Варчев Финанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Варчев Финанс ЕООД

на мен ми харесва Варчев!Джентълмен,добър бизнесмен.Умее да прави пари особено в тази измислена финансова криза... какво лошо може да се каже за този човек?И питам се,ако наистина е толкова корумпиран както изтъквате всеки път,защо никой до сега не е подал жалба в прокуратурата и да го осъдят?Да ви кажа ли защо...защото вие многобройните служители ще останете без опеката на своя шеф....а той може да постигне много неща...както за себе си така и за вас служителите.Има добро семейство и да се спекулира с това че имал извън брачно дете не го ли намирате за смешно...а пък за интимничене с дамите във фирмата не го вярвам понеже не е истина...Аз искам да кандидатствам в тази компания...и ще отида с удоволствие да го направя!Там е като казарма,поне това съм чувала,но поне ще се науча да работя!!!Варчев несъмнено е най-добрият финансист...

как може!изумена съм!!!Този варненски бизнесмен както го наричате е преуспял.Кое не ви харесва,била съм във тази фирма-там уважаеми дами и господа се работи,на пълни обороти,служителите са натоварени с много задължения обаче не мислите ли,че с коментарите си се стига до крайност....ами аз да ви кажа нищо добро не прочетох за този италянец,недопустимо е поне според мен да се изказват мнения от некомпетентни хора,ама разбира ли той от финанси не разбира ли...няма значение!и още нещо ме изненада,тук в този форум се отбелязват неща,които общо взето са недопустими,говори се лошо за семейството му- а повярвайте той има прекрасно семейство,фирмата се намира на много подходящо място за паркиране,просто условията на работа са на европейско ниво!!!Уважавайте този човек той го заслужава...ако е наистина такъв за какъвто го представяте мислите ли,че би постигнал всичко това с лека ръка!Той има ум и потенцял за развите,естет е и умее да дава максимума от себе си,влага страст и много труд в това което прави.Аз му пожелавам много здраве и просперитет,за да върви все напред и нагоре към върха на успеха,да вярва в мечтите си и да отстоява позициите си на истински преуспял човек!!!Успех на г-н Варчев!!!!!

Здравейте!Прочетох много мнения тук във форума.Да си призная меко казано съм изненадана,имам чувството,че повечето участници в този форум са изказали гледната си точка относно тази компания доста неадекватно,тъй като г-н Варчев не е толкова лош работодател,не зная как може един интелигентен човек да говори по този начин за своя работодател?Питам се дали някой си е задал един елементарен на пръв поглед въпрос:Колко усилия и интелект трябва да има човек,за да създаде всичко това?Аз не съм подставено лице,за да пиша това,мен никой не ме е подтиквал да седна и да оставя мнението си.....както прочетох на някои места....в тази компания се работи!!!Повярвайте ми там кипи усилена работа,няма време за свободни приказки...............но там човек израства като личност,утвърждава се.... работи и се научава да бъде истински човек.....Ето виждате ли Варчев Финанс не е само финансова компания където се купуват и продават пари,за умните и съзнателни хора,служители,които работят там това е едно много добро място на което може да се научи много!Заплащането е добро,много добро и всеки разумен човек би го потвърдил!Прочетох в един от коментарите,че имал извънбрачно дете-това е абсурдно,този човек има прекрасно семейство,но ние българите сме си такива за съжаление.....уважавам г-н Варчев и му желая да покори още много върхове!!!!

Здравейте!!!Аз харесвам Варчев Финанс,как може да се напишат подобни неща за един работодател?Това за мен е повече от глупаво,един преуспял бизнесмен,който е създал условия на работа и то престижна работа.Съгласете се,че едва ли България като страна да е такава без Варчев.И не го казвам просто така,аз съм безпристрастна,не познавам този италиянец обаче мога да кажа само едно...Той е невероятен човек,да ви призная възхищавам се на такива хора.Не е цел само да се напише нещо тук в този форум,трябва да се говори истината,а тя е че наистина имаме нужда ние българите от подобна финансова компания-тя е на удобно за паркиране място,атмосферата във фирмата е добра,кипи много работа и е нормално там работят професионалисти,а некадърници като вас,които заливат този форум с негативи са прости неприемливи...уволнени сте,как иначе,ако сте били подходящи за тази работа никой не би ви уволнил,нека кажа нещо,упоритите хора,които искат да се развиват, те са всеотдайни и работливи и лоялни!Тях никой не ги уволнява!Потенцяла за развитие е невероятен,там наистина има какво да се научи,повярвайте ми!Бъдете реалисти,без да го имаше Варчев какви щяхте да бъдете вие,къде щяхте да се изявявате!Ценете работодателя си,този италианец както много често го наричате......такива хора като него са рядкост...Смесица от дързост,интелект и усет да прави пари:):):):):)............защото повярвайте ми той знае как парите правят пари!!!:):):):):):):)

