за малкото свестни хора,които са принудени да тарпят "Обидите,а понякога и шамарите на КРАЛЯ".
Хора,помислете си добре преди да кандидатствате за работа в фирма "ЕВРОШОК"

Кандидатствах за административна позиция там, но при всичките тия десетки отрицателни мнения.... почвам да се чудя дали изобщо има смисъл да ходя на 2ро интервю....
По принцип съм свикнала да чета предимно негативни мнения за повечето големи фирми в България, но тази май бие всички рекорди!!!!

там явно винаги е било пълна трагедия. попаднах случайно, издържах към година и съжалявам, че не можах да измисля механизъм да изтепосам фирмената култура, която цари там някъде, където ще има достъп и широката аудиторя. Абсурда на това, което се случва там може да се роди в малко страни и те задължително трябва да са диви, колкото нашата. Надявам се, че един ден ще се създадат условия това да не същестува, поне не в този си абсурден вариант: необразован и смъртно неинтелигентен бивш спортис с пари неизвестно как кацнали в банковата му сметка-подозирам че с политическа подкрепа от нуждаеши се от изпиране на средства местни образи - който безнаказано тероризира шепа объркали се за кратко хора:)
просто отменете всяка тяхна обява- за ваше добро!

Работих там 2005. Почти 6 месеца издържах. Явно Калин не се е променил. Чудя се как изкарва пари. Той е неграмотен параноик и луд.
Стойте далече от там. Всички които познавах там напуснаха 1-2 месеца след мене. Тая фирма само персонал търси. Не им стига цяла София, не могат да намерят "европейски специалисти". Понякога назначават и от провинцията. А накрая Калинчо няма да Ви плати. Не се надявайте, че поне изтърпявате това, заради парите.

Mnogo zle. Tam si e, ti kyde mislish. Dori razrastva biznesa, kojto se krepi na neimovernite usiliq na vishki gotini hora i dobre che sa te.
Aman ot selqni v tazi dyrjava. Nekorektni, no nahalni hora na koito ne im puka. Samo che narodyt ne e tolko prost, on znae. Znae i chaka.

Щастлив съм че сравнително бързо се осъзнах къде съм попаднал.На всеки който дори за миг му е хрумнала мисълта да кандидатства за каквато и да е работа ще кажа - кръгом и бегом марш. Не ти трябва да се обясяваш и то писмено за всичко на иначе рядко срещан "умствен и бизнес капацитет" в лицето на "вожда" и неговите две спътнички.Всичко там тече алогично и без никакви правила и морални норми.Ако все пак който и да е е решил да постъпи на работа там, след евентуално "обстойно и професионално проведено интервю" нека да се запаси с много нерви и да е си повтаря рефрена"Welcome to the jungle" и да бъде сигурен че там важи принципа, че нищо не е сигурно в този живот т.е. обещаното не е завещано или с други думи казано - пари няма действайте.