Кей Джей Системс ООД /img/frontend/nomap.png"

Кей Джей Системс ООД

Ех.......всички прочетени негативни коментари ме отвращават. Вие злъчни хора сте празни,кухи .. Това ли ви е забавлението ? До кога ще бълвате неистини.?Не е за вярване колко са ограничени интересите ви,колко са оскъдни уменията ви,колко са черни душите ви......та се занимавате с миналото си.Оттърсете се-ще ви олекне!!! Какво е настоящето ви-може би цветно? Не!Сиво е ,черно,нещастно,нали така.... Писанията ви го доказват..Защо сте тук? Живейте позитивно,работете си работата... Какво сте седнали да се оплаквате сякаш сте на 100години -да нямате никаква перспектива за нищо! Хей, уважавайте себе си повече-там ви е проблема,а не във фирмата! ОК? :):):)

а спомняш ли си колко се оплакват хората от качеството на работата. от мързела и нахалството ти. от това че винаги гледаш да си на кяр.тоест да не работиш и да мрънкаш , да си винаги онеправдан. да лъжеш и да крадеш инструменти .да пиеш биричка .,... помияр! доброто управление означаваше да те изхвърлят веднага . но ти дадоха шанс!както и на всички като тебе... но не би! ако не вярваш още прочети докладите от брюксел .. ПОЛОЖЕНИЕТО В БГ Е ОТЧАЙВАШО защо ли ! ами защото...помисли си работнико мил не че ше измислиш нещо... ти не можеш но поне за момент предположи че може пък и да не е така ,както ти се ще.... може би

Спомням си тази фирма с постоянните крясъци на г-жа Цанкова. И с лъжите на Росен. За пари, командировки, развитие - дрън, дрън. Всичко е един огромен балон. Но го разбрираш едва, когато се излъжеш и отидеш да работиш при тях. Тогава разбираш, че ПАРИ НЯМА. Ако си поискаш заплатата, се оказва, че си нахален и не проявяваш разбиране.
"фАБРИКАТА" е една барака, порутена, с течащ таван. В помещенията е кански студ.
Но най-много ми хареса тоалетната. И "аромата". А пък надписът "Спирай водата. Гаси лампата. Глоба: 250 лв. От управителя." още ми е любим.
И лъжите на Росица си спомням - как лъже клиентите, за да им вземе парите. И после чакат по 3 месеца за 1 солариум. И като си го поискат и на тях им се обяснява, че не проявяват никакво разбиране. Макар че са си го платили и не са виновни за лошото управление на фирмата.
Хайде със здраве. И ако още сте там - търсете си друга работа. И не чакайте да си вземете заплатите.

Отдавна не бях посещавал тази тема, но както виждам дискусията продължава. Ами какво да кажа.. много от нещата написани тук са верни
особено за осигуровките - поне докъто аз работех там.други са пресилени,бих казал че и от колегите имаше такива които за нищо не ставаха.Относно :"БРАВО! РАБОТНИКО! ДА ЖИВЕЕ ПРОЛЕТАРИАТА И НЕГОВИТЕ ПРАВА! ПРОЛЕТАРИЙ! СИРЕЧ - БОКЛУК!" - прилича на езика на шефа :) Моят съвет е да опитате в друга фирма.

Мисля, че не е нормално да има все още такава фирма въпреки,че условията в България го позволяват!!
г-ца Росица Цанкова и г-н /не заслужава да се нарече господин/ Росен Стефанов трябваше отдавна да са в затвора ама нали сме си пумияри и тук всичко може,затова ще ви лъжат и взимат парите а вие си трайте...

Абе то май положителните мнения са от собственика на фирмата? Ако е още собственик...че банката го беше подпряла здраво..

Тая фирма е като всички други. Нито по-добра,нито по-лоша. БГ фирма . не представителство на западна . Просто и ясно.Правят приличен продукт. И май сега са по-добре от много други.

Аз съм доволна от работата си във фирмата. Беше нормално работно място,където се чувствах добре.Уговорената заплата беше изплащана и то навреме.

Работих във фирма Кей Джей Системс 4 години. Доволен съм от работодателите. Според мен повечето от написаното-негативите са неоснователни и преувеличени.В момента живея и работя в Канада.Напуснах фирмата,защото получих предложеие да работя тук. Това исках да кажа. Аз бях доволен и не съжалявам, че отделих 4 години да бъда служител на тази фирма.Успех и поздрави

в таиа измислена уж фирма всичко е измама каквото е написано от бивши колеги е истина там се задаржах 3 години и ощте сажалиавам че сам бил там но имах други доходи и затова но пак сажалиавам че непослушах колегите като ми говореха и ме назначиха само несе лажете като мен друго ниамам думи всичко е зле и тотал като работа машини и превозни средства там