Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Здравейте!
Искам да попитам за хората работещи в офис като Офис служител - консултант на щори, какво е работното време, колко часа на ден и с колко почивни дни седмично?
Благподаря ви предварително!!!

До Иванка Йорданова и до всички колежки,написали колко много им харесва и обичат работата си в „СОЛИС „ .

Йорданова , аз ще си остана анонимен ,но не защото ме е срам от името си,а за да спестя неудобството на доволните колеги/колежки / писали тук ,които ме познават и знаят,че аз знам истината .

А тя е – Солис беше прекрасно място за работа и развитие , казвам БЕШЕ .
Имаше много динамика и предизвикателства , възможност да натрупаш много опит и знания , имаше и колегиалност , и екипност ;имаше добре обучен персонал .Имаше желание за работа и развитие .
И резултатът на всичко това – най – голямата мрежа от фирмени магазини в цялата страна в бранша.
А това не става с магическа пръчка .

Имаше и проблеми , но и желание да се справят с тях.
ИМАШЕ !

Христо Петров и тогава знаеше имената на всички работещи в Солис . Паметлив е .

Но всичко това е миналото . В последните 3 -4 години всичко описано е мираж.

Да, сега пак има много динамика , която накрая разбираш , че е просто хаос .
Има отчаяни опити да се възстанови предишният начин на работа , но всъщност от кой .

Основният проблем е , че вече липсва онази приемственост на работа, опит и отговорност към задълженията ; липсва способността да накараш хората да работят с желание ; липсва уважението ; липсва екипната работа .

Живка Иванова ,за съжаление няма е колегиалността .А Гергана Петрова знае какво е добре обучен персонал, който сега липсва.

Има лицемерие , крясъци и несвързани заповеди ; тотален хаос кой, кой е и за какво отговаря ,или в повечето случаи , за какво не отговаря. Пази боже сляпо / и некадърно /да прогледа е казал народът .

Да , Христо Петров знае имената на хората , които работят за него – да , ама какво от това ./ А и една птичка пролет на прави .А и когато птичката е присмехулник ……. /

Йорданова, явно ви е трудно в намирането на нови хора , и че такива форуми , където може да прочетеш много негативни неща за фирмата , не ви помагат .
Но форумът не е виновен , но даже и така e, ако всичко негативно написано се окаже неистина , няма проблем да задържите кадърни хора .

Колеги , които сте написали колко добре се чувствате в „ СОЛИС „ другият път го направете , когато наистина го мислите и искате да го споделите , а не срещу подаден бял лист и „ леко „ побутване . Никой няма да ви накаже , ако кажете НЕ , а и без това при тази липса на кадри сте ценни и необходими за фирмата .
А когато наистина го напишете сами ще се радвам .

Йорданова , при този мащаб и обем на работа на фирмата , недоволни клиенти ще има , даже и някои неоснователни .От 1000 клиента , 1001 – я да е недоволен , той ще пише и така се пълнят форумите.
Проблемът е друг – че когато се появи такъв клиент отсреща с него няма разумна комуникация .И тук стигаме до „доволните „ колежки – доволни , колко да сте доволни щом клиента е недоволен.
Или както си е масовото мнение – едното няма нищо общо в с другото .
Виж за Тони Кесова от Панагюрище не мога да кажа това .

Или изводът е – сами сме си виновни .
И все пак всичко е поправимо.
Честита Нова Година. Бъдете здрави и по - щастливи .

Честита Коледа и Весела Нова година на всички колеги (работници), бъдете живи и здрави, но недейте така да слугувате на някои хора! Съжалявам за вас, че са Ви ЗАПОВЯДАЛИ да изкажете такива чувствени коментари за тази фирма. Прогрес през 2016 година бъдете сигурни, че няма да има.
Г-н Петров, към Вас специално...Докато всички служители за Вас са равни и не стимулирате можещите Ви пожелавам през новата година да приключите курса!
Към Вас колежки писали през месец Декември ! - Бъдете живи и здрави и мислете за себе си ! Г-н Петров и РОДНИНИ (които управляват тази фирма} не мислят така за Вас !!!
На тях им е прекрасно, а на Вас ???
Бъдете живи и здрави и Ви моля, недейте да пишете ГОЛЕМИ НЕИСТИНИ ! МОЛЯ ВИ !
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ПОМАГАТЕ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ЩЕ ВИ МАЧКАТ И ГЛОБЯВАТ - БЪДЕТЕ СИГУРНИ !!!!!!!

Здравейте, Анонимни,
Направи ни впечатление, че пишете разни интересни неща без дори да сте работили в Солис, изказвате мнения за неща, които сте чули от някой или пък сте недоволни клиенти, а въпреки това сте анонимни. Аз не мога да си представя как ще бъда недоволна и ще остана анонимна, но какво ли разбирам аз.
Има много начини да разберете каква е атмосферата в Солис, хубаво ли е да се работи тук, плащат ли се заплати, как се отнася управителят към подчинените си и т.н.
Ние се сетихме за два лесни варианта.
Единият е да вземете наша брошура /или да посетите меню фирмени магазини в сайта ни / да си изберете град и на посочения телефон да попитате някой работещ в Солис как е при нас.
Другият е ние да попитаме хората какво мислят за Солис и да ги помолим, ако имат време и желание, да го споделят с вас тук.
Избрахме вариант 2, а вариант 1 го оставяме на вас.
Хората, чиито мнения ще прочетете, са живи,здрави и щастливи, и не са анонимни. Истински са!
Ако искате да знаете какво е да работиш в Солис, попитайте Солис!
Солис е най-голямата бългрска фирма за производство на щори, с най-голяма мрежа от собствени магазини – 35 в цялата страна, с голяма мрежа от дистрибутори и франчайз партньори. Една от първите български търговски марки. Качеството, разнообразиетo и цените на продуктите са без аналог.
А за анонимните клиенти с проблеми - 0895462006.Това е моят телефон.Кой знае, може да се окаже, че всъщност нямате проблем.

От 11 месеца съм в Солис. Харесва ми, че има динамика в работата, никога не е скучно, научаваш различни неща, трупаш опит в голяма фирма, което със сигурност е полезно.

Работя в шоурума на Солис от 18 месеца, харесва ми, че има колегиалност и разбирателство между различните отдели на фирмата.Има база за развитие и се дава възможност на кадри, които нямат опит.

В Солис съм от 10 години, получавам си парите навреме, работното време ме устройва, почиваме по празниците,когато сме в сезон има много работа, какво му трябва повече на човек.

В производството съм от 12 години, отношението на Христо към работниците е готино, държи се приятелски и плаща заплатите навреме.

В Солис съм от 4 години.Харесва ми колектива.Шефката ми е готина.

Работя в производството на Солис от 10 години.На мен ми харесва, че за всеки мой личен проблем, ми се обръща персонално внимание.Ако нещо се случи и не мога да отида на работа не ме питат "имам ли бележка за въшки". Заплатите се получават навреме, има колектив и за разлика от повечето големи фирми Христо знае имената на всички служители, дори и на новопостъпилите и то във всички градове.