ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

Може и да си прав,но колко от тях заслужават повишение?!
Между другото мисля,че фирмата е доста коректна с работниците си спрямо другите такива в Шумен.И наистина вече съм бивш.Напускам не само фирмата но и страната.Костов е прав че в лицето на Синиклийска имате един добър,квалифициран шеф.,който не всеки може да преметне!Bye,bye.

Повечето служители нямат никакво увеличение на заплатите.така ,че се опитай да преглътнеш тази неправда,особено ,ако наистина си бивш.........

Искам да изкажа мнение относно новите заплати.Мисля че някои хора не са оценени правилно,и са им дадени по ниски заплащания спрямо това което дажат на фирмата.Други пък са получили незаслужено високи!Ще спомена едно име само за пример.И ако обича администратора да не ми трие мненията!Става дума за Мариян от страничния печат. Този човек е толкова отдавна във фирмата,доказал е неведнъж професионализма си.Научил е не един печатар,а даже и от сегашните ръководители.В момента е с най-ниско заплащане от всички ръководители.Това правилно ли е Цецо,Диана кой друг да попитам?Аз вече не съм във фирмата но такава неправда немога да премълча!

Прочетох отвореното писмо на госпожа Синиклийска,във връзка с DIADJO .Не разбрах за какво се извиняваме и за какво благодарим.Само разбрах,че мноооого трябва да се свиваме,вероятно за да избиваме нечии грешки.
Така се получава ,когато се работи с истерии и напрежение за този клиент.

Чест прави на управителите, че всяка година празнуваме рожденния ден на фирмата. Наистина хубав банкет, там му бе имястото, само дъждът да не бе попречил на танците в началото, после спря и настроението на хората дойде. Водещият бе неадекватен докрая, не се сети да обърне празната зала в дансинг, репертоарът му се изчерпваше с хора, чалгия и диско от 80-те, нищо ново. Храната бе отлична, но не достигна за закъснелите, караха на салати, други маси се бяха презапасили.
Слаба и неангажираща реч на изпълнителния директор, чакахме я с интерес, липсваха конкретни срокове за увеличение на заплатите на най – ниско заплатените работници, бъдещи проекти за просперитет на фирмата.
Това би предизвикало по – голяма еуфория от ракетите и фоерверките.
Благодарност и към Д. Симеонов за организацията!

Тая фирма ще я бъде ли ,бе хора?
Не мълчете,търсете си правата!Има инспекция по труда!Пред нея никой "не преде"
Аз съм щастливец в кавички,ще още работя в нея.Работа сносна има в голевите градове,обаче не е време за преселване.На управителите желая здраве,на нас,дето им трупаме печалбите- пари!

Не мога да повярвам ,че има такива НЕБЛАГОДАРНИЦИ,то плюете ,то лигавене ,но поне не закачайте собствениците, банкета бил тъп - ами с тъпи хора тъп банкет,не стига че го правят-ами и не харесва,ще отиде ще се наплюска,ще се напие и ще каже - тъп банкет,ей хора изперквате ли

1но време като бачках в херти банкетите бяха на макс.

е,колеги!как е настроението? ще ходим ли на поредния тъп банкет?май отново ще ни замажат очите с високи успехи на фирмата на международния пазар...пак речи и изказвания на управителите, хвалби към началниците и т. н.,а за хората,които им изкарват високите заплати отново нищо! един банкет и толкоз!наздраве!и да ни е як гърбът!

До разочарования,никой няма да ти обясни каква е политиката на тази фирма,дори и да попиташ директорите и те не могат да ни кажат.Ами какво ще ги правят те новите дето ги назначиха този месец че не са и малко като знаят какво е положението в фирмата,докато си мълчим и траем така ще е,и като нямаме друг избор ще се примиряваме.Така ще е, хлябът и ножа са в ръцете им ,да са ни здрави зъбите да стискаме и мълчим.