Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Здрасти, Кико,
малко си се залял - малко повече от обикновено имам предвид!

Беше освободен, защото постъпиха не едно, а няколко оплаквания от теб - за просташко поведение.
Последното е точен цитат на думите на последния оплакал се от теб клиент.

Високите скорости - УБИВАТ!

Закон за движението по пътищата

Чл. 182. (Изм. и доп. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., бр. 85 от 2004 г., бр. 51 от 2007 г.; изм. и доп., бр. 10 от 2011 г.) (1) Водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, се наказва, както следва:
1. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване с 10 km/h-с глоба 20 лв.;
2. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 11 до 20 km/h -с глоба 50 лв.;
3. за превишаване от 21 до 30 km/h-с глоба 100 лв.;
4. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 31 до 40 km/h-с глоба 200 лв.;
5. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване над 40 km/h-с глоба 300 лв.;
6. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване над 50 km/h-с глоба 350 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство, като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.
(2) Водач, който превиши разрешената скорост извън населено място, се наказва, както следва:
1. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване с 10 km/h-с глоба 20 лв.;
2. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 11 до 20 km/h-с глоба 50 лв.;
3. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 21 до 30 km/h-с глоба 100 лв.;
4. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 31 до 40 km/h-с глоба 150 лв.;
5. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване от 41 до 50 km/h-с глоба 200 лв.;
6. (изм. - ДВ, бр. 10 от 2011 г.) за превишаване над 50 km/h-с глоба 300 лв. като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.

За командировките - доколкото може да се говори в твоя случай за такива - нещата стоят така:

Чл. 15. На командированите не се заплащат пътни пари:
1. (изм. - ДВ, бр. 2 от 1994 г.) когато ползват безплатен превоз;

Чл. 19. (Изм. - ДВ, бр. 21 от 1991 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 2 от 1994 г., изм. - ДВ, бр. 62 от 1995 г.,
в сила от 01.07.1995 г., изм. - ДВ, бр. 34 от 1997 г., изм. - ДВ, бр. 40 от 1999 г., изм. - ДВ, бр. 2 от 2008 г.,
в сила от 01.01.2008 г.) На командирования, когато остава да нощува в мястото на командировката, се заплащат
дневни пари в размер 20 лв. за всеки ден от командировката.
(2) На командирования, който изпълнява служебните си задължения през по-голямата част от работното време в друго
населено място без нощуване, се изплащат дневни пари в размер 50 на сто от размера по ал. 1.

т.е. 10лв - Кирилчо - точно колкото си получавал и ти!

Служебно никъде не си нощувал.

МОЖЕ ДА СИ СЕ ПРЕБИРАЛ В 12.00 ЧАСА, НО НЕ И ОТ РАБОТА! НЕЗАБРАВЯЙ, ЧЕ ВСИЧКИ КОЛИ НА СОЛИС ИМАТ СИСТЕМИ ЗА ПРОСЛЕДЯВАНЕ!
НЕЩО, ЗА КОЕТО ТИ СИ ПРЕДУПРЕЖДАВАН 4 ПЪТИ!
А КАКЪВ БЕШЕ РЕЗУЛТАТА - НАКАРА МАЙКА ТИ ДА ИЗЛЪЖЕ ВМЕСТО ТЕБ - И ТИ МАЙ ГОВОРИШ ЗА МОРАЛ?!

ГОВОРИ СИ, КИКО, ГОВОРИ СИ - АМА ПРЕКАЛИХТЕ С МАЙКА ТИ С БЕЗПЛАТНИЯ ТРАНСПОРТ / ЗА СМЕТКА НА СОЛИС РАЗБИРА СЕ /

Хайде да си жив и здрав!

