Кей Джей Системс ООД /img/frontend/nomap.png"

Кей Джей Системс ООД

Добър ден на всички!
Вие,които сте търсили по-подробна информация за фирма Сънлайн Студио или фирма Кей Джей Системс и сте попаднали в този сайт,а несъмнено сте прегледали и изписаното във форума,вероятно имате противоречиви мисли...Уверявам Ви,че целта на "писачите"тук (позволете да ги наричам така,тъй като за мен те са хора без значима същност) е била да почернят името на фирма Сънлайн Студио или фирма Кей Джей Системс без достоверност на казаното. Аз работя тук от 4 години.Мога да заявя,че познавам хората заели се със задачата да нагрубяват и потъпкват достойнствата на фирмата,която впрочем ги е хранила толкова дълго време и на истински качествените кадри,които се раздават в името на просперитета на единствената фирма на Балканите-производител на соларни апарати и знам,че те са неудовлетворени от собственото си качество на живот и от няма на къде обсипват интернет пространството с лъжи!!! Според мен тези "писачи" са уплашени,че не биха могли да се реализират успешно където и да било,защото чисто и просто са бродяги-безделници - абсолютен факт -ала очакват О Т Н О Ш Е Н И Е....представете си.Бих споменала въпросните дебютанти поименно,макар че самото им представяне би ги накарало да се чувстват велики и постигнали своята заветна цел-да бъдат забелязани,зачетени,публично похвалени и поласкани,заявили "себе си" на всяка цена-дори реално да осъзнават своята незначителност по света и у нас те биха се гмурнали в океана на интригите-просто,за да ги има-с похвална:) страст и решителност.Не осъзнават,че ако бяха вложили толкова усилия за положителната кауза за успеха на фирмата,в която работят нямаше да бъдат уволнени. Разбирате ли-бедни души,захранващи акумолатора на своето скотско съзнание съз злобнички драсканици.
Драги "пишловци" -пардон -"писачи" - вие бяхте У В О Л Н Е Н И! А тези от вас,които сами напуснаха са прозряли в момент на изтрезняване,че не струват и не се вписват в стандарта и качеството на фирмата.Поздравления,че освободихте позициите,които така ревносто бяхте захапали,за да могат истински професионалисти и честни хора да имат възможността да работят тук. Вие би следвало да изкажете извиненията си (и в писмен вид) на собственика на фирмата Господин Росен Стефанов,за това,че ви бавеше и дондуркаше,за да се оформите като човеци (а не да гинете в животинската си същност),за това,че ви изплащаше заплати -а вие със саботажите си на работното място се опитахте-безуспешно да подроните основите на дългогодишната,утвърдената и в България и в света фирма от ново поколение,фирма на бъдещето. Извинявам се "писачи" ,че разкривам колко сте елементарни,но сами сте си виновни -такива едни изтъкани от прозрачна материя-такива едни незначителни и нисши създания без морал и респект към можещите,еродираните и силните на деня,със своята находчивост и невероятен професионализъм ваши шефове. Искате да бъдете повече,ала не успявате да изплувате и насищате атмосферата с оплаквания и сръдни,по детски-неосъзнати..Е,простено ви е щом сте недорасли.
Призовавам ви,подканям ви чеда на дребните сметки и ниските страсти -прекратете несвойствените обвинения и неподплътените с истинност разкази за престоя ви тук.Това беше престой и вас застой,а не стоически и удовлетворяващ труд-престой безрезултатен,престой ощетил фирмата,ограбил гласуваното доверие и заплати получавани незаслужено.Съгласете се,признайте си и се върнете към правдата,която за жалост не ви е присъща.Момчета и момичета,за да отделяте толкова време да изразявате(тъй просташки)собственото си неудовлетворение от постигнатото в живота си и в перспективите ви с отрицателни показатели означава само едно-отново бездействате! Хей,дорогие ребята Н А Р А Б О Т А -не ви плащат,за да висите в чат пространството-не го ли проумяхте....!Момчета и момичета"писачи" ако се се заели с надомна работа да ви оправдая,ама вашето вече на нищо не прлилича.. На работа,че ще ви трябват парички за биричка,цаца и някой сгоден партньор,защото няма безплатен обяд-така казват хората,поучете се от тях и станете най-сетне човеци. Договорились?! Желая ви успех и попътен вятър-дано да ви отвее към реалността и истинността ,а и по-далеч от този сайт -пощадете сами себе си-спасете се от позора на неудачниците.Хайде със здраве!

Относно фирма Сънлайн Студио и фирма Кей Джей Системс-залагам на тях и вярвам безрезервно в просперитета,репутацията,новаторството и бъдещето развитие и успех-както на фирмите,така и на служителите в тях,което ще изстреля българският производител във графата- МОЖЕЩИ! Уверена съм,че света ще признае,че дори тук,в България може да се произвеждат соларни апарати със същото качество и прецизност,а и категорично дизайнерски изпипани ,както и в Германия-а знаем,че там нещата са уредени и е с пъти по-лесно да се прави и развива бизнес. Ние сме си герои! Твърдо-да!
Прочетох как бившите вече-надявам се-"писачи" злословят по адрес на собственика на фирмата Господин Росен Стефанов,също така обсъждат и търговският представител на фирмата за България и чужбина Госпожа Росица Цанкова..Момчета и момичета -кой ви дава право да коментирате личности,които са класи,повтарям класи над вашата. Вие можете само да свеждате смирено глава и да почитате хора като тях-еродирани,способни,силни! Благодаря,че утвърдително кимнахте и се съгласихте с мен. Изтрелващата към успех мощ на тези достойни за уважение професионалисти се крие в техните всестранни познания,практическото приложение на уменията им и нестихващия хъс за борба с трудностите,съпътстващи всеки почтен бизнес и вярата в успеха им,в успеха на фирмата!Страхотен екип-това е истината!Благодарности и поздрави!

