Тип-Топ Куриер АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38&markers=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38

Тип-Топ Куриер АД

За бога братя далеч от тази фирма-голямо текучество на персонала,защото рано или късно разбираш,че не си струва да търпиш унижението на разни наистина бивши изгонени военни,нереализирани подлизурковци и провинциалисти,лоша организация на труда,работа на смени ,за интригите да не говорим.Шефовете вместо по цял ден да заседават и да замислят големи сделки не могат ли да осъзнаят ,че балона ще се пукне.В това съм убеден-ще се случи много скоро.

Не започвайте работа в тази фирма!!!!Изцеждат ви до дупка.Уважението от страна на ръководството е "00"Заплащането е унизително за това което вършиш.Потенциал за развитие-просто забравете ако не си познат на познат.Колегите-какво да ги правиш горките -и те хранят семейства и затова си траят.и да им слугуваш -накрая пак ще те прецакат .Имат изработена система затова.В софия е някакъв ад -не знам как ев провинцията.Трябва наистина да си на дъното за да започнеш работа притях.

Тип-топ Куриер Бургас -щях да започвам работа при тях,но като ми казаха какво ще ми заплащат,се отказах.Видя ми се твърде символично възнаграждението,в сравнение с другите куриерски фирми.
Явно прецакването им е стил на работа.Иначе бяха любезни в общуването.

Работя от 3 години с тази фирма. Искам да искажа признателност към целия екип на Тип Топ Бургас. Перфектно отношение -винаги точни ,внимателни ,,усмихнати. Пратките си получавам в изряден вид .Пожелавам им успех и за напред!!!

КОГАТО НАПУСКАШ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТЕ ПРЕЦАКВАТ С ПАРИТЕ

искат да са съвременни но още са мнооооого назад и така ще е докато имат кадри от бивши (изгонени)военни на ръководни постове за които АМА ВЪОБЩЕ НЕСТАВАТ. Ако си ПОДЛЯР,ПОДМАЗВАЧ,НОСИШ ТОРБИЧКИ,СЪСИПВАШ ТЕХНИКАТА И НЕПОКАЗВАШ НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА НА РЪКОВОДСТВОТО тогава ДА ще си мноооого УВАЖАВАН ТА ДАЖЕ И ЩЕ ТЕ ВОДЯТ НА КАФЕ АКО НЕЩО СИ ПРИТЕСНЕН.ИМА И ПОЛОЖИТЕЛНИ СТРАНИ, ако тепърва се учиш да караш ЗАПОВЯДАЙ е има "ИЗПИТВАЩ" важно той да е по- великия,КОЛЕГИТЕ: 60% от тях са много точни, другите 40% БОКЛУК. ЗАПЛАЩАНЕТО :Колкото си заработиш ама ако остане нещо след привилигированите за тях е каймака,осигуровки и платен годишен отпуск върху минималната.ЗАКЛЮЧЕНИЕ: АКО НЕПОНАСЯШ НЯКОГО ПРЕПОРЪЧАЙ МУ ТИП ТОП КУРИЕР.ЕДВАЛИ ИМА ТАКЪВ БАТАК

Много ограничена фирма от към предложения за нормална среда за работа.Големи претенции на ръководният състав за компетентност без покритие. Тъп и ограничен колектив със тъпа и ограничена ръководителка-ПРЕЗИДЕНТШАаааа-заслужават си я.

Такава некомпетентност,враждебност,неуважение и зачитане на колегата до теб /с редки изключения/,рядко може да се срещне някъде в България!П.С. всеки може сам да се убеди в това за по-малко от седмица там.