Кей Джей Системс ООД /img/frontend/nomap.png"

Кей Джей Системс ООД

огромно разочарование.... бавеха парите ,постоянно лъжеха че чакат превод а после даваха по 50-60 процента от заплатата и докато се натрупат. аз започнах да си искам парите да питам кжо става ....и получих дисциплинарно уволнение. а този петров от началото е садружник на шефа.НЕ ЗАПОЧВАИТЕ РАБОТА ТАМ . МНОГО СА ЛЮБЕЗНИ НО САМО ДОКАТО ПОПИТАШ КВО СТАВА КАТО ДОИДЕ ВРЕМЕ ЗА ЗАПЛАТА.

така или иначе нешата не се получиха ! илюзиите ни ,че можем да направим успешна бг.  фирма  за  соларни апарати .....!солариумите станаха макар и със забележки.хората ги харесваха и тук и в чужбина ...докато не ставаше въпрос за качеството на изпълнението... не мислим че има виновни-нарочно ..толкова си можем..като с футбула.страна пълна с тарикати- не може нишо ... айде със здраве

Ауууу. тиова че на всички бивши служители са щели да изплатят парите до стотинка изобщо не е вярно. Познавам около 10тина бивши служители, на които шефа дължи на вски средно по около 1000 лева, на някой по вече, на някой по малко, но никой от тях не ми е казал, че са го потърсили да му дадат пари. Ако пък някой е отишъл да си потърси парите, то повярвайте ми, си е тръгнал само с грубо отношение.
За табелките да, има ги и то от години. :) Смешно, нали?

Хайде, със здраве! :)

Днес кандидатства за работа в тази фирма един мой  познат. Според него  в цеха и в тоалетните имало закачени табели с надписи от вида:
За неисгасено осветление или лампа - глоба 200лв.
За течаща вода - глоба 200лв.
За непочистване на тоалетната след нужда- глоба 200лв.
за неподредено работно място - 300 лв. и други видове глоби.
Сега фирмата наема на работа само почасово - за 2-3 часа дневно, като не се осигуряват нито трудови , нито граждански договори, а уж щяло да се плаща на час. Поисках си на място да ми изплатят заработеният труд в фирмата преди година и половина, но ми казаха, че нещо не съм разбрал по- телефона. Иначе на новоназначените работници се сканира в компютър личната карта. Явно шефа на фирмата го е страх пак да не го уважът някой от работниците.

Днес в Джобса пак има обяви за заварчик и шлосери. Понеже имах информация, че фирмата от месец Март/2009 не работи и е закрита поради липса на поръчки, много се изненадах на обявите. Обадих се на посоченият телефон и ми обясниха , че са две различни фирми Кей Джей и Сън Лайн. Обясниха ми по- телефона, че с лошото реноме на фирмата е  приключило и ако фирмата дължи пари на някой бивши работници ще им бъдат изплатени с полагащите им се лихви.  В предишните обяви се даваха 1000-1200 лв. за работа на месец. Сега дават само 500-600 лв. на месец и за предпочитане е почасовата работа. Виждам, че обявите за работа на фирмата са посетени над  700 пъти.  Дали нещата ще продължат по- старите формула, схема и механизъм. Дали пак ще има излъгани хора.

Елка, лампите се мият в кофа със сапунена вода, подсушават се старателно, поставят се в кашон и се запечатват. Бързо, лесно и без пари . :)

как става така !?? нали лампите са запечатани в кашон! поне на мен ми ги пратиха така . взимам за 5 ти път и винаги са запечатани.

Фирмата е възможно най НЕ коректната...да не говорим колко доставчици е завлекла и рекламни агенций /ужасно са много и не мога да ги изброя сега,но го обмислям в следващия пост/... да не говорим за осигуровки и получаване на заплати -никакав шанс !!! Всички положителни отзиви за фирмата са писани лично от Росен Стефанов ,под различни имена/свидетел бях на такива коментари в друг форум от негова служителка/.Представете си голко е жалък и колко ниско пада !Може да има и някой пост от Весо.
Най жалкото е, че лъже и клиентите си ...като й ПРОДАВА солариуми с използвани лампи на по 100 часа !!! Така не можеш да ги засечеш и не й личи !
ЖАЛКО е ,че такива хора ВИРЕЯТ в България !

николай гаминов! беше ти изплатено всичко ,и те освободихме поради несправяне и редовни отсъствия.работи не месец а единадесет дни ./

Хора, ако имате поне малко самоуважение и здрав разум, бягайте далеч от този работодател! Работих 1 месец и получих 100 лв. на ръка, защото нямах трудов договор- такъв не ми бе предложен. Беше ми обещана заплата от над 1000 лв. месечно. В цеха в кв. Военна рампа се запознах със служители на фирмата, които от месеци не бяха получавали заплати, а само по 100-200 лв. аванс. Оставиха ни без пари точно преди Коледа! Престоят в тази фирма е загуба на време, пари и нерви-неща, които няма как да компенсирате.
Условията на труд са нечовешки- работи се на минусови температури.
Фирмена сигурност и заплащане не съществуват.
Уважение и привилегии- не съм забелязал такива. Само голи обещания без покритие.