Тип-Топ Куриер АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38&markers=София,ул. М.Димитър Думбалаков 38

Тип-Топ Куриер АД

Бившия,струва ми се,че тези определения-подлизурковщина и лицемерие важат по-скоро зо теб,май не си прочел,какво ти е писал колегата преди теб,ТОЙ ТИ КАЗВА,,КАКВО ВЪРШИ И КАКВО ПОЛУЧАВА,ВМЕСТО ТОВА ТИ ПРАВИШ ГЕНЕРАЛНО ОБОБЩЕНИЕ-СЪВЕТ ОТ МЕН:НЕ БЛИЖИ ТАМ ОТЗАД,МЕСТАТА ЗА БЛИЗАЧИ В НАШАТА РОДИНА-ЛЮБИМА СА ОТДАВНА ЗАЕТИ и ти като този-"Клиента"чиито тъпотии токущо прочетох,какви ги е надрънкал, сте си плюли в устата,съжалявам,че той специално не дойде да ми го каже в очите ,онова за "ушите и вън",та като ме види колко съм големичък,да му се види трудна сружбата,аз работя в тази фирма от почти самото начало и ми е писнало да си крия чувствата и да слушам глупости от такива ,като теб и него

Всички сте такива лицемери и подлизурковци. Някой да ви е вързал и да ви държи на сила във фирмата? Сами решавате да останете, така че не търсете вината в другите. От скоро не съм служите на фирмата, но мога да кажа, че всики бяха доста коректни и си получих и последната заплата. Мога да кажа, че тези, които се стараят успяват, както на всякъде другаде. Истината е, че всики ги мързи да работят. Ами как очаквате да получавате добро заплащане? Гледате как да свършите възможно най-бързо и като стане 4:30 и търчите към вкъщи. Куриерите, които се оплакват, съм ги виждал да си тръгват и в 1:30, така че нямат реално мение по темата. Сигурно пишете същите неща за всичките си бивши работодатели. Дали пък не е във вас проблемът? Плебс!

За длъжността куриер условията са доста мизерни. Раздаваш общо 30 хил брошури на месец по пощенските кутии и ти дават 178лв... Трябва ти автообил който да поддържаш както и подходяща количка за разнос. Натоварването е сериозно за сам човек, но с тези пари работата не е за двама човека защото идва пълна мизерия. Чиста загуба на време и ресурси, в нормална държава за тази работа се плаща поне 5 пъти повече.

Прочетох предното мнение, което ме провокира и аз да напиша нещо. Клиент съм на фирмата и като цяло нямам сериозни забележки към работата и. Учудващо е обаче как може подобни индивиди като предния да работят някъде с идеята да правят мръсно. Човече, като не ти харесва - напусни и сси търси друга работа. Но да работиш някъде и да се хвалиш как изхвърляш писма, т.е. сереш където ядеш - е това ако не е свинщина! Заради теб и други подобни се получава това, от което се оплаквате - какво уважение и отношение от собственици и мениджъри очаквате, след като явно демонстрирате че работите против интересите на фирмата, т.е. и срещу себе си? Проблемът е в мениджмънта - явно контролът е слаб, защото такива саботьори трябва да се хващат за ушите и се измитат на секундата.

Ами след,като се поставяш в ролята на прецаканите,ще бъде така,аз минимум половината ,което върша,го имитирам и пак  съм добре,една част в боклука,друга имитирам,че правя нещо и пак взимам парите,възможности,колкото щеш,ако очакваш да те повишат и направят пръв подлизурко,сори,но местата са заети,главните експерти бдят!,просто мисли,как да работиш по-малко и да взимаш повече,ако човек си размърда мозъка,може да измисли множко неща,те те прецакват,прави го и ти,толкова ли е трудно да достигнеш до този извод,просто имитираш,че работиш нещо и никак не си давай зор,пак ще вземеш трохите,които ти подхвърлят,ама поне няма да си от прецаканите,например взимаш някакави писма,ослушваш се дали има някакъв начин за контрол,ако няма една част в контейнера,друга на две на три хвърли тук  и там и въобще не се занимавай с глупостите им!

Не започвайте работа в тази фирма!!!!Изцеждат ви до дупка.Уважението от страна на ръководството е "00"Заплащането е унизително за това което вършиш.Потенциал за развитие-просто забравете ако не си познат на познат.Колегите-какво да ги правиш горките -и те хранят семейства и затова си траят.и да им слугуваш -накрая пак ще те прецакат .

Здравей те,
Искам да сключа договор за франчайзиг с Тип-Топ куриер,за това искам мнения, благодаря ви предварително.

Разбира се,че така ще е ,хубавото е,че след "напускането " на старите служители,които ги направиха милионери,нещата взеха този обрат,но дали все пак българската прокуратура ще се разрови за техните нещица свързани с Български пощи,ДААА,ДАЛАВЕРАТА ТАМ Е ГОЛЯМА!!!,ДАЛИ ЩЕ СЕ РАЗРОВЯТ И В ДАЛАВЕРАТА С ОТКРАДВАНЕТО НА СРЕДСТВАТА ОТ ОТПУСКИТЕ НА ОСВОБОЖДАВАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ,ПОЖИВЬОМ УВИДЕМ!!!

Безотговорни и некоректни

Куриер пеша съм аз във Варна, и ето какво мисля:
-мотаха ме 1 месец и половина преди да подпиша трудов договор и дефакто 1,5 месеца работех без договор
-в офиса са неорганизирани
-заплащането е унизително, смешно, подигравателно: писмо на Глобул-5ст. ,всички други писма са на 3ст., рекламни материали-4лв. /1000бр.
-бавят заплащането с половин месец
-не знам колко взимат служителите в офиса и тези, които доставят пратки с коли, но за 1 месец съм изкарвал най-много 144лв - около 800 писма и 20 000 рекламни материали, просто без коментар
Изобщо не се занимавайте да работите в тази фирма!