Тип-Топ Куриер АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38&markers=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38

Тип-Топ Куриер АД

НЕКОРЕКТНИ.Използват детски труд.Момчета нямащи 18 години работещи като общи работници.Не излащат заплатите на време.Не зачитат надработеното време, нищо, че сме работили и до два през нощта.Неорганизирано извозване на персонала през нощта.Неуважение, грубо отношение (доста често с викове и груби думи).Овъртания около подпиването на трудов договор.Общо взето експлоатация на персонал.Доста задължения извън трудовата характеристика - отново незаплащащи се.Искат от новопостъпилите коректност и лоялност, а отвръщат точно с обратното.

Само името им е "ТИП ТОП" всичко друго е като логото им "ОХЛЮВ" бавно и с мнооооого слуз от подмазвачите

На голяяямата бяла птица "Натали" ще кажа, че при положение, че е имала възможност да пее, но се правеше на няма токачка, сега няма смисъл да сее "птичи грип", като плюе, опитвайки се да го прави някакси интелигентно...Защо ли преди изповядваше други теории, а именно клюкаро-интриганстко шушукане, с цел самооблагодетелстване. Странно, никой не я изгони, а тя сама напусна и после драпаше да се върне и когато колектива каза "не", тя изведнъж се обиди и стана пряма, посочвайки слабостите на другите. Човек /или голяма бяла птица/, които гледат встрани и никога в очите при разговор, не е честен човек и няма право на мнение, т.е. има, но се счита за некомпетентно...

Извинявайте,че се казвам така,все пак сам мишле пред компютъра и силно се надявам да не ме чуе котката,но гледали ли сте филма \"Поверително от L.A.\" ,е скоро може да чуете поверително от ТТК-BG.Пишете междувременно,нека ние легионерите-куриери си изприкажеме болката-Тип Топска,па белким ни олекне санким без чунким

Аз също съм бивш служител на Тип Топ Куриер и мога да кажа ,че много от нещата са пълни глупости, но и много от нещата са истина.
Добрите и лоши страни:
1.Ако си наистина кадърен и напорист може да бъдеш оценен и да растеш във фирмата, но в никакъв случай на заплата.За да вземаш горе-долу добра заплата наистина трябва да си подлизурко некадърен, като тези който работят в отдел "Софийска вода", който никога няма да защитят хората си и няма да се опитат да им подсигурят до колкото могат по-добра заплата и по-добри условия на труд.Зопов цитиран постоянно си има и добрите и лошите страни, но не е най-лошия във фирмата.
2.Можеш да научиш много неща за този бизнес и работиш с много добър софтуер, но това е с цената на страшно много труд и напрежение за малко пари.
3.90 % от колегите бяха много много готини, но повечето или напуснаха или се оттеглиха на по-леки позиций.Интригите идват от 3-4 човека от фирмата, а не от всички.
4.Шефовете са готини и двамата.Аз не съм видяла нищо лошо от тях и напуснах заради принципите си.Мисля, че и повечето колеги не са видели лошо.Кой работодател дава заеми на работниците си, но г-н Капараеш и г-жа Димитрова го правят.Просто обичат хората да са коректни, кадърни и лоялни към фирмата.
5.Имаше страшно много кадърни и хора като например-Невена Сендрева,Селвин Колева,Калин Колев, Стефка Павлова, Катя Бехар, Гергана, Деси, Даниела,Ина, Таня.Но един съвет към шефовете, моля Ви опитайте се да запазите хора като тях и се освободете освободете от хора, като Велина, Диана Симова,Силвио/въпреки че той има и своите добри качества/и други такива, който Вие си ги знаете.
Сега работя в друга фирма и мога да Ви кажа, че там служителите могат само да мечтаят за повечето неща, който имате, като служители на Тип Топ Куриер само дано шефовете осъзнаят с какви хора работят и да подобрят заплатите и соц.придобивки, за да не загубят тези който са останали при тях, защото разбирам че нещата се влошават.
Г-жо Димитрова и г-н Капарашев,
разберете създали сте фирмата от нищо и тя е по-добра от повечето на пазара благодарение на Вас и на кадърните хора, който работят и са работили в нея.Грижете се добре за тях, разберете тяхните нужди и повярвайте ми те ще Ви се отплатят стократно.Доброто състояние на персонала Ви ще се орази и на качеството и на количеството на работа.Спрете да вземате некадърници за ниски заплати, защото по този начин нищо не пестите.

С уважение Ваш бивш служител.
Ващата фирма и колегите, с който работих ще останат завинаги в сърцето ми!!!