Кей Джей Системс,Сънлайн Трейд и Сънлайн Студио - образец за подражание и символ на успех!

Желая приятен и ползотворен ден! :)

Добър ден на всички!

Желая приятен и ползотворен ден! :)

"ние сме си ок" ???Аз се чудя колко ОК може да бъде един кредитен милионер?Иначе постовете са стари защото хората, които работят в нормални фирми през м.август са отпуска и ходят на море.А явно има някой,които са си изкарали лятото стоейки пред компютъра и чакайки някой да напише нещо та да му отговорят...Ама той Р.откакто яде бой от подчинените си май не е за показване, и по-добре да си стои там в офисчето..Айде поздрави и от мен - Bigi!

мараба мите! абе ники знаеш го го удари сачмата ... и ния и светлето.. ама така да е ! ние сме си ок ! та тъй ...друго здраве не е тука мястото да си пишем ...чао

Здравейте банда как я карате? Ама пишете и по едно име, че да се разпознаем. Много време мина и като гледам постовете, и доста народ се изредил да работи там и май повечето не ги познавам, само старите кучета. С времето лошото се забравя остват само добрите спомени, а в интерес на истината има за какво да си спомняме... Здрасти и на теб Росене. Виждам, че сте на два фронта и е разбираемо, не искам да се намесвам в спора просто да си кажем нещо по ведро. Много приятели ми останаха след KJ SYSTEMS, жалкото е че не можем да се видим за това пиша тук. Весо поздрави и за теб, ще се радвам и с теб да се видя някой ден. Чао на всички.

Ехх, то пък Ти като си преуспял та направо си на върха. Даже и апартаментчето е с парите от банките. Айде успех от "всички останали" и голямо съжаление към работещите в тая фирма, която не се знае на кого е и дали вобще съществува?!

НИКИ ! дай да не си мерим образованието , че нямаш никакъв шанс. ти не си тъп. просто си МНОГО лош . злобен . и доста неуспял. та и другите тук творящи .... и те така. карай живота си тече и без вас ... ама престанете вече . бива ли ,при всичката си простотия ,все за мен да мислите. . . туй то. айде чао

Леле, леле, леле. Какви са тези изрази?!? Какво е това отношение към служителите? В момента всеки, който влезе тук, може да види какво е отношението към работниците в тази \"фирма\". И да си търси друга работа, вместо да си губи времето с тези измамници.

Ех, пак се започна с "терминологичния" речник на село Свиленград". Лошото е че там Р. са го научили само на богата "терминология" но не и на граматика, за него всичко е едно-големи и малки букви, точки, запетай и граници в словореда. Много е интересно как толкова "Образован" човек като Р. успява да си напише документите във фирмата. Ха, ха, сигурно е голям срам да не можеш да си напишеш искането за кредит без грешки. Поне си се научил да се подписваш. Браво! Поздравявам те за компетентността. Ти винаги ще си виден пример за това как човек може да затъне в кал и срам и въпреки това да запази самочувствието си. Гордеем се с теб и твоя стил. Ти за пореден път ни убеди, че този които не може да борави със силата на думите, културата, възпитанието и знанията, трябва да си остане на село. Хайде тръгвай към дома и остави умните, можещите и силните като Миро да правят бизнес в София, защото го могат, а ти просто не се вписваш в градската обстановка, пък и не го разбираш този бизнес, той не е за теб не си за това ниво. Колко още ти трябва да се убедиш че големия град ще те "смачка", както всеки селянин и мижитурка, опитали се да правят пари тук. Да не забравяме че живота е колело и всеки се връща там от където е тръгнал. И пак да не забравя да кажа на всички нека млъкнем и изпълним поговорката "Убии простака с мълчание".

ех мили хора ! КАКВА УЖАСНА ИЗМЕТ СТЕ ! ОСОБЕННО ТИЯ ДЕТО ПИШАТ ТУКА! НИКИ .. И ДРУГИТЕ МУ ДРУГАРЧЕТА. ЩО НЕ ОСЗНАЕТЕ ЧЕ СТЕ ПРОСТО РАБОТНИЦИ... РАБОТНИЦИ ! БЕЗ УМ И КУРАЖ -, ЗАНИЩО! ОСВЕН ДА ПЛЮЕТЕ АНОНИМНО. АМИ НАПИШЕТЕ СИ ИМЕНАТА И АЗ ЩЕ ДОЙДА да ме набиете .. да видим как ще стане ... за другото дето се лигавите тука ... то се вижда ! УФ В СЪЩОНСТ НЯМА значение... както да го въртим няма шанс...ИЗМЕТТА СИ Е ИЗМЕТ...