Работих във Варчев 2 години 2005 и 2006, имаше мноооого работа, но незнам защо са ми останали само хубави спомени! Да, има много напрежение-вярно е , Варчев не е най-спокойния шеф, но и не е такова голямо чудовище! а най-най-най хубавото нещо са колегите там, всички, от охраните, през дилърите до всички касиери! мога да кажа, че през тези 2 години съм се забавлявала много, а с част от тези колеги работя днес , а с 4ма от тях сме толкова добри приятели, че се виждаме през ден, ако не всеки ден! абе с една дума най-добри приятели!
там определено се научаваш да работиш рационално, без да губиш време и приказки, от начало е много трудно, но съм оценила много високо този момент от живота ми и понякога, когато колежките ми в банката се оплакват `че имат работа, си казвам че те просто не знаят какво е да имаш мноооооого работа!
пък и от опит знам, повярвай те ми , с Варчев в биографията те поглеждат по друг начин. не заради престижа на фирмата, а защото всеки във Варна знае , че там се работи много и на високи обороти!
не съжалявам, да ви кажа, беше яко!

Не е добре положението. Но все пак има надежда.

Аз съм бивш клиент, честно да кажа офисът им е издържан като офис на финансова институция,но служителите са под каквото и да е ниво те не знаят къде са в буквалният смисъл. Просто явно нещо куца в целият инвестиционен посредник просто не струват аз не срещнах човек който да разбира достатъчно от това с което се занимава винаги имаше изчакайте за момент. И този шефчето им е много смешен един дребосък и пищи наляво на дясно, сега може да си какъжто искаш, но не би следвало да крещиш на персонала си пред клиенти, абе пълен смях

Положението в тази фирма е толкова зле, че можете да бъдете сигурни, че всяко позитивно мнение е на подставено лице. Не е възможно един искрен и честен човек да напише позитивно ревю за тази компания.

Това за командировките е напълно вярно, спиш на диван в офиса. Шефът кара мерцедес последен модел, но за елементарен хотел като те пращат в командировка пари не му се дават. Да повторя - компания с претенции изпраща служителите си на командировка и ги кара да спят на диван в офиса. Уникално.

Заплатите може и да са "задоволителни" за някой, който е доволен да живее с хляб и 1 кисело мляко на ден, но в реалността заплатите са мизерни. 400-500 лева (без да смятаме глобите) за фирма във финансовия сектор е смешно.

Работното време на това отгоре не е нормално, а винаги се стои повече. Обедна почивка няма, прехапва се пред компютрите. Ако Варчев е в офиса - не се яде.

Редовна сцена са разреваните колежки след като Варчев ги наругае нещо по телефона.

Друго нормално нещо - да прати, забележете, счетоводителката да ходи да му купува обед и да му сервира и отсервира в офиса. Има още много, но всичко е казано.

ИЗБЯГВАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА. И КАТО КЛИЕНТИ И КАТО СЛУЖИТЕЛИ.

..ей това че спряха казармата за "момчетата" им е голям проблем :) един съвет към "младежите" - вървете поработете малко поне при Варчев че да възмажеете малко :) гледал лошо, имало дисциплина, изисквал много, държал се лошо.... ауу ще се разплачем мили момчета..ами вземете че стегнете малко че да ви харесваме.. работила съм 3 години там , знаеш ли че главния му дилър бълг. пазар е бивш редови касиер, знаеш ли че шефа на дилинга на международен пазар сега, започна от обикновено ИТ тоест мили ми плачльвци ако сте били кадърни сте щели да "пораснете" / а пък ние можеше и да ви харесаме :) затова сега работим в Лондон и търсим "истински " мъже !

Цитат: "Не мога да разбера какво точно не ви харесва, като на по вечето места може само да си мечтаете за заплата от 500лв а да не говорим за проценти."

Хаха, не знаех, че 500 лв е мечтана заплата. Аз още като бях без опит почнах на доста по-висока и то стартово.

"всеки е наясно че дори 3 месеца стаж в тази фирма отваря врати в цяла Варна и не само. Много от вас са се възползвали от работата си във "Варчев ЕООД" или "Варчев Финанс ЕООД" и са и включили в CV-то си, а по този начин сте си осигурили нова работа и малко или много сте използвали името и престижа"

Хаха пак - не знаех, че името Варчев отваряло врати, че и било престижно да си работил там. Това да не ти е Голдман Сакс или Мерил Линч (предполагам авторката едва ли знае кои са те, но все пак).

Изобщо ако се съди по "логически издържаните" умозаключения на защитниците на Варчев, май за тоя човек бачкат бая тъпи парчета.