Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Към повечето коментирали (бивши служители),
как може да сте толкова нагли?
Като нещо не ви изнася,ставате и си тръгвате.
На какво отгоре плюете и говорите такива глупости?
После искате уважение,ами няма как да стане.

Аз бях клиент на фирма Солис, твърдя най-отговорно бях не съм предполагал, че качеството на продуктите е толкова ниско. Няма продукт, които са ми монтирали и да не съм ги викал по 4-5 пъти за ремонт.
Господа собственици на компанията, аз също съм собственик на бизнес и ако наш клиент докладва 4-5 пъти за некачествени продукти бих се замислил. Това е моя мобилен телефон 0876787803 ако някой от вас чете този коментар ,проверете си в системата колко пъти ваши екипи идваха на моя адрес. Доверих Ви се и поръчах от вашата фирма електрически щори, комарници тип ролка, за моя дом е нема такива боклуци.

Г-н/г-жо Управител надявам се да се интересувате от мнението на Вашите клиенти и заповядайте на моя адрес да съберете малко срам и неудобство. Очаквам вашата съдействие за подмяната на продуктите, които сте монтирали. С писането на това писмо се напрегнах отново и решавам всяка седмица да посещавам вашия офис със шоколадови бонбони докато не си корегирате, нещата.

Много некоректни хора. Напуснах ги защото не държат на думата си. Става въпрос за собственика. За него си е много добре, но начина по който се държи с хората .... много трудно ще задържи кадърни хора във фирмата си.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Ти май не можеш да четеш. При условие, че 40-те часа се правят през седмицата, защо трябва да се работи и в събота?
Когато те цакат на работа, си тъпак, а когато си държиш на правата, те мързи. Нямате угодия.

Какво незаконно има в работното време? Има си и 1 час почивки, така че си е 8 часа.
Навсякъде е така.
Ако търсиш работа, където да си чатиш по цял ден, направи си собствен бизнес, хем сам ще си печелиш пари.
Иначе може да пробваш за военен, ама и там едва ли ще търпят хора, които си чоплят носа :)))

Току-що бях на интервю за работа при тях. Започнаха с условията и по-добре, за да не ми губят времето. През седмицата се работи от 8:15 до 17:15 + съботни дежурства. На това изречение им заявих, че интервюто приключва и че търся фирма, която уважава свободното време на служителите си. “Това са условията.” Ами условията ви са в разрез със закона. За осигуровките нямаше смисъл и да питам, щом не спазват елементарни изисквания за работното време.

Пълна подигравка с хората. За служител в отдел реклама ти предлагат 650 лв. първите два месеца и след това ти се вдигала на 800 лв. Вие в кой век живеете? Как не ви е срам да предлагате такова мижаво заплащане и то в частния сектор?

Кандидатствах за работа в тази фирма в производството моля за информация, някой ако има актуална
ще ми бъде от полза благодаря

Пълни боклуци им са щорите а служителите лъжат повече Солис никога