"Ей изядохте го тоя Зопов. А пък той мога да ви кажа е един от най-големите пичове в тая фирма. Вярно военен е ама той не е виновен ( шегувам се Зопов да не се сърди). И пак ви казвам никой не ви е виновен, че не сте имали нужните умения да оцелеете във фирмата или поне да извлечете ценният опит от там" Изглежда малко си работил та неси схванал нещата,в тази фирма можеш да оцелееш само ако си мазник,подляр и т.н. Шефовете като навсякъде както им изнася така те третират абе Българско управление "работа чок пара йок"

Към служителите.
1. Бившите- Хора не забравяйте, че сте яли хляб от тези хора. Две трохи да са хляб са били. Освен това не е имало случай някой да не си получи парите макар и мизерни. Но никой от ръководството не е виновен толкова предлагат на вас ако ви изнася. Явно ви е изнасяло щом сте работили там макар и за кратко. Аз работих доста за фирата видял съм и добро и лошо и не мога да кажа, че не е било полезно за мен, а това, че някои от вас не са успели да извлекат положителното от времето прекарано във фирмата е единствено ваш проблем не месете ръководството. Те за себе си са прави.
2. Настоящите- Вие най-добре си мълчете. Щото сте много серт скрити зад мониторите пишешти анонимно. Ами като сте толкова недоволни напуснете работа има. Ето аз бях не достатъчно удовлетворен и напуснах сега ми е чудесно. Ама на вас проблема ви е, че сте едни мънички мишленца, които ги е страх да изпълят от дупчиците си и да рискуват. Така че шшшт дума не обелвайте, че туко виж ви чула котката.

Ей изядохте го тоя Зопов. А пък той мога да ви кажа е един от най-големите пичове в тая фирма. Вярно военен е ама той не е виновен ( шегувам се Зопов да не се сърди). И пак ви казвам никой не ви е виновен, че не сте имали нужните умения да оцелеете във фирмата или поне да извлечете ценният опит от там.

И за финал на пук на всички искам да изкажа огромните си благодарности на г-жа Димитрова и г-н Капарашев за всичко, което те направиха за мен и доброто и не чак толкова. Научихте ме на много полезни неща, които сега ми помагат да успея в кариерата си. Още веднъж благодаря. Желая ви успех в начинанията.

Цвети или както се казваш в действителност,НАПЪЛНО СИ ПРАВА,убеден сам,че си жена,прощавай,обаче за нас останалите и временно оставащите, остава удовлетворението,че хора,като тях успяли в изключителния хаос да оцелеят и да вървят даже и с това темпо напред,което вероятно по-скоро е назад,все пак са стигнали дотук-the question is why ,damn it?,отговора е че,това става защото реалността-е, тяхната де е ТУК И ЕДИНСТВЕНО В БългоарияТА,ТАКИВА КАТО ТЯХ НЕ ОЦЕЛЯВАТ В НОРМАЛНИЯ КАПИТАЛИСТИЧЕСКИ СВЯТ!!!!!,АМИ ДА ПРОСТО ГИ ГЛЪТВАТ ДОСТА ПО-УМНИТЕ ОТ ТЯХ,ПРЕТОПЯВАТ ГИ ИЛИ ПРОСТО ИЗЧЕЗВАТ,КАТО СНОП ОТ КОСМИ В КАНАЛИЗАЦИЯТА-ПРОСТО МИГ НЕПРИЯТНО УСЕЩАНЕ!!!!!!................

Тип топ куриер е фирма,която предлага работа за хора без алтернатива. Затова бих казал, че ниското заплащане във фирмата отговаря на възможностите на служителите й. Освен това те нямат никаква възможност за развитие. С тях ръководните кадри не разговарят. Гнусят се. Работещите нямат никаква подкрепа от фирмата в случай на злополука (нападение от човек или куче или пък контузия), нещо повече, хората задължително са декларирали предварително, че каквото и да им се случи, сами са си виновни. Помежду си служителите обсъждат само фирмените клюки, нямат съзнанието че от тях зависи каквото и да било и солидарността им се изразява главно в подливането на вода на някой от останалите нещастниците във фирмата, като това поведение е адмирарано от ръководството на фирмата, което всъщност е на интелектуалото ниво на служителите си и да се чуди човек, че след като във фирмата атестирането е не според отношение към работата, а за кой донасяш и какво ще дадеш от мизерната си заплата на прекия си ръководител, как все още не е станал скандал с който би се прочула тази фирма!

заплатата е под всякаква критика преди 3 месеца взимах 600 лева сега имаме нова шефка и взимам 320 явно има нешто.