Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Ти май не можеш да четеш. При условие, че 40-те часа се правят през седмицата, защо трябва да се работи и в събота?
Когато те цакат на работа, си тъпак, а когато си държиш на правата, те мързи. Нямате угодия.

Какво незаконно има в работното време? Има си и 1 час почивки, така че си е 8 часа.
Навсякъде е така.
Ако търсиш работа, където да си чатиш по цял ден, направи си собствен бизнес, хем сам ще си печелиш пари.
Иначе може да пробваш за военен, ама и там едва ли ще търпят хора, които си чоплят носа :)))

Току-що бях на интервю за работа при тях. Започнаха с условията и по-добре, за да не ми губят времето. През седмицата се работи от 8:15 до 17:15 + съботни дежурства. На това изречение им заявих, че интервюто приключва и че търся фирма, която уважава свободното време на служителите си. “Това са условията.” Ами условията ви са в разрез със закона. За осигуровките нямаше смисъл и да питам, щом не спазват елементарни изисквания за работното време.

Пълна подигравка с хората. За служител в отдел реклама ти предлагат 650 лв. първите два месеца и след това ти се вдигала на 800 лв. Вие в кой век живеете? Как не ви е срам да предлагате такова мижаво заплащане и то в частния сектор?

Кандидатствах за работа в тази фирма в производството моля за информация, някой ако има актуална
ще ми бъде от полза благодаря

Пълни боклуци им са щорите а служителите лъжат повече Солис никога

С две думи - робовладелска фирма.
Подписвате трудов договор на 8-часов работен ден, но сте длъжни да работите по 10-11 часа на ден. Ако започнете да недоволствате ви изритват. Последната заплата естествено е минимална т.е. цял месец работите за 400-500лв.
Командировъчни не се изплащат, извънреден труд не се заплаща, съботите се работи - и естествено не се и заплащат. Според кодекса на труда извънредния труд е забранен, но в тази фирма никой не се интересува от това. Работно време от 8.00ч., но във всички графици има часове за монтаж и след 17.00ч. – т.е. работният ден продължава много над регламентираните 8 часа.
Графиците са направени по такъв начин, че обяда в повечето случаи е на крак - ако има време за обяд.
Съвет от мен към монтажниците - пазете си графиците и копие от пътните листи, така ако се наложи винаги може да докажете горепосоченото от мен – 10-12 часов работен ден, работа в събота, командировки в други населени места. Клиентите могат да ви се разписват на графиците в колко часа сте приключили монтажа при тях. Има доста инстанции, към които може да се обърнете и които ще се заинтересуват от нередностите във фирмата, включително и съда.
Aко инспекцията по труда се порови в документацията на фирмата, ще стане интересно.

Мили бивши, сегашни и бъдещи служители на фирмата.
Моите уважения, но с тази ваша неграмотност няма как да ви се даде добро отношение. Да не говорим за високи заплати.
Толкова неграмотен народ се навъди в тази наша Родина, че само претенцийте ви са правопропорционални на неграмотноста ви.
Моля, образовайте се първо и тогава имайте претенций.

Такова селско интервю за работа не съм имал в живота си,кандидатсвах и ми се обадиха по телевона за среща в офиса им в 10 часа.
Отивам там и звънна на момичето ,което води интервютата и тя вежливо ме помоли да попитам охраната да ме опъти как да стигна до офиса и .До тук добре,докато не отидох до охраната и там при него имаше един гологлав господин,който ми каза дай си СВ-то аз ще те интервюирам.Това се случва пред кабинката на СОТА пред главният офис ,интервюто беше около 1 минута ,по което си пролича ,че няма да бъда наем.