CSMS Ltd /img/frontend/nomap.png"

Кандидатствам за позиция Help Desk Agent, някой може ли да обясни какво точно се прави на тази позиция??

Изискванията за език не са много високи. "Изпита" се състои от есе на ниво осми клас от типа "Какво правих през лятната ваканция". И разговор на съответния език. Търсенето на хора с английски език е почти нулево. Колкото по-рядък е езика, толкова по-голяма заплата може да се договори. Румънски и скандинавски езици са най-търсени.
Заплатата е висока в сравнение със изискванията за образование. Компютърна грамотност е необходима, но само основни познания. Колектива е предимно от млади хора между 19-29 години. Няма изисквания за възрастта, но темпото и работното време не са за всеки.
Отношението от страна на шефовете е коректно в повечето случаи.

гледам че има място за координатор операции
некой знае ли какво е това и какво е работното време

някой можели да ми каже колко труден е испита за езиците.ще ви бъда благодарен

Мисля да кандидатствам за работа в тази фирма support с френски език.бихте ли ми казали какви са изискванията за владеене на език.учил сьм в френската 3 години и мисля че горе долу се оправям.ще сьм благодарен ако някои ми отговори

Сайта се цензурира и е трудно да дадеш реално мнение. Все пак ще се опитам:
Заплащането го бива но не е кой знае какво. За нощен труд става все пак въпрос.
Уважение не особено, но няма и прекалена преса. Привилегии определено има. Разни там ваучерчета и т.н.. Най зле е от към фирмена сигурност. Бизнеса е неустойчив, законодателството постоянно се променя. Във всеки един момент в някоя страна се забранява онлайн хазарта. Във всеки един момент фирмата може да си вдигне чукалата и да офейкат. Не случайно никой не се задържа за по надълго. Съотношението работа свободно време е нормално. Лошото е, че все си на компютъра. Няма творчески момент да излезеш някъде навънка да отидеш на някоя среща и т.н.
Потенциала за развитие не е много голям. Вече всичко е заето в най добрия случай да станеш тийм лидер. Иначе офиса е готин - в Лозенец. Работната среда е готина, много млади хора и студенти.

Support- ta niama mn rabota, po leko mu e. ima i edin otdel audit tam e po hard no kato cialio rabotata ne e mn trudna stiga da ti se raboti !. firmata e dobra ima uslovia za povishavane kato dlujnost i kato zaplashtane :) Az sum adski dovolen ot usloviata, kato privilegii, vauchari za taksi ili benzin su6to taka okolo 100lv vau4ari za hrana ! 8chasa e ranb vreme i horata se suobraziavat s vashite iziskvaniq za dnite v koito iskate da pochivate-= rabotaat e 24/7 tovae !!!

ami tova ne e otdel, a prosto nqkolko choveka (zasega 2-3) koito se grijat za vsichko svarzano s pctata v ofisa...v smisal che nqmat kontakt s klienti i software-a koito se obslujva, a pomagat na samite slujiteli pri problemi s mashinite ili interneta i t.n.

Изчетох 80% от мненията за CSMS, и имайки предвид хазартния характер на дейност не съм много изненадан :) но по-конкретно ме интересува някаква информация относно IT support team-a и атмосферата на работа в този отдел, тъй като попаднах на оферта за работна позиция като IT Support Assistant.

ofisa e v biznesparka do tokuda i sofialand
parite pochvat ot okolo 800 i rastat s po 10-15% na po nqkolko meseca
usloviata sa poveche ot prilichni spored men