Така скъпи колеги и колежки! Сега ще ви споделя моето искрено мнение относно тази фирма ! Така ще започна с това че преди около 3 години някъде пак работих в фирма Солис но ме съкратиха по незнайна си каква причина.... След 2 3 години започнах пак работа там с интервю.Започнах на 11 август 2015 до 9ти февруари 2016 това са около 6 7 месеца.Така ще продължа с това че 1во парите не са това което ти казват 2ро ремонтите които имаш са ужасно скъпи! 3то някакви малоумни глоби дори да си превишил скоростта за движение от 110 позволено до 130 140 примерно и глоби по 50 лв и нагоре което е ненормално ! Така колите са в отвратително състояние !!!!!!!!!! Не знам как изобщо са в движение коя чука коя трака коя не знам си какво е счупено и вместо да се направи като хората с хубави части Христо търси най евтиния вариант все едно няма пари или нещо такова което е тъпо .... Ние носим стока с тези коли за хиляди левове и работим с тези коли и му изкарваме парите а караме кочини !!!!!! Така само да кажа към милите колежки не пишете положителни коментари за фирмата само и само защото работите още там и защото съм убеден че милия ви шеф ви е казал ;) но и вас ви разбирам не ви е лесно :) Другото което е монтажниците работят по много повече от 8 часа !!!!! лично аз съм работил по 13 14 15 16 часа прибирал съм се в 12 вечерта и най хубавото е че това никога няма да ти се заплати ! Работил съм с толкова готини колеги млади момчета точни пичове но за съжаление те си заминаха дори мой колеги и колежки са ми казвали че даже много съм се задържал в тази фирма и аз самия дори се учудвам... Другото което е абсолютно никакви командировачни не се заплащат ! А по закон това го има! Обучението което трае около 5 6 дни в Пловдив е просто ... никакво лично на мен ми обясниха как се настройва външна щора с двигател и това е през другото време съм ходил с колеги по адреси и т.н... НИКАКВО ОБУЧЕНИЕ ! Няма абсолютно никакъв морал в тази фирма няма никакво уважение поръчките се бавят наистина ужасно много дори и зимно време когато няма толкова много работа има ужасно много недоволни клиенти и просто съвета ми е дори човек да не си прави труда да започва работа там ! След като започнах работа разбрах преди 2 3 години защо са ме съкратили!? И от Пловдив са казали уж де че съм бил напсувал клиент!!! Което е просто ненормално това... че всеки човек си е луд по свой си начин така както и аз това не ме прави тъп че да го направя но както и да е. За времето което работя заработката не ми е била никога над 600 и нещо лева а от тези пари най много съм взимал с аванс към 400 лв има няма толкова а си скъсвах гъза от бачкане и шофиране! Но на никой не му пука за това монтажниците през какво преминават какво им е на тях и т.н същота така и на някой от колежките ми бивши де. Та извода от всичко това е просто да не си правите труда да започвате работа в тази Фирма ! Имах мотивация исках да работя харесвах си работата и почти всички колеги и колежки с които съм работил! Намерих нови приятели което е хубаво но просто съветвам никой да не си прави труда! Това е моята гледка точка от личен опит ! Може и да съм изпуснал или забравил нещо важно или маловажно но все пак това са главните неща в тази фирма ! Ако нямаше толкова алчнотия и ако условията бяха хубави и парите бяха наистина задоволителните че и повече за работата която вършим аз лично никога не бих напуснал тази работа ! Това е от мен и си правете изводите и заключенията :)

Тримата глупаци искали да намерят най-високата сграда в света. Качват се в една 11 етажна сграда. Стигат до 8 етаж. Виждат една бременна жена. Питат я:
- Колко остава?
- 4 месеца!

Кое е най-лошото, което можеш да пожелаеш на микроб?
- Много здраве!

Колкото и да нямаш време за идиоти… те винаги намират време за теб!

Господин Петров,когато колата се обърне,пътища много!
Замислили ли сте се къде бъркате?Защо толкова ценни кадри Ви напуснаха и продължават да напускат?Липсата на кадърни управленски кадри Ви доведоха до тук!Краят е близо!Докато не се освободите от паразитите около Вас няма да се оправят нещата!Некадърните роднини Ви прецакаха за съжаление!Само голо самочувствие без покритие не става!

Глупак, браво, че някой се осмели да назове нещата с истинските им " имена". Аз за разлика от други пишещи тук не виждам злоба в теб,и смея да твърдя,че написаното е самата истина!

Госпожо Йоанна,
По курортите заплатите са да,високи,но за 5 месеца във вашата фирма ще работят 12!
Какво преценка може да има интервюиращия,като през ден има обяви? Ха-ха преценка - 0 , сметки - 0 !!! Закакво говорим ?
Успех на всички !

Госпожице Анонимна,
При всяко интервю въпросите са различни по преценка на интервюиращия.По въпросите,които предлагаш ти,те най-вероятно вече са знаели отговорите.
Заплатите по курортите са-да,високи,но само за 5 месеца.
В останалите 7 нямаш приходи.
Я сега тегли чертата на годишна база...
Големи станахте, още не може да смятате.
На какво ви учат в училище изобщо?

Да се изкажа и аз. Поканиха ме на итнервю във Варна. Както всички са писали доста от нещата се оказаха верни- на един час поне 10 бяхме записани. Изчаках си своят ред и влязох. Интервюто продължи към 2-3 мин. Зададоха ми се въпросите- Учиш ли, семейно положение и кога си готова да започнеш работа. Казаха се условията 450лв работа на 8ч + събота. Залатата можела да стигне до към 600лв... Но аз тази дума "може" съм я чувала на много места. Първо изкарват теб виновен, че няма оборот, после ти режат от заплатата и накрая те изкарват най-некадърният. Аз в тази фирма няма да започна. Не знам кога ще се научат как да си водят интервютата. Първо можеше да попитат имам ли опит в търговията, второ да ме попитат, защо смятам, че съм подходяща за тяхната длъжност и трето какви качества бих изтъкнала за себе си, които биха ми били полезни за изпълнението на поставените от тях задачи. Вместо това ме попитаха имам ли въпроси. Да имам един- вие луди ли сте да предлагате за гр. Варна такава смешна заплата със 6 дневна работна седмица. Та то по курортите заплатите са по-добри! Дерзайте! Явно щом пускате из всички градове обяви и то редовно толкова ви е и лоялността и оборота на фирмата. Някога може да сте били най-добри, но сякаш сте история.